Frýdek-M. – Přerov 3:5 (kon.) | Opava – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Karviná (Baník) – Nový Jičín 5:2 (kon.)
Prostějov – Havířov 2:3 (kon.) | Technika Brno – Kolín 5:4 (po s.n.) | Břeclav – Jindř. Hradec 3:1 (kon.)
Bílina – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kobra – Řisuty 6:4 (kon.) | Jablonec n/N – Lev Benešov 4:2 (kon.)
Chotěboř – Kutná Hora 2:3 (po s.n.)
HK Baník Karviná
5:2 (3:0, 1:1, 1:1)
HK Nový Jičín
Sobota 29.10.2011, 17:002. liga skupina Východ

Z Karviné se s Vámi loučíme. (19:12:54)

Máme za sebou utkání druhé ligy mezi Karvinou a Novým Jičínem. V první třetině měli hosté problém se vůbec dostat ke střele a Karvinští z převahy vytěžili oprávněné vedení 3:0. Ve druhé třetině se hosté mírně zlepšili a dokonce dokázali snížit, načež Karviná znovu reagovala gólem a do poslední části si rovněž nesla tříbrankové vedení. V poslední části oba týmy přidaly po góle a Karviná zvítězila 5:2.

60:00

59:31
    Karviná právě vstřelila branku!
    FILIP ŠTEFANKA dostal nádhernou přihrávku mezi kruhy. Puk si rychlou kličkou stáhnul do bekhendu a nekompromisně zakončil pod horní tyč. Asistence: Škatula, Blatoň

59:14
    Iláš drží Slavíkovu dělovku. Hra přerušena.

58:55
    Sznapkova rána zaduněla o zadní mantinel.

Domácí ve čtyřech.

Trest si odpyká Filip Chvostek.

58:17
    Hosté hráli v šesti.

58:08
    Hruška s Horákem se střídali ve střeleckých pokusech, ale Iláš byl pozorný a Karviná znovu vyhazuje puk.

57:35
    Znovu stejný hrač vyhnal hosty z karvinského pásma.

57:08
    Javín vyhazuje.

57:02
    Hosté byli v pásmu už příliš dlouho a David Galvas vše vyřešil faulem. Dvě minuta za držení protihráče. Karviná ve třech.

56:25
    Znovu si Karviná přesilovky moc neužila. Marek Ivan sekal.

56:00
    Luka motal hostujícím obráncům hlavy a ve chvíli, kdy se snažil střílet byl zahákován Zedníkem a ten je za to potrestán.

55:36
    Marek Ivan střílel, ale jeho rána se mezitři tyče nevešla.

Tomáš Salamon

Branky a nahrávky: 11. Ivan (Hegegy, Luka), 17. Studený (Luka), 20. Holuša (Samiec), 33. Galvas (Samiec, Štefanka), 60. Štefanka (Škatula, Blatoň) - 28. Brynecký (Horák), 51. Skaloš

HK Baník Karviná: Iláš (Žídek) – Javín, Sznapka, Štefanka, Hegegy, Galvas, Urbánek, Tomis, Matušinský – Moravec, Mikšan, Novák, Luka, Ivan, Studený, Holuša, Samiec, Blatoň, Rosůlek, Škatula, Ciupa
    HK Nový Jičín: Kubáň (Šrámek) - Toman, Andrýsek, Pelikán, Brynecký, Skaloš, Horák, Hruška, Tomášek, Chomič, Macháček, Gebauer R., Štěpjak, Slavík, Gulda, Zedník, Chvostek, Uhlár, Hamrozi

Rozhodčí: Fiala - Hrubec, Řezáč