Skalica – Nitra 4:2 (kon.) | Martin – Zvolen 1:4 (kon.) | Žilina – Košice 3:1 (kon.)
Trenčín – Poprad 0:1 (kon.) | Banská Bystrica – HC Slovan 3:5 (kon.)
MsHK Žilina
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
HC Košice
sk Pátek 21.10.2011, 17:00 • DOOXbet Aréna • Tipos Extraliga (SR)

Skončilo sa stretnutie MsHK Žilina - HC Košice. Po neuveriteľnej tretej tretine domáci zvíťazili pomerom 3:1! Gratulujeme domácim k víťazstvu, hosťom želáme šťastnú cestu domov a Vám, vážení diváci, príjemný víkend. (19:11:14)

60:00

59:46
    Košice v plnom počte.

59:03
    Pri mele pred bránkou Žiliny trafil Michal Chovan od modrej pukom do tváre vlastného kapitána Petra Bartoša. Po chvíľke sa však zdá, že Bartoš bude v poriadku.

58:15
    Peter Bartoš iba potvrdil mizériu Košíc a nechal vyniknúť Mareka Laca.

58:15
    Trestné strieľanie pre Košice.

58:00
    Dve minúty do konca tretej tretiny.

57:46
    Vylúčenie Košice, 2 minúty Miroslav Zálešák.

57:02
    Do konca tretej tretiny ostávajú 3 minúty a Žilina pravdepodobne zaknihuje mimoriadne dôležité a cenné víťazstvo.

57:01
    Žilina s piatimi hráčmi.

56:00
    Ani v presilovke to veru hosťom nejde. Nevedia si poriadne prihrať a nádej na body sa im priamo úmerne vzďaľuje....

55:01
    Vylúčenie Žilina, Tomáš Troliga 2 minúty za sekanie.

Dnešné stretnutie sleduje 1250 divákov.

53:00
    Domácim sa podaril fantastický, skutočne fantastický obrat!!! Treba však povedať, že aktivitou a hrou v tretej tretine si tento obrat plne zaslúžili. A rovnako Košice si svojim laxným prístup takýto výsledok vykoledovali. Nuž, stolička Antonína Stavjaňu je zrejme poriadne rozkývaná.

52:32

51:15
    Košice so štyrmi hráčmi.

51:05
    Žilina dala gól!
    Nádherná presilovková akcia Žiliny, Kudělka našiel SIváka, ten na druhú stranu RIŠOVI HUNOVI a ten popod bezmocného Hyláka skóruje. 3:1!!! Asistencie : Peter Sivák, David Kudělka.

50:32
    Vylúčenie Košice, Ján Tabaček dostal 2 minúty.

49:15
    Kapitán hostí Peter Bartoš fauloval Dušana Devečku a dostáva 2 minúty.

48:58
    Vladimír Nemec sa dostal pre Hyláka, neulakomil sa, našiel lepšie postaveného ROBA HUNU, ktorý do prázdnej bránky otáča výsledok v prospech Žiliny!!!! Gól Róbert Huna. Asistencia : Vladimír Nemec.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 48. Devečka (Huna Richard, Sivák Peter), 49. Huna Róbert (Nemec Vladimír), 52. Huna Richard (Sivák Peter, Kudělka David) - 25. Dravecký (Piatak, Jenčík)

MsHK Žilina: M. Laco (Murín) – Devečka, Kudělka – Staňo, Dlouhý – Niník, Houdek – Grill, Linet – Sivák, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Hreus, Sýkora - Nemec, Troliga, Smotrila – Kubiš, Mikhailov, Stupka. Kapitán – Hreus, asistenti – Devečka, Dlouhý.
    HC Košice: Hylák (Halász) – Homer, J. Tabaček – M. Novák, Gajdoš – Šeda, Biro – Bartoš, Zálešák, M. Miklík – Jenčík, Piatak, Dravecký – M. Chovan, Vorel, Fabuš – M. Baláž, Pašek, M. Haščák. Kapitán – Bartoš, asistenti – J. Tabaček, Dravecký.

Rozhodčí: P. Grečko – Smrek, M. Korba