Chomutov – Plzeň 4:3 (kon.) | Motor ČB – Liberec 3:4 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 2:6 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Zlín – Třinec 3:2 (po s.n.) | Vítkovice – Havířov 3:1 (kon.)
Slavia – PZ Kladno 3:2 (kon.) | K. Vary – HC Kladno 2:1 (kon.) | Letňany – Pardubice 5:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Písek – Hr. Králové 5:2 (kon.)
HC Slavia Praha
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
PZ Kladno
Sobota 08.10.2011, 15:00 • Eden • Extraliga staršího dorostu

Dle první třetiny by se dalo soudit, že utkání bude jednoznačnou záležitostí ve prospěch Slavie. Kladno ale hru v druhé třetině vyrovnalo a bylo pražskému celku důstojným soupeřem pozbytek zápasu.

Loučí se David Mičke a Vašek Baumann. (16:57:41)

60:00

59:30
    Nedaří se mu usadit v pásmu

58:50
    Kladno hraje powerplay!

58:21
    Karásek opět musel zasahovat. Jeho zákroky drží Kladno nad vodou.

57:20
    Obrovská šance domácích ! Nejdřív zvonila pravá tyč a pak břevno. Otevřená obrana by se Kladnu mohla vymstít.

56:13
    Kladenský Karásek musel zasahovat po protiútoku slávistických útočníků, přičemž je ale Kladno týmem, které se snaží více tlačit puk do branky. Slavia povětšinou jen vyhazuje.

55:41
    Zakázané uvolnění Slavie.

54:58
    Slavia se vymanila ze sevření a díky svému úsilí si vybjovala vhazování na druhé straně.

54:08
    Kladenšti si vybojovali vhazování v útočné třetině.

52:13
    Kladno v plném počtu.

51:40
    Slávističtí útočníci důrazě doráželi do brankoviště a vznikla z toho menší potyčka po přerušení.

50:13
    Vyloučen kladenský Dominik Zíma za sekání

48:45
    Hraje se z jedné strany na druhou bez výraznějších příležitostí.

47:13
    Slavia v plném počtu.

45:13
    Slavia bude hrát oslabení. Filip Hlinka podrazil Kobese.

44:40
    Slavia kontruje několika střelami na kladenskou branku.

43:30
    Dominik Marks se zjevil úplně sám přes slávistickým strážcem klece Uhlíkem. Chybělo málo, aby proměnil, ale Uhlík mu lvím skokem sebral šanci z hole.

43:00

Václav Baumann

David Mičke

Branky a nahrávky: 2. Patzelt (Hložek), 3. Hlinka (Jedlička), 15. Jedlička (Hlinka) - 12. Veselý, 32. Hoysepyan (Veselý)

HC Slavia Praha: Uhlík (Golovko) - Červený, Hložek, Jedlička, Novák, Patzelt, Burian, Drahorád, Brzák, Tejral, Bureš, Andres, Benda, Mašín, Zajíc, Fortelka, Perzolla, Hlinka, Löbl, Pavlas
    PZ Kladno: Karásek (Brunát) - Vrba, Dolgoš, Hanuš, Veselý, Hovsepyan, Rajter, Sýkora, Cigánik, Kobes, Hájek, Bakula, Macháček, Marks, Šroubek, Zíma, Fiala, Krpelan, Procházka

Rozhodčí: Krejcar - Kotek, Žemlička