Havířov – Frýdek-M. 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Prostějov 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Karviná (Baník) 1:3 (kon.)
Uh. Hradiště – Opava 6:11 (kon.) | Přerov – Vsetín 6:2 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 9:6 (kon.)
Bílina – Kobra 4:3 (kon.) | Klášterec nO – Lev Benešov 4:3 (kon.) | Děčín – Milevsko 4:3 (kon.)
Klatovy – Sokolov 3:4 (po pr.) | Kolín – Břeclav 4:2 (kon.) | Kutná Hora – Technika Brno 4:3 (po pr.)
SHK Hodonín – Chotěboř 9:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 5:1 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 2:3 (kon.)
HC Uherské Hradiště
6:11 (3:6,2:4,1:1)
HK Opava
Středa 19.10.2011, 18:002. liga skupina Východ

Hosté ze Slezska si dnes odváží po zásluze tři body za drtivou výhru v poměru 11:6. Domácí se tak musí opět sklonit před svým sokem, který byl jasně lepší. Nezbývá mě než Vám popřát krásný zbytek večera a snad v lepším duchu se s Vámi setkat zase u příštích onlajnů. (20:20:07)

60:00

59:39
    Zřejmě již poslední vyloučení na domácí straně pro Krystýnka za hrubost.

54:59
    Uherské Hradiště právě vstřelilo branku!
    Krásnou brankou se teď předvedl obránce LUKÁŠ MATULA. Asistence: Josef Mikeš, Petr Sakrajda.

53:49
    Hosté hrají v plném počtu.

52:55
    Domácím se přesilová hra moc nedaří, zatím vyslali na hostujícího gólmána pouze jednu střelu.

51:18
    Vyloučen hráč Opavy Michal Kukol za sekání.

50:18
    Na obou týmech jde vidět, že se zápas již pouze dohrává.

47:09
    Hosté hrají zkrácenou přesilovou hru.

45:59
    Vylučuje se i na straně domácích, za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen Martin Sekerka.

45:03
    Vyloučení na straně hostí. Za sekání si jde sednou na trestnou lavici hráč č. 28.

44:50
    Domácí Martin Červenka jel zcela sám na Nováka, bohužel jeho střela letěla jen do ramene.

42:00
    Opava právě vstřelila branku!
    Domácí inkasují po další povedené akci hostujícího týmu. Tentokrát se prosadil ADAM KASCHATZKÝ. Asistence: Michal Mlýnek

40:01

Skončila nám druhá třetina ve které domácí inkasovali další čtyři branky a po dvou třetinách je z toho debakl.

40:00

38:52
    Další samostatný nájez proměnil ZDENĚK PAVELEK po asistenci Ivo Kocián.

35:13
    Tečovanou střelou dokázal snížit děsivé skóre MARTIN ŠOULA, kterému asistoval Jakub Rapant.

34:47
    Měch teď ve stoprocentní šanci přestřelil zcela odkrytou klec domácí branky.

31:34
    Za domácí snižuje JOSEF KŘEMEČEK, který na třikrát protlačil kotouč za vystřídavšího Nováka. Asistence: Martin Sekerka.

28:57
    Hattrickem završuje domácí utrpení GROFEK, který tak zařizuje ostudu pro domácí.

28:17
    Slezan je teď v tlaku. Domácí nepouští prakticky k ničemu a jsou jasně lepší.

25:14
    I gólmán Opavy se zapojil do brankového přídělu, když krásnou přihrávkou až na modrou čáru vyslal MICHALA MLÝNKA, který opět v tváří v tvář Kůdelovi nezávah a navýšil skóre pro hosty na rozdíl pěti branek.

23:41
    Martin Červenka pěkně tečoval střelu od Krystýnka.

22:01
    Lukáš Vrábel si jde odpykat trest.

21:52
    Další branku Opavy vsítil hráč č. 10 TOMÁŠ MĚCH, kterému výborně přihrál Radek Tůma.

20:30
    Ivo Kocián se teď ocitl v další velké příležitosti. Pohotovým zákrokem však Zavadil drží domácí akcie nad vodou.

