Zlín – Šaľa 25:28 (kon.) | Slavia – Jindř. Hradec 26:24 (kon.) | Partizánske – Olomouc 23:23 (kon.)
Poruba – Michalovce 33:21 (kon.) | Písek – Most 24:24 (kon.)
DHC Slavia Praha
26:24 (14:8)
Házená Jindřichův Hradec
Středa 12.10.2011, 17:00 • Sportovní hala Eden. • Interliga ženy

Po první půli to vypadalo na jednoznačnou záležitost z pohledu ohájkyň interligového titulu, ale jak jsme viděli po přestávce, hostující tým to rozhodně nezabalil a nebýt zbytečných vyloučení v druhé půli, možná by si z Prahy odvážel i nějaký ten bod. S konstatováním, že si hráčky domácího DHC připisují druhou výhru v sezoně, se s Vámi z Prahy loučím a přeji příjemný zbytek večera. (26:24) (18:30:52)

60
    Konec zápasu. (26:24) (0:0)

60
    Utkání zakončil výborný zákrok Satrapové. (26:24) (0:0)

60
    Probíhá poslední minuta. (26:24) (0:0)

59
    Hosté svůj útok nezvládli. (26:24) (0:0)

59
    Necelé dvě minuty před koncem oddechový čas pro hostující tým, který je v útoku. (26:24) (0:0)

58
    Hráčky J. Hradce se však nevzdávají, Krupicová jim ještě dává naději. (26:24) (0:0)

57
    Jonášová dává důležitý gól. (26:23) (0:0)

56
    Technická chyba Romanczinové zapříčinila další hostují branku, prosadila se Bubeníková. (25:23) (0:0)

55
    Jonášová jde dnes podruhé na sedmičku a tentokrát už dává. (25:22) (0:0)

54
    Matoušková skolila k zemi Pekařovou a dostává trest na 2 minuty. (24:22) (0:0)

54
    Oddechový čas pro domácí. (24:22) (0:0)

53
    Po další nepřesnosti domácích v útoku snižuje již na rozdíl pouhých dvou branek Eliášová. (24:22) (0:0)

53
    Matoušková se ale proszauje i v oslabení. (24:21) (0:0)

52
    2 minuty dostává hostující lavička. (24:20) (0:0)

51
    Raková trošku uklidňuje domácí publikum. (24:20) (0:0)

51
    J. Hradec začíná kousat, další gól střílí Bubeníková. (23:20) (0:0)

50
    ...o druhou Kohoutová. (23:19) (0:0)

50
    Dvě branky v rychlém sledu po sobě v domácí síti. O první se postarala Krupicová... (23:18) (0:0)

49
    Následnou střelu ze 7m však Jonášová namířila pouze do břevna. (23:17) (0:0)

49
    Nepochopitelný faul Markesové na střílející Černou je po zásluze odměněn hned červenou kartou. (23:17) (0:0)

48
    Mouleová přidává další gól v hostující síti. (23:17) (0:0)

48
    Marczinová se po kratší odmlce znovu připomněla krásným zakončením. (22:17) (0:0)

47
    Na druhé straně však Bubeníková s podobnou střelou uspěla. (21:17) (0:0)

47
    Černá se neprosadila střelou z dálky. (21:16) (0:0)

46
    Slavia chybuje a toho využívá ke snížení Krupicová. (21:16) (0:0)

45
    A série úšpěšných akcí pokračuje, prosadila se Bubeníková. (21:15) (0:0)

44
    Černá na druhé straně přelstila Bezpalcovou. (21:14) (0:0)

43
    Zbožínková snižuje i v oslabení. (20:14) (0:0)

42
    Matoušková jde na 2 minuty. (20:13) (0:0)

42
    Raková střílí gól a navíc byla faulována. (20:13) (0:0)

42
    A po pár vtěřinách si to zopakovala. (19:13) (0:0)

41
    Kohoutová se štěstím překonává Satrapovou. (19:12) (0:0)

40
    Osobní obrana na domácí kanonýrku Černou se míjí účinkem, protože se prosazují ostatní hráčky jako např. teď Pekařová. (19:11) (0:0)

40
    Satrapová v posledních minutách ničí sebevědomí hráček J. Hradce senzačními zákroky. (18:11) (0:0)

39
    Stejně jako v předchozím případě se i tentokrát trefuje přešně Romanczinová. (18:11) (0:0)

38
    A po návratu vyloučené hráčky hned skórují. (17:11) (0:0)

37
    Slávistky zkušeně šetří čas. (16:11) (0:0)

35
    Krupicová ho s přehledem proměnuje. (16:11) (0:0)

35
    Vyloučena domácí Konigová. Navíc je nařízen hod ze vzdálenosti 7m. (16:10) (0:0)

34
    Teprve nyní se obrany obou družstev srovnaly. (16:10) (0:0)

33
    Brankostroj se nezastavil ani při akci Krupicové. (16:10) (0:0)

32
    Teď je to jako na střelnici. Pekařová se rovněž prosazuje. (16:9) (0:0)

32
    Markesová přišla s rychlou odpovědí. (15:9) (0:0)

31
    Černá v poklidu přehodila Bezpalcovou. (15:8) (0:0)

