Hr. Králové – Žďár n/S 7:0 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 4:1 (kon.) | Havířov – Rožnov p. R. 6:0 (kon.)
Frýdek-M. – Třebíč 4:4 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Pátek 07.10.2011, 15:00Liga juniorů

Hradečtí junioři v pohodě dokráčeli ke dvěma bodům a navíc uhájili čisté konto, i když s tím brankář Martin Sejpal neměl tolik práce. Příjemný zbytek pátečního odpoledne. (17:11:25)

60:00

59:41
    Ještě jeden trest pro hostující tým. Jan Ludvík pyká potřetí, tentokrát za vražení na hrazení.

57:03
    Hradec právě vstřelil branku!
    Domácí potřetí v zápase využívají přesilovou hru. Na modré čáře napřáhl znovu LUKÁŠ KARLÍK a jeho milimetrová bomba se po odrazu od tyčky zavlnila v síti - 7:0. Asistence: Daniel Filip, Milan Valášek.

56:38
    Miroslav Jan (ZNS) - 2 minuty za podražení.

56:38
    Milan Valášek nádherně protancoval přes dvě pásma a i když byl faulován, ještě vleže dokázal postrčit puk na bránu a málem překvapil Černého.

52:30
    Plameny hrají v plném počtu.

50:30
    Petr Čurilla (ZNS) už to za katrem také velmi dobře zná a aby nevypadl ze cviku, rozhodčí ho odměnil dvěma minutami za držení.

48:18
    Hosté se ubránili, i když trochu s problémy.

46:55
    Martin Sejpal musel ve vlastní přesilovce předvést dvojici výborných zákroků proti dorážejícímu Janu Ludvíkovi.

46:18
    Ale dlouho to nevydrželo. Antonín Peška (ZNS) usedne na místečko, které si před chvílí zahřál. Dvě minuty za podražení.

45:35
    Po dlouhé době zase vidíme oba celky v pěti hráčích na ledě.

43:59
    Nyní startuje klasická početní výhoda Žďáru.

43:35
    Michal Ondra oslabí pro změnu domácí tým, vysloužil si dvě minuty za faul kolenem.

41:59
    Podle relativně nových pravidel se ruší druhý žďárský trest z předchozí třetiny, který se také chýlil ke konci, a na trestnou jde na celé dvě minuty Antonín Peška (ZNS). 4 na 4

41:59
    Čtvrtý hráč hostů už skákal na led, nicméně rozhodčí signalizoval další faul Plamenů a Hradečtí v této výhodě udeřili. Od modré tvrdě vypálil LUKÁŠ KARLÍK a trefil přesně růžek Černého branky - 6:0. Asistence: Daniel Filip.

40:01

Domácí tým zahájí třetí třetinu ve výhodné přesilovce čtyř proti třem.

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 12. Ondra (Hradecký), 20. Hradecký (Bujňák, Komárek), 28. Ondra (Komárek, Hlavatý), 29. Zítka (Pilař), 30. Filip (Vlček, Šimončič), 42. Karlík (Filip), 58. Karlík (Filip, Valášek)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Kolbaba) - Karlík, Voženílek, Bujňák "C", Komárek, Pilař, Vaněk, Kováč - O. Vlček, Filip, Knotek - Hlavatý, Hradecký, Ondra - Valášek, Zítka, Světlík - Stříteský, Zet.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Čížek (od 30. Černý) - Čurilla, Peška, Jan, Kabelka, Gregar, Peňaž, Mach, Šimon, Ludvík, Caudr, Hošek, Svobodník, Čejka, Slavík "C", Bednář.

Rozhodčí: Veinfurter - Lučan, Svoboda.