Zvolen – Poprad 4:0 (kon.) | Žilina – Trenčín 6:4 (kon.) | HC Slovan – Nitra 7:1 (kon.)
Košice – Skalica 6:1 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 4:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
7:1 (1:1,5:0, 1:0)
HK Nitra
sk Úterý 04.10.2011, 18:00 • Slovnaft Aréna Bratislava • Tipos Extraliga (SR)

Stretnutie sa skončilo zaslúženým víťazstvom 7:1, pomer striel 50:27 je obrazom aktívnej hry domácich, ktorí sa predstavia na domácom ľade už tento piatok, 07. 10. proti Zvolenu. Pôvodne sa mal zápas hrať vo Zvolene, pre plavecké preteky došlo k zmene. Týmto vás srdečne pozývam na piatkové domáce stretnutie. (20:24:38)

60:00

59:30
    Slovan v útoku.

59:19
    Boli sme svedkami hrubého faulu Štefanku na Štajnocha, ktorý sa zdvihol z ľadovej plochy, dve minúty za hrubosť.

58:57
    Obaja hráči sú vylúčený na dve minúty, Mašlonka aj Švarný za hrubosť.

58:57
    Po prerušení hry šarvátka medzi Švarným a Mašlonkom.

58:18
    Dve minúty pre Bohunického za držanie hokejky, vhadzovanie v obrannom pásme Slovana.