Ostrava B – Brno jun. 1:3 (kon.) | Olomouc B – Zlín B 5:2 (kon.) | Uničov – Rosice 3:0 (kon.)
FKM Vysočina Jihlava – Slovácko B 2:2 (kon.) | Zábřeh – Břeclav 1:4 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:4 (1:3)
MSK Břeclav
Neděle 25.09.2011, 16:00 • Městský stadion Zábřeh • Moravskoslezská fotbalová liga

85
    Hosté mohli zvýšit, když Málek dostal ideální přihrávku do běhu, domácím nevyšla ofsajdová past. Ovšem z nabídnutou šancí Málek naložil trestuhodně. Přesilovku dva na brankáře se rozhodl řešit obejitím brankáře namísto přihrávky spoluhráči, kterého nikdo neatakoval. Ale jeho klička byla dlouhá a míč nakonec minul branku

82
    Simandl je dnes při chuti. Napřáhl z dálky a Toman musel nadvakrát jeho střelu likvidovat

82
    Dnešní utkání sleduje 400 diváků.

80
    Konečně si domácí vypracovali střeleckou pozici. Olejník tvrdě vypálil, ale dobře postavený brankář Vlček střelu pokryl.

77
    Ivančic si nabehl po levé straně zpracoval přesnou přihrávku a když obešel i vybíhajícího brankáře, zela na něj zcela opuštěná branka. Ovšem střela z úhlu branku minula.

75
    Domácí potřetí střídají. Nastupuje Kendashki a ze hřiště oedešl Barcal J.

73
    Ze hřiště se vytratilo nasazení a utkání se prakticky jen dohrává. Již se tak nebrání, ale útočníci jako by nechtěli mezer v obranách využít.

68
    Tutovku nedokázal proměnit hostující Vlček, kde pár metrů před brankovou čárou netrefil míč před zcela prázdnou brankou.