Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.) | Motor ČB – Liberec 3:4 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:6 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Zlín – Třinec 3:2 (po s.n.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.)
Slavia – PZ Kladno 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Kladno 2:1 (kon.) | Letňany – Pardubice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Písek – Hr. Králové 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
HC Kladno
Sobota 08.10.2011, 15:30 • KV Arena (Karlovy Vary - Tuhnice) • Extraliga staršího dorostu

S přáním pohodového zbytku víkendu se s vámi loučím z KV Areny v Karlových Varech. Předesílám pozvánku na zítřejší duel místního seniorského výběru, kdy do hokejového stánku Varů zavítá zlínské PSG. (17:40:15)

Domácí nakonec udrželi téměř polovinu zápasu těsné vedení. Ve třetí třetině se lámal chleba především ve vytváření šancí. Domácí si jich vytvářeli hodně, byť ztroskotávali na výkonech Exnera. Hosté byli až na pár výjimek bezzubí.

60:00

59:57
    Oddechový čas pro hosty.

59:57
    Zakázané uvolnění Energie, buly po pravici Feča.

58:00
    Ohlášený poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Oddechový čas pro domácí.

57:49
    Při samostatném úniku byl faulován Bečka, za což je vyloučen Lukáš Hurcl (KLH) na dvě minuty za podražení.

57:41
    Hierman trefil of modré betony Feča.

56:24
    Petrovovo nahození z mezikruží lapil Exner jen tak tak lapačkou.

55:22
    Csamango mohl rozhodnout, ale jeho teč mířila do výstroje Exnera.

53:41
    Domácí začínají působit odevzdanějším dojmem, co se týče útoku. Zřejmě bude taktika trenérasoustředit se na obranu.

52:20
    Hra se nyní přestěhovala před Feča, ale ten s tím evidentně nemá problém. Alespoň svými jistými zákroky to dává jasně najevo.

51:29
    Na druhé straně v úniku Bečka zase pro změnu přestřelil klec.

51:13
    Hulcr ve velké šanci nastřelil domácího Feča do masky.

49:08
    Janeček v šanci. Obkroužil si klec, ale nenašel volného spoluhráče a o kotouč přišel.

Milan Ouředník

Branky a nahrávky: 12. Matyáš (Hroch, Molnár), 30. Gorčík (Csamango) - 19. Jirák (Křepelka)

HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Frček) - Matyáš, Šafář, vaněk, Michálek, Priškin, Kodl - Molnár, Csamango, Bečka (C), Zikmund, Čápek, Gorčík, Petrov, Zielgler, Vrána, Hroch.
    HC Kladno: Exner (Kaňka) - Paták, Bunda, Špaček, Hierman, Kehar, Hulcr, Potekhin - Seidl, Janeček, Slánský, Christl, Kuzďas, Jirák, Novák, Hoffman, Šilhavý, Křepelka, Habrdla, Horák.

Rozhodčí: Bouzek - Jelínek, Pešek.