Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 5:3 (kon.) | Prešov – Trnava 2:3 (po s.n.) | Bardejov – Púchov 8:0 (kon.)
Pov. Bystrica – Michalovce 4:5 (po pr.) | Detva – Trebišov 1:3 (kon.) | Piešťany – Topoľčany 3:2 (kon.)
po s.n.
HC Prešov 07
2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 14.10.2011, 17:00 • ICE ARENA Prešov • 1. liga (SR)

Koniec zápasu. (19:28:43)

65:00
    ROZHODUJÚCI NÁJAZD PREMENIL TRNAVČAN MERTEL. PREŠOV 2:3sn TRNAVA.

Samostatné nájazdy začínajú.

Nájazdy otvára tím Prešova

65:00
    Ani predĺženie neurčilo víťaza a tak nasledujú samostatné nájazdy.

64:02
    Oba celky ohrozujú súperovho brankára no gólmani sa majú na pozore.

62:00
    Na začiatku predĺženia sa hrá zo strany na stranu v rýchlom tempe čo robí pre diváka zápas zaujímavým.

60:01
    Začalo predĺženie.

60:00
    Tretia tretina skončila nerozhodne 1:1 a tak je stav zápasu medzi Prešovom a Trnavou 2:2 čo znamená, že sa bude predlžovať.

59:30
    Polminúta do konca riadneho hracieho času.

Dnešné stretnutie sleduje 400 divákov.

55:15
    Chvíľu po tom ako sa Segľa vrátil na ľad TRNAVČANIA STRELILI VYROVNÁVAJÚCI GÓL! Gól strelil Mertel. Asistencie: Gráčik, Horský.

53:09
    Martin Segľa si v súboji počínal nedovolene. Na trestnej lavici si odsedí dve minúty za hákovanie a ponúkol tak Trnave príležitosť na vyrovnávajúci gól.

52:22
    Haasov gól na 2:1 naštartoval domácich, ktorých od víťazstva delí ešte necelých desať minút. Zápas však ešte nie je rozhodnutý.

50:36
    Obrovská príležitosť hostí na skórovanie! Martin Segľa sa zoči voči ocitol pred gólmanom hostí Stachom, ktorý Segľovu strelu zneškodnil.

48:49
    PREŠOV SA DOSTÁVA DO VEDENIA! Po Hájnikovej strele, ktorú ešte Stacho dokázal zneškodniť sa k odrazenému puku dostal HAAS a ten na tri krát dorazil puk do siete. PREŠOV 2:1 TRNAVA.

47:43
    Hostia ostreľujú prešovského gólmana Zimu ale zatiaľ bez gólového efektu.

45:25
    Po dlhšej dobe sa hrá 5 na 5.

46:33
    Hra sa prelína z jednej strany na druhú. Zápas sa začiatkom tretej tretiny dostal do veľmi vysokého tempa.