Šumperk – Písek 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 4:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Litoměřice 7:4 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 3:5 (kon.) | Chomutov – Kadaň 6:4 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 6:1 (kon.)
Most – Beroun 3:2 (kon.)
Piráti Chomutov
6:4 (3:1, 2:2, 1:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 08.10.2011, 17:30 • Pirátská aréna • 1. liga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:54:13)

59:59
    Vyloučen hostující Schmidt za podražení.

59:42
    Střelu od modré tentokrát Hanuljak nevyrazil.

59:00
    Domácí vyhazují.

58:35
    Teď měli domácí šanci, hanuljakem vyraženou střelu doráželi hosté jen těsně mimo.

57:55
    Vyloučen domácí Gajovský za držení.

57:50
    Icing domácích.

57:10
    Na to jak se to před chvilkou mlelo je na ledě celkem klid.

56:11

55:23
    Vyloučeni Hřebejk (CHO) a Malínský (KAD) na 5 + DÚ, Rohan (KAD) na 2 minuty za napadení a ještě domácí hráč jehož jméno mi uniklo také na 2 minuty.

55:23
    Na ledě se strhla mela a bude se vylučovat.

54:20
    Hosté vyhazují.

54:11
    Vyloučen hostující Stehlík za vysokou hůl na 2 minuty.

52:18
    Kadaň právě vstřelila branku!
    ONDŘEJ FIALA si na modré krásně sklepl vysokou přihrávku a blafákem do bekhendu nedal hanuljakovi šanci zasáhnout. Asistence: Jan Stehlík a Martin Davídek.

51:35
    Kůs sám před Štěrbou promáchl a puk vůbec netrefil.

50:54
    Domácím odpískáno postavení v útočícím brankovišti.

Dnešní utkání sleduje 2996 diváků.

50:05
    Velký závar a tlak si teď vynutili hosté v brankocišti domácích. Hanuljak si musel poradit s několika nepříjemnými dorážkami.

49:34

Pavel Kadeřábek

Branky a nahrávky: 1. Hruška (Procházka), 14. Gajovský (Havíř, Grof), 15. Hafenrichter (Ondřej, Helminen), 26. Hafenrichter (Ondřej, Helminen), 37. Kraft, 48. Procházka (Hruška) - 20. Mikšovic (Malínský, Fiala), 38. Fiala (Mikšovic), 39. Ton (Charousek, Novák), 53. Fiala (Stehlík, Davídek)

Piráti Chomutov: Hanuljak(Řehoř) - Grof, Havíř - Palin, Pulpán - Jillson, Rutta - Mrázek - Hruška, Gajovský, Procházka - Kůs, Sikora, Hřebejk - Ondřej, Helminen, Hafenrichter - Heřman, Kraft, Hromas - Seman
    Sportovní klub Kadaň: Habal(od 15.Štěrba) - Malínský, Vojta - Schmidt, Szakal - Révay, Mazanec - Zmeškal, Trefný - Fiala, Mikšovic, Davídek - Ton, Charousek, Novák - Stoklasa, Stehlík, Bursík - Rohan, Chlouba, Hofmeister

Rozhodčí: Úlehla - Lučan, Svoboda