Slavia – Plzeň 0:4 (kon.) | Chomutov – K. Vary 2:1 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:4 (kon.)
Jihlava – Třinec 4:6 (kon.) | Motor ČB – Letňany 2:0 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:1 (kon.)
Havířov – Vsetín 4:3 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:6 (kon.) | Písek – Pardubice 11:1 (kon.)
Sparta – HC Kladno 3:5 (kon.) | Olomouc – Zlín 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 1:4 (kon.)
HC Slavia Praha
0:4 (0:0,0:3,0:1)
HC Škoda Plzeň
Sobota 15.10.2011, 12:00Extraliga staršího dorostu

Zápas rozhodla druhá třetina, kdy se Indiánům podařilo odskočit Slavii do tříbrankového vedení. Slavia se ve třetí třetině marně snažila něco s výsledkem udělat, ale všechny její pokusy ztroskotaly na hostujícím brankáří Paclovi. Zmar Slavie dokanali Plzeňští na konci zápasu, kdy se trefil dnes dvougólový Filip Mašek. Děkuji za pozornost a někdy zase u onlajnů. (14:20:03)

60:00

59:31
    Ve stejném čase dostává slávistický Matyáš Hložek 10 minut za nesportovní chování.

59:31
    Plzeň právě vstřelila branku!
    FILIP MAŠEK si nabruslil mezi kruhy a nekompromisně překonal domácího gólmana! Asistence: Jiří Kepka a Jiří Uhlík.

57:13
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

58:00
    Hrají se dvě poslední minuty utkání.

57:13
    Hraje se převážně ve středním pásmu s minimem střel.

54:40
    Slavie se snaží skorigovat výsledek, ale Indiáni se brání zuby nehty i za cenu zakázaných uvolnění.

52:14
    Ke konci utkání přibývá nepřesností. Už se nehraje tak pohledný hokej jako v předchozích dvou třetinách. Plzenští jen brání svůj výsledek a nikam se neženou.

49:30
    Slavii se nedaří přechod přes modrou čáru. Indiáni se vrací se všemi hráči na modrou a všechny slávistické akce zneškodní.

47:00
    Domácí se vymanili z mírného tlaku hostí a na chvíli se usadili v útočném pásmu, nic však nevytěžili.

45:10
    Filip Hlinka ze Slavie přihrával skrz brankoviště, ale nikdo z jeho spoluhráču přihrávku nevystihl.

44:10
    Plzenští se nedokázali prosadit a tak se Dominik Mašín vrátil na led.

43:20
    Hosté se usadili v útočném pásmu. Jejich následná střela skončila jen na hrudi Uhlíka.

42:10
    Dominik Mašín se prezentoval v útočném pásmu krosčekem a odpyká si dvouminutový trest.

41:50
    Matyáš Hložek si z pukem nabruslil od levého mantinelu až před Pacla, který se ale nenechal překonat.

41:26
    Slavie se na začátku třetí třetiny ubránila. Marek Novák se vrátil na led.

40:01

Další třetina začne přibližně v 13:35.

David Mencl

Branky a nahrávky: 26. Kubalík, 36. Tulačka (Zimmermann, Andrlík), 36. Mašek (Kepka, Uhlík Jiří), 60. Mašek (Kepka, Uhlík Jiří)

HC Slavia Praha: Uhlík - Červený, Hložek, Jedlička, Novák, Patzelt, Burian, Drahorád, Brzák, Bureš, Andres, Benda, Navrátil, Mašín, Zajíc, Fortelka, Perzolla, Knot, Hlinka, Löbl
    HC Škoda Plzeň: Pacl - Němeček, Šmíd, Lobo, Sladký, Šimandl, Moravčík, Mašek, Andrlík, Holý, Zimmermann, Polata, Kubalík, Uhlík, Přikryl, Tulačka, Krliš, Kristl, Ryba, Kepka

Rozhodčí: Mokřan - Žídek, Kotek