Leverkusen – Valencia 2:1 (kon.) | Chelsea – Genk 5:0 (kon.) | Porto – APOEL 1:1 (kon.)
Šachtar – Zenit 2:2 (kon.) | AC Milán – BATE 2:0 (kon.) | Barcelona – Plzeň 2:0 (kon.)
Olympiakos – Dortmund 3:1 (kon.) | Marseille – Arsenal 0:1 (kon.)
FK Šachtar Doněck
2:2 (2:1)
FK Zenit Petrohrad
Středa 19.10.2011, 20:45Liga mistrů

90+1
    Hosté střídají: Zirianova nahrazuje Semak.

89
    Na druhé straně zakončoval Srna a mohl domácím vystřelit tři body, ale Malafeev chytá.

80
    V šanci se ocitl Fernandinho, ale vrátit domácím vedení se mu nepodařilo díky zákroku Malafeeva!

75
    Domácí naposledy střídají: Douglase nahrazuje Teixeira.

74
    Hosté poprvé střídají: Bukharova nahrazuje Lazovič.

73
    A domácí musejí střídat: zraněného Chizova nahrazuje Kucher.

67
    Domácí střídají: Jadsona nahrazuje Mkhitaryan.

62
    Obdobně je na tom domácí Srna, který také vidí kartu žluté barvy.

62
    Criscito vidí z rukou sudího žlutou kartu.

60
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Předchozí nepřesnost je zapomenuta a VIKTOR FAYZULIN je nyní oslavován jako autor vyrovnávací branky. Ochabující aktivita domácích nese hostům své ovoce.

58
    Chizov fasuje žlutou kartu.

45+1
    Šachtar Doněck právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné. Hosté opět měli na kopačkách gól a neuspěli a domácí i podruhé trestají neproměnění šance. LUIZ ADRIANIO před koncem poločasu posílá domácí do vedení.

44
    Alves nebezpečně vystřelil na branku a Rybka opět podržel jistým zákrokem svůj tým.

33
    Hosté jsou konečně odměněni za větší aktivitu gólem. ROMAN SIROKOV zamířil konečně přesně a vyrovnává stav zápasu na 1:1.

26
    Fayzulinovu střelu zastavuje tyč. Hosté byli blízko vyrovnání!

15
    Jak je fotbal nespravedlivý! Hostí byly aktivnější v posledních minutách, ale branku střílejí domácí. Jadson našel WILIANA a ten otevírá skóre zápasu.