Havlíčkův Brod – Písek 6:2 (kon.) | Chomutov – Třebíč 3:2 (po pr.) | Ústí n/L – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Šumperk – Benátky n/J 2:3 (po pr.) | Most – Kadaň 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 5:2 (kon.)
Olomouc – Beroun 2:3 (po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Středa 12.10.2011, 17:30 • Zlatopramen Arena, Masarykova 232, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

HC Slovan Ústečtí Lvi: Francouz (Orct) - L. Poživil, Dominik Boháč, Gureň, A. Sedlák, Klobouček, J. Zeman, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - R. Hanzl, Pajič, Daniel Boháč - Šagát, Roubík, Handlovský - Rod, Nahodil, Hampl. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.

HC Stadion Litoměřice: Slipčenko (Sklíba) - Gula, Drahorád, Drábek, Smetana, Holomek, Jiří Suchý, Ketner, Kružík - Kloz, Šinágl, M. Tvrzník - Loskot, Belay, Jaroslav Hašek - P. Horčička, Slížek, Gengel - Kafan, Hlusička, M. Novák. Trenéři: Jindřich Setíkovský, Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: J. Dvořák - Flegl, Zíka; delegát: Gottwald. (20:20:34)

Lvi nakonec získali na svou stranu i druhý bod. Litoměřice ale mohou být spokojeny. Odváží si cenný vybojovaný bod a hlavně odjíždí s pocitem, že byli mistrovi první ligy důstojným soupeřem. Loučím se s vámi, dobrou noc.

60:55

60:55
    Lvi právě vstřelili branku!
    To bylo rychlé. Jakmile se Lvi chopili puku, přejel s ním Alinč za branku odkud přihrál mezi kruhy JANU KLOBOUČKOVI, který pro Lvy získal druhý bod.

Začátek prodloužení.

Ve třetí třetině nepadl jediný gól a hra moc koukatelná nebyla. Favorit utkání se dopouštěl velkých chyb, které ho stály gólové šance. Hosté naopak skvěle bránili a zaslouženě získali prozatím jeden bod.

60:00
    Konec třetí třetiny

59:57
    Poslední šanci na úspěch měla střela Kloboučka, kterou měl tečovat Hampl. Ten ale puk minul, a tak se bude prodlužovat.

59:14
    Litoměřice hrají na remízu, Ústí se ještě stále snaží.

58:49
    Zakázané uvolnění hostů.

58:01
    V této chvíli jsou Lvi útočnější, ale pevnou obranu Litoměřic se jim prolomit nedaří.

57:13
    Lvi se v posledních minutách snaží, co to jde.

56:32
    Daniel Boháč chytře zavezl puk před bránu, ale jeho přihrávku k tečování zablokoval litoměřický obránce.

55:00
    Slížek nyní nebezpečně z blízkosti vypálil na Francouze. Ten šel do střely tělem a kotouč odklepl mimo nebezpečí.

54:40
    Šagát vyhazuje.

53:55
    Za sekání na dvě minuty vyloučen Handlovský (UNL).

53:45
    Lvi ve velké šanci! Poloprázdnou bránu ale míjejí.

51:25
    Ústečtí se potýkají s množstvím nepřesných přihrávek.

Zdeněk Kamínek ml.

Milan Machát

Branky a nahrávky: 7. Šagát (Roubík, Handlovský), 20. Hanzl (Daniel Boháč, Pajič), 61. Klobouček (Alinč) - 35. Kloz (Horčička, Suchý), 40. Drábek (Hašek)

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - L. Poživil, Dominik Boháč, Gureň, A. Sedlák, Klobouček, J. Zeman, Pavlík, Sklenička - Třetina, Alinč, Pazourek - R. Hanzl, Pajič, Daniel Boháč - Šagát, Roubík, Handlovský - Rod, Nahodil, Hampl. Trenéři: Petr Rosol, Milan Skrbek.

Rozhodčí: J. Dvořák - Flegl, Zíka; delegát: Gottwald

Diváci: 2 610