Chomutov – Liberec 4:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 2:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:5 (kon.)
Třinec – Znojmo 5:3 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (po s.n.)
Sparta – Jihlava 3:2 (po pr.) | Pardubice – HC Kladno 5:7 (kon.) | Slavia – Motor ČB 2:1 (po s.n.)

Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí se prosazují do prázdné brány. Branku na 4:2 vstřelil František Mála. Asistenci si přispali Danko Deveri a brankář Lukáš Matoušek.

59:30
    Hraje se před hostující bránou, která je prázdná.

58:52
    Domácí hrají v plném počtu.

58:25
    Hosté odvolávají brankáře a hrají power play.

57:33
    Hostům se nepodařilo využít oddechového času. Domácí Piráti si Tygří letku pohlídali a nedostali se do tlaku.

56:52
    Domácí hrají ve čtyřech.

56:43
    Oddechový čas pro hosty.

56:43
    Vyloučen domácí hráč. Na dvě minuty za podražení si jde odpočinout Patrik Kopáč.

54:52
    Vyloučení v zápase pokračují. Na dvě minuty si jde odpočinout domácí Marek Račuk, za hrubost.

53:50
    Hra je teď nepřesná. Hráči jsou po dlouhé době na obou stranách v kompletním složení.

52:06
    Hosté také ubránili své oslabení. Domácí ve zkrácené přesilové hře nic nepředvedli.

51:40
    Domácí jsou v plném počtu a můžou založit protiútok.

50:06
    Hostující trenér Petr Heken dostává osobní trest do konce utkání a je vykázán mimo střídačku.

50:06
    Vyloučen hráč Liberce. Jakub Mulač - sekání.

49:40
    Vyloučen hráč domácích. Radek Hanták - sekání.

49:13
    Pěkná kombinace na ose Procházka - Račuk - Hanták. První dva nahrávali a Filip Hanták lehčí střelou od modré překonává hostujícího brankáře. Domácí se dostávají do jednobrankového vedení.

48:35
    Další komplikace na straně Tygrů z Liberce. Na dvě minuty vyloučen Adam Dlouhý, za nafilmovaný pád.

47:50
    Domácí mají více ze hry. Hosté z Liberce kombinují a nebezpečně míří na domácí bránu.

Václav Mohelník

Branky a nahrávky: 9. Mála (Bartejs), 47. Račuk (Lehnert, Hrabák), 50. Hanták (Račuk, Procházka), 60. Mála (Deveri, Matoušek) - 23. Psota (Mikyska), 26. Psota (Urban)

Piráti Chomutov: Matoušek (Strmeň) - Kolář, Pozděna, Korim, Čížek, Bartejs, Hanták, Mála, Klouček, Deveri, Ondráček, Hammerbauer, Račuk, Pesjak, Lehnert, Novák J., Novák L., Škorík, Opálek, Kopáč, Hrabák.
    Bílí Tygři Liberec: Jelínek (Alexa) - Bednář, Pícha, Mikyska, Jánošík, Procházka, Kedršt, Čechura, Psota, Dám, Dlouhý, Maďar, Morong, Bittner, Pravda, Šímek, Urban, Frk, Mulač, Miškovský.