Zlín – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 3:2 (po s.n.)
Plzeň – Liberec 4:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:3 (po s.n.) | Slavia – Sparta 1:0 (po s.n.)

Slavia právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ KRENŽELOK si krásně položil brankáře a neměl problém puk vstřelit do odkryté brány. Zajistil tak Slavii vítězství v prvním letošním derby.

Sparta překvapivě nasadila Přibyla, kterého podobně jako Broše vychytal Furch.

Za Slavii vyrovnal také kličkou do bekhendu Růžička - 1:1.

Petr Ton předvedl svůj typický blafák do bekhendu a uspěl - 0:1!

Proti Pöpperlemu se neprosadil Svoboda střelou mezi betony.

A Dominik Furch si počkal betonem na blafák a puk vyrazil.

Jako první pojede sparťan Broš proti Furchovi.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení měla více ze hry Sparta, ale své šance nevyužila, a tak si diváci musí počkat na rozvlnění sítě až do nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Obrovskou šanci měl Ton, ale nedokázal překonat rychle se přesunuvšího Furcha.

63:20
    Svoboda hezky přihrával Kůrkovi puk před bránu, ale slávistický útočník byl zablokován obráncem.

62:10
    Foster se snažil přejít před Kuboše, ten ho ale zkušeně vytlačil do rohu.

61:56
    Jelínkova střela sražená do ochranné sítě. Buly před Pöpperlem.

61:10
    Pacovský vypálil z vrcholu kruhů, betony ale sklaply Furchovi včas.

60:20
    Ton se po získání puku okamžitě hrnul dopředu. K zakončení se ale nedostal.

60:01

V posledních minutách měli větší šance domácí, ale nikdo ze slávistů nedokázal překonat gólmana Sparty Pöpperleho. Oba brankáři jsou už teď hrdiny zápasu a chybí jim už jen málo k získání nuly.