Vsetín – Opava 5:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 1:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Havířov 2:7 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 1:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Klášterec nO 6:2 (kon.) | Kobra – Děčín 6:4 (kon.) | Lev Benešov – Klatovy 2:5 (kon.)
Milevsko – Sokolov 4:5 (po pr.) | Trutnov – Chotěboř 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 5:4 (po s.n.)
Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.) | Kutná Hora – Kolín 0:7 (kon.)
HC Uherské Hradiště
2:7 (1:3, 0:2, 1:2)
AZ Havířov
Středa 12.10.2011, 18:002. liga skupina Východ

Hosté z Havířova si odvážejí po zásluze všechny body, když dokázali nasázet celkem sedm branek do domácí sítě. To domácí sice bojovali až do poslední sekundy zápasu, nicméně jim to nebylo nic platné. Havířov nedopustil žádné drama a od začátku zápasu až do samotného konce si zápas výsledkově i herně hlídal. S přáním krásného zbytku večera se s Vámi loučím a u dalších onlajnů nashledanou. (20:17:28)

60:00

58:50
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hořkou pilulku teď podal pro domácí Daniel Kraft,který překonává Kudelu mezi nohy ve vlastním oslabení.

57:57
    Hosté jdou znovu do oslabení, tentokrát je to Rimmel.

55:20
    Vynikajícím zákrokem se teď předvedl domácí Kudela, který zneškodnil střelu Říčky.

53:16
    Hosté hrají v plném počtu.

51:16
    Další vyloučení pro hosty, tentokrát si na dvě minuty půjde sednout Petr Prokop za podražení.

50:16
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Domácím se podařilo alespoň zkorigovat prozatimní skóre zápasu zásluhou Anotonoviče.

49:38
    Za příliš mnoho hráčů na ledě dostává havířovská střídačka dvě minuty. Za hosty si odpyká trest Daneček.

49:07
    Domácí hrají v plném počtu

47:07
    Za nedovolené bránění si jde odpykat trest Petr Sakrajda.

45:14

44:38
    Lukáš Matula teď prověřil hostujícího brankáře Vrbu, který ale pohotově střelu od modré chytá.

43:14
    Domácí sympaticky nehází flintu do žita a i za rozhodnutého stavu se snaží alespoň o korigování skóre. Z tlaku vytěžili vyloučení, na dvě minuty si jde sednout Maruna za držení.

41:33
    Od kuruh pro vhazování překonává Kudelu Daniel Kraft, který tak navyšuje skóre pro hosty již děsivým skóre pro domácí, pěti branek.

40:01

Havířov zatím po dvou třetinách domácí příliš k ničemu nepouští, naopak přidal dvě branky, a tak mílovými kroky míří k povinným třem bodům.

40:00

38:23
    Domácí hrají v plném počtu.

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 16. Michal Sladký (Petr Sakrajda, Radim Antonovič), 51. Radim Antonovič - 5. Michal Sztefek (Patrik Rimmel, Jan Daneček), 8. Robert Říčka (Michal Sztefek), 16. Patrik Rimmel (Michal Sztefek, Robert Říčka), 24. Jiří Krisl (Robert Machálek), 31. Jiří Krisl (Martin Potočný), 42. Daniel Kraft (Martin Potočný), 59. Daniel Kraft (Martin Potočný)

HC Uherské Hradiště: Heneš (Kůdela) – Vodák, Sladký, Krystýnek, Matula, Šťastný, Měšťánek, Rozhoh - Hrabec, Sakrajda, Antonovič - Červenka, Rapant M., Mikeš - Karpíšek, Šoula, Křemeček, Horehleď - Kuba
    AZ Havířov: Vrba (Matoušek) - Prokop, Rimmel, Krisl, Machálek, Balčík, Vydra, Zientek M. - Zientek L., Klimša, Najdek, Maruna, Sztefek, Potočný, Stránský, Daneček J., Říčka, Pechanec, Kraft, Kopún, Pavlas