Žižkov – Teplice 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Bohemians 1905 2:0 (kon.) | Příbram – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FC Hradec Králové
2:0 (1:0)
Bohemians Praha 1905
Neděle 18.09.2011, 17:00Gambrinus liga

Je za námi dnešní utkání, ve kterém zvítězil domácí tým. V prvním poločase se trefil Pavel Dvořák, ale krom jeho branky se v prvních pětačtyřiceti minutách takřka nic nestalo. Ve druhém poločase se však obraz hry změnil a Hradečtí přidali ještě jednu branku, konkrétně Filip Klapka. Ten byl mimo jiné vyhlášen jako nejlepší hráč zápasu. Hosté měli v závěru utkání k dispozici ještě řadu příležitostí, zejména Milan Škoda, ale Hradec se ubránil a získal tak cenné tři body do tabulky. (19:00:51)

90+2
    Míč je ve středu hrací plochy, zdá se, že o vítězi je rozhodnuto.

90+1
    Ve vyložené šanci byl opět Milan Škoda! Jeho hlavička mířila těsně nad branku Lindra!

90
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    A poslední střídání na hradecké straně. Marek Jandík nahrazuje Tomáše Rezka.

89
    Milan Škoda vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

88
    Hradec je pod tlakem! Na centr z rohového kopu si perfektně naskočil Lukáš Budínský a pořádně protáhl Jiřího Lindra. Hradecký brankář se ale blýskl parádním zákrokem!

87
    Po pravé straně táhl útočnou akci Jan Moravec, ale opět chybělo to nejdůležitější, přesně přihrát.

86
    Milan Škoda stál v ofsajdové pozici, a proto jeho hlavička neměla žádný efekt.

85
    Ale z rohového kopu nakonec nic nebylo, jelikož pomezní rozhodčí zvedl praporek ihned, jak Michálek uvedl míč do hry.

85
    Klokani mají k dispozici roh, když Jan Růžička posílal centr před Lindra a Jaroslav Zelený raději odklidil kulatý "nesmysl" do zámezí.

84
    Dnešnímu utkání v Hradci Králové přihlíží 4890 diváků.

82
    Hosté mají málo času, uvidíme, zda se jim povede vytvořit nějaký souvislý tlak.

81
    Milan Škoda se dostal do pokutového území, kde vyslal ze své kopačky technickou střelu, kterou však tečoval Fukal a míč letěl o kousek mimo hradeckou branku.

80
    A právě Pavel Černý se dostal k odraženému míči. Rázem zkoušel vystřelit, nicméně jeho pokus zblokoval jeden z obránců Bohemians.

79
    A ještě jedna změna. Autor prvního gólu je vyprovázen bouřlivým potleskem, na jeho výkon může navázat Pavel Černý, který míří na hřiště.

76
    I Václav Kotal nachystal první střídání. Travnatou plochu opouští Tomáš Malinský a nahrazuje ho Vojtěch Štěpán.

74
    Bálkovi se otevřel volný prostor a mohl se řítit do vápnu. Místo střely však přišla další klička navíc, kterou Rezek vystihl.