CSKA Moskva – Trabzonspor 3:0 (kon.) | Manchester City – Villarreal 2:1 (kon.) | Neapol – Bayern 1:1 (kon.)
Lille – Inter 0:1 (kon.) | Basilej – Benfica 0:2 (kon.) | Galaţi – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Ajax 0:2 (kon.) | Real Madrid – Lyon 4:0 (kon.)
FC Oţelul Galaţi
0:2 (0:0)
Manchester United
Úterý 18.10.2011, 20:45Liga mistrů

90+2
    Manchester právě vstřelil branku!
    Nyní již brankář Grahovac vystihl stranu, ale na přesně kopnutou penaltu v podání WAYNA ROONEYHO stejně nestačil - 0:2!

90+1
    Antal fauluje Rooneyho a je to druhá penalta pro Manchester!

89
    Nani trefuje tyč!

88
    A je tu druhá červená karta, tentokrát na straně Galati! Perendija dostává druhou žlutou kartu, díky čemuž je tedy vyloučen.

87
    Poslední střídání domácích. Punoševace nahradí na poslední minuty Viglianti.

84
    Druhá výměna domácích. Ilie nahradí Frunzu.

81
    Giurgiu dostává žlutou kartu.

77
    A budeme opět střídat na straně United. Dnes padla má Fabio, zahraje si Phil Jones.

72
    Stejně reaguje i domácí kouč. Neaga nahrazuje Pena.

71
    Až v 71. minutě nás čeká první střídání. Jonny Evans nahradí Antonia Valenciu.

67
    Giurgiu je faulován Vidičem a ten vidí ihned červenou kartu!

65
    Míč si na penaltový puntík postavil WAYNE ROONEY, volil pomalý rozběh a balón poslal do opačného konce brány, než skočil brankář Grahovac - 0:1! Favorit se tedy dočkal, ujímá se vedení!

64
    Za svůj přestupek vidí Costin žlutou kartu.

64
    Je to penalta pro Manchester! Costin hrál rukou!

63
    Wayne Rooney se dostal do dobrého zakončení, ale nakonec těsně minul branku!

62
    Se žlutými kartami se nyní roztrhl pytel. Dalším potrestaným je Neagu.

56
    A další žlutá karta. Hřišníkem je nyní hráč Otelulu Galati Perendija.

55
    Jenže domácí se ubránili a ihned zamířili do protiútoku. Za záchrannou brzdu zatáhl Carrick a dostává žlutou kartu.

51
    Rapa je prvním, kdo dnes vidí žlutou kartu. Je potrestán za svůj nevybíravý zákrok na Naniho.

44
    A sám Antal se dostal k hlavičkovému pokusu a nemířil vůbec špatně! Balón skončil těsně mimo!

35
    Evra si na okraji pokutového území počíhal na střelu a protáhl Grahovace, ten ale zvládl další obtížný zákrok!

31
    První větší šance Manchesteru! Nani si obhodil jednoho z beků a nebezpečně vypálil! Grahovac skokem míč vyrazil do bezpečných vod!