Rytíři Kladno
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 27.10.2011, 18:10 • Městský zimní stadion, Kladno • Tipsport extraliga

Moravané už to nestihli a dramatický zápas končí! Kladno poráží Zlín nejtěsnějším rozdílem 1:0, když jedinou branku dal Jiří Bicek, který mohl ještě dvakrát navýšit náskok Kladna. Bicek se tedy poprvé prosadil, ale o úplném střeleckém probuzení nemůže být ještě řeč. Hosté naopak podruhé v řadě nevstřelili branku, zatímco Chábera udržel podruhé v řadě čisté konto, v Pardubicích totiž nechytal. Nejlepšími hráči zápasu jsou vyhlášeni Jan Chábera za Kladno a Roman Vlach za Zlín, i když také za hosty by si toto ocenění zasloužil spíš brankář Sedláček.

Hezký zbytek večera a 1. listopadu se znovu ozveme z Kladna, přijedou Vítkovice. Do té doby na shledanou, či "na počtenou". (20:34:09)

60:00

59:36
    Bicek netrefil od modré prázdnou branku!

59:17
    Zlín vyhrál buly, ani jedna střela Galvase neprošla.

59:09
    Hosté to zkouší v šesti, buly před Cháberou.

58:56
    Fantastický zákrok Sedláčka!! Bicek se dostal k puku, Sedláček ležel na čáře téměř bez šance, natáhl však svojí lapačku a vyrazil bekhend Bicka mimo branku. Neskutečný zákrok zlínského brankáře.

58:39
    Končí velice povedená přesilovka Kladna, které chybělo jediné - gól.

58:35
    Bicek svým nahozením chtěl spíš vybojovat vhazování, než vážně ohrozit Sedláčka.

58:24
    Majeského bombu vyrazil Sedláček.

58:17
    Tvrdá rána Tomana od modré ukončila velký tlak Kladna. Hosté toho mají plné zuby, však byli na ledě přes minutu a půl.

57:50
    Hovorka po krásné nahrávce trefil beton. Obrovský tlak Kladna.

56:39
    Tesařík od modré vypálil a Chábera ukryl puk mezi betony, poté přijel Bedřich Köhler (ZLN), který sekl Cháberu přes vyrážečku a dostává dvě minuty.

56:09
    Kuchler mohl uhánět na Sedláčka, ale dostal skákavou přihrávku a místo brejku je z toho zakázané uvolnění.

55:35
    Eberle dostal na modré klasický "strom" a odjíždí na střídačku.

54:32

54:30
    Piskáček výborně předložil puk Kafkovi. Ten musel zpracovat, ale stejně měl celou branku prázdnou. Kafka jí však nepochopitelně minul!!