CSKA Moskva – Trabzonspor 3:0 (kon.) | Manchester City – Villarreal 2:1 (kon.) | Neapol – Bayern 1:1 (kon.)
Lille – Inter 0:1 (kon.) | Basilej – Benfica 0:2 (kon.) | Galaţi – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Ajax 0:2 (kon.) | Real Madrid – Lyon 4:0 (kon.)

Manchester právě vstřelil branku!
    Nyní již brankář Grahovac vystihl stranu, ale na přesně kopnutou penaltu v podání WAYNA ROONEYHO stejně nestačil - 0:2!

90+1
    Antal fauluje Rooneyho a je to druhá penalta pro Manchester!

89
    Nani trefuje tyč!

88
    A je tu druhá červená karta, tentokrát na straně Galati! Perendija dostává druhou žlutou kartu, díky čemuž je tedy vyloučen.

87
    Poslední střídání domácích. Punoševace nahradí na poslední minuty Viglianti.

86
    Perendija fauluje Hernandeze, Manchester zůstane u balónu. Domácím čas ubíhá dvakrát rychleji.

85
    Nani dobrý pressingem získává cenné balóny pro hosty, tlak Otelulu je tím přerušován.

84
    Druhá výměna domácích. Ilie nahradí Frunzu.

83
    Punoševac se prodral až do šestnácky, ale střela mu hrubě nesedla.

82
    Přímý volný kop Naniho končí v rukavicích Grahovace.

81
    Giurgiu dostává žlutou kartu.

80
    U míče se nyní drží hráči Manchesteru a nechtějí ho dát. Otelul musí faulovat.

78
    Punoševacův pokus nebyl přesný, útočník Galati se chytá za hlavu, protože ví, jakou šanci není prováhal.

77
    A budeme opět střídat na straně United. Dnes padla má Fabio, zahraje si Phil Jones.

76
    Rooney dobře držel balón, až byl faulován. Hosté se snaží strádat vteřinku za vteřinkou, kdo by to na začátku poločasu čekal.