31
    V úvodu žlutá karta pro vedoucího hostujícího družstva za pozdní příchod. (14:8) (0:0)

31
    Začal druhý poločas. (14:8) (0:0)

V úvodu první půle dokázaly hráčky Jindřichova Hradce držet s favoritkami tohoto utkání krok. Postupně se však začaly naplňovat papírové předpoklady a Slávistky si vypracovaly solidní náskok. Uvidíme, zda-li ho udrží... (14:8)

30
    První poločas skončil. (14:8) (0:0)

30
    Raková ještě pár vteřin před koncem první půle zvyšuje rozdíl ve skóre na 6 gólů. (14:8) (0:0)

30
    Matoušková ještě v poslední minutě snižuje. (13:8) (0:0)

29
    Za hrubý faul při střelbě je vyloučena domácí Romanczinová. (13:7) (0:0)

28
    Střelecké trápení protrhla hezkou táhlou střelou Raková. (13:7) (0:0)

27
    Šance na obou stranách zůstaly nevyužity. (12:7) (0:0)

26
    Oddechový čas pro hosty. (12:7) (0:0)

26
    Dva góly v rychlém sledu do sítě J. Hradce. O obě branky se postarala Pekařová. (12:7) (0:0)

25
    Bubeníková znovu snižuje. (10:7) (0:0)

24
    Jonášová střílí 10. gól domácích. (10:6) (0:0)

23
    Na 2 minuty si odpočine Eliášová. (9:6) (0:0)

23
    Domácí gól a navíc vyloučení hostující hráčky. (9:6) (0:0)

22
    Rychlá odpověď v podání Romanczionové. (8:6) (0:0)

22
    Třetí kontr již hostujícím hráčkám vychází, prosazuje se Horečková. (7:6) (0:0)

21
    Zbožínková ani následně Markesová nedokázali překonat domácí brankářku. (7:5) (0:0)

20
    Jedličková vidí žlutou kartu. (7:5) (0:0)

19
    Matoušková podruhé za sebou úspěšná v souboji se Satrapovou. (7:5) (0:0)

18
    A z pravého křídla se znovu prosazuje Mouleová. (7:4) (0:0)

17
    Rychle odpovídá Matoušková. (6:4) (0:0)

16
    Další laciná ztráty hostů a využitý brejk na domácí straně. Tentokrát skórovala Mouleová. (6:3) (0:0)

15
    A domácí je trestají. Kdo jiný než Romanczinová. Ta je zatím k neudržení. (5:3) (0:0)

14
    Hráčky J. Hradce v posledních minutách chybují v útočné fázi. (4:3) (0:0)

13
    Již třetí gól v podání domácí Romanczinové. (4:3) (0:0)

12
    Jedličková z pravého křídla opět srovnává. (3:3) (0:0)

11
    Jonášovou skvěle vychytala Bezpalcová. (2:3) (0:0)

10
    Z rychlého brejku se prosazuje Markesová. (2:3) (0:0)

9
    Zbožínková střelou z velké dálky srovnává. (2:2) (0:0)

8
    A po skvělém zákroku Satrapové znovu ona! (2:1) (0:0)

7
    První branku domácích střílí Romanczinová. (1:1) (0:0)

6
    Technická chyba také na druhé straně. (0:1) (0:0)

5
    Domácí hráčky jsou v úvodu hodně nervózní a kazí. (0:1) (0:0)

4
    Kohoutová otevírá skóre. (0:1) (0:0)

4
    Střelu Romanczinové zastavila tyč. (0:0) (0:0)

3
    Po nepřesnostech na obou stranách útočí znovu Slávistky. (0:0) (0:0)

3
    Slávistická kanonýrka Černá házela sedmičku, ale nedala. (0:0) (0:0)

2
    Po střele Jonášové si první úspěšný zákrok připsala také Bezpalcová na druhé straně. (0:0) (0:0)

1
    Jako první útočily hosté, Kohoutová však svou střelu uspěchala. (0:0) (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Zdravíme vás z pražského Edenu, kde za pár chvil začne utkání 6. kola interligy žen mezi domácí Slavií Praha a Jindčichovým Hradcem. Oba celky mají sice na svém kontě jen dva body a jsou až na samém chvostu tabulky, velkým favoritem jsou ale domácí hráčky, které mají daleko vyšší ambice než hrát u dna tabulky. (0:0)

Hráčky již nastupují na palubovku. Domácí v červeno-černé kombinaci, hosté ve žluto-modrém. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Pavel Rosendorf

DHC Slavia Praha: Satrapová, Peerová - Raková, Knedlíková, Burdová, Romanczinová, Pekařová, Mouleová, Černá, Konigová, Jonášová, Jačková, Kutlvašrová, Kvasničková, Jedličková.
    Házená Jindřichův Hradec: Bezpalcová, Břížďalová, Davidová - Horečková, Kohoutová, Matoušková, Kočová, Eliášová, Zbožínková, Markesová, Bubeníková, Krupicová, Jonová.

Rozhodčí: Skružný, Kavulič.