Hr. Králové – Havlíčkův Brod 2:2 (kon.) | Poruba 2011 – Rožnov p. R. 15:5 (kon.) | Šumperk – Prostějov 2:2 (kon.)
Frýdek-M. – Havířov 3:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:2 (1:1, 1:1, 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Pátek 30.09.2011, 18:00 • Tyršův zimní stadion Šumperk • Liga juniorů

Tak tu máme konec zápasu, ze kterého nikdo po mremíze 2:2 neodchází jako vítěz. Po celém vyrovnaném zápase, střelecky a na vyloučení bohaté, se s vámi loučím ze zimního stadionu v Šumperku. Napočtenou u dalšího on-line přenosu. (20:00:23)

60:00

59:33
    Domácí se zkoušeli pouštět do útoku, jenže obrana Prostějova je neúprosná.

59:16
    Čtyřicet čtyři vteřin do konce základní hrací doby, stav je stále 2:2. Dokáže některý z týmu ještě získat vítězství na svou stranu?

59:16
    Oddechový čas pro hosty.

59:16
    Znovu kotouč v lapačce hostujícího Kloce.

59:06
    Prostějov je kompletní.

58:55
    Draci ve své přesilové hře nenechavě obléhají branku Prostějova, jenže jsou pro brankáře Jestřábů zatím neškodní.

58:06
    Po ohlášení posledních dvou minut třetí třetiny, puk drží ve své výstroji Arne Kloc.

57:34
    Šumperk se snaží střílet ze všech úhlů, poslední pokus k ráně měl Petr Gewiese.

2:55
    Ve stejném čase je na dvě minuty vyloučen hráč Jestřábů Michael Pudil, ten se provinil podražením.

57:05
    Ofsajd Salithu Šumperk.

56:40
    Karel Navrátil těsně za modrou čárou nahodil puk po mantinelu, kde si jej na druhé straně přebrali jeho spoluhráči v dresu Šumperka, ovšem ke střele nedošlo.

56:03
    Už už Draci v útočném pásmu, ale ani jeden ze dvou střeleckých pokusů nekončí v prostějovské síti.

55:38
    Další práce pro brankáře Misiorze.

55:14
    Kotouč už je delší dobu v pásmu domácích, odkud se jej nedaří vyvézt.

54:50
    Hned po bully se se Šumperk zbavuje puku, když vyhazuje na icing.

54:38
    Petr Misorz raději přidržel puk, když nezbedně skákal na jeho brankovišti.

54:24
    Přihrávka rukou, kterou se provinil jeden z hráčů Draků.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 6. Drtil L. (Holinka), 34. Drtil L. (Prokopec) - 12. Prokop, 36. Pezda (Tomiga)

DRACI PARS ŠUMPERK: Misiorz (Hoffmann) - Navrátil, Feledík, Drtil, Blaháček, Gewiese, Chytil, Horváth, Žalčík, Kovář, Holinka, Kastner, Prokopec, Řehák, Galuška, Horák, Svoboda, Skoumal, Nevrlý
    LHK Jestřábi Prostějov: Kloc (Kyša) - Štefan, Dufka, Horký, Kaluža, Stejskal, Hrdlička, Konečný, Pezda, Matoušek, Tomiga, Zachar, Prokop, Hes, Štindl, Koranda, Sťovkal S., Sťovkal O.