20:01

Třetina, ve které padalo gólů jako za celý zápas, rozhodla o perfektní souhře Opavy, která si z domácích doslova dělá dobrý den. Obrana jakoby nebyla a tak Slezan zaslouženě vede rozdílem tří branek.

20:00

19:08
    Opava si zahraje další přesilovou hru. Matula Lukáš za podražení je jedním z dalších vyloučení na domácí straně.

18:11
    Další ťukec předvedli hosté z Opavy, kteří teď dokonale rozložili domácí obranu a střelou mezi betony nedal sebemenší šanci Zavadilovi.

15:45
    Vyloučení pro domácí tým. Za faul kolenem si jde sednout na trestnou lavici Michal Rapant.

15:12
    Obrana domácích jakoby neexistovala. Už po několikáté jeli hosté sami na branaře, který opravdu proti takovým přesným střelám nemá šanci.

13:24
    Jenomže Vojtěch Hrabec teď opět snižuje pro domácí. Tato třetina je prozatím hodně divoká.

10:47
    Slezan jde do dvoubrankového trháku zásluhou TOMÁŠE GROFKA. Asistence: Bohumil Herman, Radek Tůma.

11:30

9:30
    Přesilovou hru si zahrají i domácí, na dvě minuty si jde sednout Chalupa za držení protihráče.

7:50
    Obrovská šance jednoho z domácích útočníků, který teď vyslal jedovku na Šafránka.

7:06
    Gólové hody pokračují, opět v přeislové hře dokázali hosté blezkurychle odpovědět zásluhou Grofka.

6:59
    Za vysokou hůl si jde odpočinout Erik Měšťánek.

14:13
    Tak to je parádní obrat v podání domácích. Mezi betony se dokázal pěkně trefit MICHAL RAPANT. Asistence: Josef Mikeš, Martin Červenka

5:47
    Velmi rychle však odpovídají i domácí, kteří v ponechané výhodě dokázali díky Antonovičovi vyrovnat na prozatimních 1:1

5:25
    Hosté se přece jenom v početní výhodě porsazují. Dorážkou posílá hosty do vedení Lukáš Černý.

4:24
    Domácím se zatím daří poměrně v pohodě bránit.

3:32
    Domácí budou hrát v oslabení. Za vražení na hrazení půjde na dvě minuty František Krystýnek.

2:58
    M.Rapant teď neuspěl při dorážce, tohle byla velká příležitost i pro domácí.

0:18
    Pavelek v dobré šanci, když se zjevil sám před Zavadil, jeho střela mezi betony však neměla ty správné parametry a tak skončilo pouze u šance.

00:01

HC Uherské Hradiště: Zavadil (Kůdela) - Vodák,Krystýnek, Matula, Šťastný, Měšťánek, Hrabec, Sakrajda, Antonovič, Červenka, Rapant M., Rapant J., Mikeš, Šoula, Křemeček, Horehleď, Sekerka

Rozhodčí: .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Dřímal

Branky a nahrávky: 6. Radim Antonovič (Radim Šťastný), 15. Rapant (Mikeš, Červenka), 14. Vojtěch Hrabec, 32. Křemeček (Sekerka), 36. Šoula (Rapant J.), 55. Matula (Mikeš, Sakrajda) - 6. Lukáš Černý (Tomáš Měch, Tomáš Grofek), 8. Tomáš Grofek, 11. Grofek (Herman, Tůma), 16. Ivo Kocián (Josef Tichý), 19. Petr Chalupa (Radek Tůma), 22. Měch (Tůma), 26. Mlýnek (Šafránek), 29. Grofek (Měch), 39. Pavelek (Kocián), 42. Kaschatzký (Mlýnek)

HK Opava: HC Slezan Opava: Šafránek (Novák) - Bednárek, Kysela, Vrábel, Tichý, Tůma, Kukol, Jurčík - Měch, Herman, Polok, Pavelek, Kocián, Koschatzký, Černý, Grofek, Vítek, Chalupa, Mlýnek, Wolf