Martin – Trenčín 2:3 (kon.) | Skalica – Poprad 5:2 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 4:2 (kon.)
Košice – Zvolen 0:3 (kon.) | HC Slovan – Žilina 2:4 (kon.)
HK VITAR Martin
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
sk Pátek 14.10.2011, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Zápas sa skončil, no ešte v posledných sekundách mohol domáci Martin vyrovnať, obranca Martina však príliš vyčkával. Vyhral skúsenejší Trenčín, domáci Martinčania doplatili na individuálne chyby. (19:06:24)

60:00

58:23
    Matin sa márne pokúša zaútočiť, chýba dôraz.

57:52
    Brcko vo vynikajúcej šanci, jeho pokus však minul Kováčovú bránku.

56:51
    Domácim sa nedarí nadýchnuť k záverečnému účelnému tlaku, naopak hostia využívajú svoju skúsenosť.

55:35
    Hostia pokračujú v pokrývaní stredného pásma, dokonca v 56. minúte zautočili.

54:39
    Važan vo výbornej príležitosti. Konečne domáce MHC zavrelo hostí v pásme. Tlak Martina v týchto chvílach vrcholí. Chce to však viac dôrazu a pohybu.

52:58
    Výborný zákrok Šimka. Pardavý sa mohol presadiť po druhý krát, jeho strelu vytlačil výbornou vyrážačkou Simko

51:50
    Trenčín už začína pokrývať stredné pásmo. Ich hra sa skresala postupne až tak, že v strednom pásme tečujú puk a snažia sa eliminovať útoky MHC už v zárodku.

50:30
    Závar pred Kováčom zatiaľ nie je, no prvá martinská formácia zabojovala a povykrúcala Trenčanov, záver stretnutia bude ešte zaujímavý.

49:10
    V polovici tretej tretiny sa priebeh zápasu zmiernil. Hostia kontrolujú puk a domácim sa nesadí natrvalo usadiť v pásme TN.

47:43
    Trenčín dal gól!
    Dukla ide do vedenia! Nepozornú obranu MHC potrestal skúsený útočník PARDAVY JAN. Asistencie: Melichárek Tibor

46:31
    Dukla Trenčín po dlhom čase v útočnom pásme. Zatiaľ na domácich nič nevymysleli.

46:00
    Galamboš v šanci po Markovičovej prihrávke, domáci si v úvode tretej tretiny vo veľkom laufe.

44:56
    Kriška sám pred Kováčom. Martin mohol ísť do vedenia, dobre mierenú strelu Krišku vytesnil ramenom brankár Kováč.

44:35
    Opäť domáce MHC nezačína dobre svoju hru v početnej výhode, zas premárnili prvú minútu.

43:47
    Sobota vo výbornej šanci. Martin si vynútil presilovku, keď Šťastný kroščekoval stredného útočníka druhej martinskej formácie, Skodu.

42:47
    Martin dal gól!
    VAŽAN MICHAL vyrovnáva. Ešte v nezáživnej presilovke MHC sa odhodal vystreliť z pravého kruhu a trafil to presne. Asistencie: Markovič Jaroslav, Rúfuš Igor

41:09
    Dukla sa bude brániť. Martin mal prečíslenie 3:2, Rúfus sa chystal vystreliť, no Gašparovič ho v rozhodujúcom momente zahákoval.