Košice – Poprad 1:4 (kon.) | Martin – HC Slovan 2:8 (kon.) | Skalica – Zvolen 4:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 2:0 (kon.) | Banská Bystrica – Žilina 3:4 (po s.n.)
HK Skalica
4:1 (1:0,2:1,1:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 25.09.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Zvolenu sa tentokrát nevyplatila nepozornosť v prvej polovici zápasu, domáci útok na čele so Žigmundom Pálffym zvládol tento zápas na jednotku. Práve Žigmund Pálffy zvyšoval v tretej tretine na 4:1. Obrat sme v tomto zápase teda nevideli a domáci si pripisujú 3 body do tabuľky. Prajeme ešte príjemný zvyšok dňa ! (19:09:04)

60:00

59:08
    Chyba Zvolena ! Skaličania sa hrnuli do útoku, no Holovič netriafa prázdnu bránu !

58:02
    Obdržálek znova úraduje, vybojoval puk pre Mikúša, ten sa však k strele nedostal.

56:51
    Hostia v plnom počte.

55:20
    Krátka presilovka o 2 hráčov ostáva nevyužitá. Zvolen so štyrmi hráčmi.

54:51
    Vylúčenie zvolenského hráča Slováka za hákovanie.

54:10
    Skalica kontroluje priebeh hry.

53:40
    Obdržálek znova získava puk od chybujúcich zvolenčanov, následne strieľa, no strela bola nepresná.

53:01
    Hraško mieri na trestnú lavicu za príliš veľa hráčov na ľade.

52:13
    Baláž znova netriafa puk pred bránou po krásnej prihrávke od svojho spoluhráča !

52:02
    Mucha strieľa na Lakosila, ten je však pozorný.

51:21
    Zvolenčanom nejde hra 5 na 3, skaličania sa osvobodzujú.

51:10
    Školiak putuje taktiež na trestnú lavicu, Pállfy je navyše vylúčený na 10 minút za nešportové správanie.

50:27
    Gula je vylúčený za hákovanie.

49:31
    Višnovský bol faulovaný, no rozhodca nereaguje. Oba tímy zrýchľujú tempo.

46:12
    Zvolen sa teraz na dlhší čas usadil v pásme domácich.

44:23
    Domáci sú pri chuti, ich strely chytá Škrečko.

42:56
    Skalica dala gól!
    René Školiak vystihol prihrávku hosťujúcej obrany, prihráva ŽIGMUNDOVI PÁLFFYMU a ten v samostatnom nájazde dáva zvyšuje na 4:1. Asistencia : Školiak.