Frýdek-M. – Přerov 3:5 (kon.) | Opava – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Prostějov – Havířov 2:3 (kon.) | Technika Brno – Kolín 5:4 (po s.n.) | Břeclav – Jindř. Hradec 3:1 (kon.)
Bílina – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kobra – Řisuty 6:4 (kon.) | Jablonec n/N – Lev Benešov 4:2 (kon.)
Chotěboř – Kutná Hora 2:3 (po s.n.)
HC Kobra Praha
6:4 (2:1, 2:1, 2:2)
HC Řisuty
Sobota 29.10.2011, 18:00 • ZS Kobra Praha • 2. liga skupina Západ

Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, ale Kobra celý zápas držela vedení, Ve třetí třetině sice hosté zdramatizovali zápas, ale Kobra si nakonec došla pro vítězství 6:4. To je pro dnešek vše, díky za pozornost. (20:19:20)

60:00

59:50
    Kobra právě vstřelila branku!
    Kobra ani nepustila hosty ke hře bez brankaře a sama zvyšuje na 6:4! Poslední branku dnešního utkání střílí MARTIN PARIS. A: Jakeš, Kocman.

59:28
    Kobra dostala puk do středního pásma.

59:01
    Poslední minuta 3. třetiny.

58:46
    Kos zůstává ležet na ledě, hosté reklamují vysokou hůl, ale vypadá to, že rozhodčí vylučovat nebude.

58:23
    Nepřesná rozehrávka hostů končí icingem.

58:06
    Zakázané uvolnění Kobry.

57:47
    Kobra drží puk daleko od Malíkovi branky...

56:25
    Hosté teď tlačí a každou akcí se snaží o vyrovnání.

55:15
    Řisuty právě vstřelily branku!
    A už je to jen o jednu branku! Po přihrávkách Sedláčka a Krause se prosazuje KAREL VACH. Asistence: Kraus, Sedláček.

54:29
    Hráči Kobry už zvedali ruce, ale podle rozhodčího kotouč brankovou čáru nepřešel. Videotechnika není na tomto stadionu k dispozici, takže branka neplatí.

53:22
    Fialovu střelu ze středního pásma kryje Malík.

52:27
    Čermák (RIS) - 2 minuty za hrubost, Pohl (KOB) - 2 minuty za hrubost. 4 na 4.

52:08
    Jiří Jakeš teď stál před poloodkrytou brankou, ale jeho střelu zastavil fantastickým zákrokem Schwamberger!

51:01
    Hráči bojují v rohu za hostující brankou, rozhodčí nakonec přerušili hru.

49:33
    Zakázané uvolnění hostů.

48:49
    Další chyba Kobry v obraně, když jeden z domácích beků přihrál přímo na hůl Martinu Tonovi, ten však svou šanci zahodil.

47:44
    Obrovská chyba Malíka, který vyjel z branky, ale JONÁŠ KŘEPELKA ho obhodil a zasunul puk do odkryté klece. Bez asistence.

Michal Kuruc

Branky a nahrávky: 4. Milfait (Bárta, Cafourek), 12. Paris (Bárta, Žáček), 37. Jakeš (Kocman, Pohl), 40. Slanina (Boháček, Jakeš), 44. Bláha (Pohl), 60. Paris (Jakeš, Kocman) - 12. Slánský (Hlusička), 37. Hlusička (Vach), 48. Křepela, 56. Vach (Kraus, Sedláček)

HC Kobra Praha: Malík (Krch) - Pohl, Kopejtko, Boháček, Červený, Žáček, Cafourek, Bárta, Paris, Kocman, Jakeš, Slanina, Bláha, Koubek, Burián, Suchan, Milfait
    HC Řisuty: Schwamberger (Vincenc) - Ton, Sedláček, Čermák, Babický, Fiala, Slánský, Šmíd, Lamda, Kos, Veselý, Kraus, Vach, Procházka, Wolf, Křepelka, Scherbl, Hlusička

Rozhodčí: Šmíd - Krátký, Vaněk