Vsetín – Opava 5:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Prostějov 1:0 (kon.)
Uh. Hradiště – Havířov 2:7 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 1:5 (kon.) | Bílina – Řisuty 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Klášterec nO 6:2 (kon.) | Kobra – Děčín 6:4 (kon.) | Lev Benešov – Klatovy 2:5 (kon.)
Milevsko – Sokolov 4:5 (po pr.) | Trutnov – Chotěboř 3:2 (kon.) | Pelhřimov – Technika Brno 5:4 (po s.n.)
Žďár n/S – Břeclav 6:3 (kon.) | SHK Hodonín – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.) | Kutná Hora – Kolín 0:7 (kon.)
HC Trutnov
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Chotěboř
Středa 12.10.2011, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

A máme tu konec dnešního utkání. Trutnov zaslouženě porazil hosty z Chotěboře a do tabulky si připisuje tři body. Děkujeme Vám za sledování dnešních onlajnů a přejeme Vám hezký zbytek večera. (20:12:59)

60:00

60:00

59:45
    Šimoníček zachytil přihrávku a vyhazuje.

Chotěboř právě vstřelila branku!
    Chotěboř snižuje na rozdíl jediného gólu zásluhou Prachaře. Asistence Janda.

58:00
    Porbíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:23
    Chochola ztratil puk v útočném pásmu, ale soupeře dojel a zažehnal rodící se šanci hostů.

56:28
    Choteboři se nepovedla poslední přesilová hra...

56:28

54:53
    Offside hostů.

54:28
    Hamerský fauloval a míří na trestnou lavici za podražení.

53:39
    Skvělý zákrok Biegla.

53:28
    Biegl si pohlídal bližší tyč a kryje výjezd Blažka z poza branky.

53:09
    Luštinec sám před brankou trefuje beton Kousala.

52:34
    Veselý ztroskotal na Kousalovi.

51:11
    Biegl kryje další střelu od modré. Chotěboř si zatím nevypracovala vážnější šanci a zbývá ji jen 9 minut do konce třetí třetiny.

Jiří Aberle

Miroslav Sojka

Branky a nahrávky: 4. Chytráček (Hamerský), 8. Šimoníček (Fořt), 46. Luštinec (Rejzek) - 18. Pelán (Prachař), 59. Prachař (Janda)

HC Trutnov: Biegl(Truhlář)- Malinský "C", Hamerský, Klement, Rejzek, Kuna, Antonín "A", Poul- Chochola, Šimoníček, Fořt, Veselý, Chytráček "A", Luštinec, Březina, Bláha, Dlab, Perutek, Mašek
    HC Chotěboř: Kousal(Rauer)- Bělohlávek, Blažek "A", Halamka, Fibikar, Zítka, Šíma, Vylíčil, Janda, Hospodka, Blažek, Pelán "C", Jánský, Starkov, Prachař, Štros, Fila, Baburins, Hanus