Šumperk – Písek 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 3:5 (kon.) | Chomutov – Kadaň 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 6:1 (kon.)
Most – Beroun 3:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
HC Olomouc
Sobota 08.10.2011, 17:001. liga (ČR)

Důležitý zápas tak nakonec obrátili ve svůj prospěch hokejisté Olomouce, kteří jdou v tabulce před svého soupeře. Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášení Jiří Kadlec a Jiří Řípa. To je ode mě pro dnešek vše, příjemný zbytek večera. (19:28:16)

60:00

59:39
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Domácí se nestihli ani usadit v pásmu a ze střední třetiny namířil přesně do prázdné brány RADIM KUCHARCZYK (7+3) - 3:5. Asistence: Jiří Ondrušek (0+3).

59:22
    Domácí hrají power-play!

58:53
    Hradci se teď vůbec nic nedaří, ani přejet do útoku.

58:34
    Jakub Čech rychle rozehrál po nahození exhradečáka Haluzy.

57:57
    Hradečtí obránci střídali a nestihli tak dojet situaci, kterou si vypracoval jejich útok.

57:29
    Icing hostí.

57:14
    Oba týmy jsou v pěti mužích na ledě, vhazovat se bude před hradeckou střídačkou.

56:48
    Ve hře čtyři na čtyři je sice na ledě víc místa, ale zatím se vůbec nic neděje.

55:51
    Další souboj, po kterém se na led poroučel hradecký hráč, označil rozhodčí za čistý. Celý stadion skanduje jedno velice oblíbené spojení na adresu hlavního sudího.

54:58
    K nelibosti hradeckých fanoušků se vylučuje na obou stranách. Luděk Brož i Jan Mikel si vysloužili dvě minuty za nedovolené bránění.

54:45
    Kotouč se zastavil ve výstroji domácího hráče, jehož tým už je kompletní.

53:59
    Hradec zatím hraje svělé oslabení, za pukem se v dobré pozici hnal Michal Tvrdík.

53:30
    Hosté začínají znovu zpoza branky Štefana Žigárdyho.

52:45
    Šance pro hosty na další branku. Milan Karlíček je po zásluze vyloučen na dvě minuty za napadení.

52:30
    Michal Vodný dotíral na Jakuba Čecha, jenž ale kotouč neomylně přikryl.

51:04
    Hanáci šokují hradecký zimní stadion a otáčejí skóre utkání. V mezikruží se do střely nádherně položil Jiří Řípa a jeho pokus nejspíš ještě tečoval PETR HALUZA (3+3), jemuž je gól připsán - 3:4. Asistence: Jiří Řípa (1+7), Jan Mikel (0+2).

Martin Voltr

Branky a nahrávky: 9. Tvrdík (Chmelíř, Látal), 24. Kadlec (Brož, Karlíček), 45. Moskal (Koudelka) - 30. Bartoň (Řípa, Haluza), 38. Dopita (Kucharczyk, Lhotský), 46. Dopita (Bartoň), 52. Haluza (Řípa, Mikel), 60. Kucharczyk (Ondrušek)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Blažek) - Hendrich, Vágner, Lesák, Chmelíř, Karlíček, Zdráhal, Čáp, Poživil - Brož, Tvrdík, Berger, Látal, Macháň, Jindřich, Koudelka "C", Kadlec, Kubica, Kubeš, Budínský, Moskal.
    HC Olomouc: Žigárdy (Kašík) - Haas, Nedbálek, Mikel "C", Ondrušek, Staněk, Kotvan, Bartoň, Lhotský - Selingr, Pšurný, Vodný, Dopita, Řípa, Herman, Haluza, Kolouch, Hlinka, Rác, Pekr, Kucharczyk.

Rozhodčí: Kubičík - Adamec, Poruba.