Chrudim – Letohrad 2:1 (kon.) | Vltavín – Kladno 3:1 (kon.) | Chomutov – Č. Lípa 0:1 (kon.)
Písek – Liberec B 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav B – Hlavice 2:1 (kon.) | Pardubice – Plzeň B 3:1 (kon.)
Domažlice – Roudnice 4:3 (kon.) | Kunice – Karlovy Vary 1:0 (kon.)
FC Písek
3:1 (1:1)
Slovan Liberec B
Sobota 08.10.2011, 10:15Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.

1

5
    Úvod zápasu začaly oba týmy opatrně, v těchto převažuje spíše defenzivní hra.

9
    Písek právě vstřelil branku!
    JAN ZUŠŤÁK si zpracoval dlouhou přihrávku a středem prošel až do ideální střelecké pozice. Akci zakončil přesnou střelou k levé tyči. Písek se tedy ujímá vedení 1:0.

13
    Liberec právě vstřelil branku!
    Po ospalých prvních minutách se utkání začíná rozjíždět. JIŘÍ KRYSTAN střelou z blízkosti srovnává stav na 1:1.

15
    I nadále se hraje otevřený fotbal. V těchto minutách se rozhodně nenudíme.

19
    Libereckým vstřelená branka očividně zvedla sebevědomí a častěji je vidíme u míče.

21
    Ovšem teď zahrozili domácí. Malý se tlačil k hostující bráně a jeho ostrý střelecký pokus vyboxoval hostující gólman dlouhým skokem, velmi efektivní zákrok!

23
    A další šance, tentokrát zahrozili Liberečtí. Pešula musel předvést podobný zákrok, jako jeho oponent ve dvacáté první minutě.

30
    Pešula se musel opět činit, díky píseckému brankáři je stav "pouze" 1:1.

40
    Gólmani jsou v těchto chvílích bez práce, vše nasvědčuje tomu, že mužstva půjdou do kabin za nerozhodného stavu.

45
    Rozhodčí nastaví první poločas o jednu minutu.

Je za námi první poločas, který skončil nerozhodným výsledkem 1:1. Domácí sice poslal do vedení písecký kapitán Jan Zušťák, ale o čtyři minuty později so o odpověď postaral Jiří Krystan. Druhá půle začne přibližně v 11:18.

46

49
    Píseckým se naskytla standardka ze slibné pozice, jen pár kroků za vápnem.

50
    K míči se postavil Zušťák, následně Hosman míč s přehledem chytá.

50
    Štiplavá střela Rybanského končí v náruči píseckého brankáře.

52
    Slibně vypadající šance domácích. Šlajs centroval na Krejčího, který těsně minul pravou tyč liberecké branky.

55

Domácí vrací do vedení stejný střelec, který docílil také první branky. JAN ZUŠŤÁK si ve vápně počkal na Hosmanův pohyb a následně přehodil míč přes libereckého brankáře. Písek opět vede.

57
    Hosté se snaží o rychlou odpověď. Z hranice velkého vápna zahrozil Beneš a propracoval se také k dorážce, v obou případech uspěl písecký brankář.

61
    Štrajt utíkal s balonem po levé straně a následně hledal přihrávkou Zušťáka, který se sbíhal do vápna, Zieris dokázal akci domácích poměrně rychle ukončit.

68
    Štrajt mohl jít sám na bránu, zastavil ho ale hvizd sudího - ofsajd.

71
    Na trávník dopadají první kapky deště.

71
    Hostující Krystan se mohl podruhé zapsat mezi střelce. Hlavou se mu podařilo přesměrovat centr, míč ale těsně přelétl píseckou branku.

75

Šlajs si vypracoval perfektní postavení, ze kterého mohl sám udeřit, celou akci ale kolmou přihrávkou přenesl na MICHALA ŠTRAJTA, který přesně zamířil k levé tyči. Hosman byl bez šance.

80
    Rybanský mohl vykřesat naději pro liberecký tým, Pešula ale v důležitý moment svůj tým drží.

85
    Hosté už se nikam neženou. Dvoubrankové manko je vzhledem ke zbývajícímu času příliš veliké.

88
    Liberec střídá. Petr Kraus půjde do hry za střídajícího Erika Daniela.

90+1
    Také Písek střídá. Petr Šlajs pustí do hry na poslední okamžiky hry Petra Listopada.

Písečtí porážejí libereckou rezervu o dvě branky. Nejvíce se na domácí výhře podílel kapitán Jan Zušťák, který Hosmana pokořil hned dvakrát. Ze zamračeného Písku se s vámi loučí Petr Košatka a Tomáš Němec. (12:10:08)