Liberec – HC Litvínov 0:7 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 3:4 (kon.)
Znojmo – Vítkovice 1:10 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 1:2 (kon.) | Zlín – Třinec 5:1 (kon.)
Motor ČB – Kladno 6:4 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:5 (po s.n.) | Plzeň – Chomutov 2:3 (po pr.)

Piráti právě vstřelili branku!

Na nájezdy nedojde, rozhoduje přesnou střelou RADEK HRABÁK. Asistence Bartejs, František Mála.

63:34
    Pašek (PLZ) oslabuje svůj tým a nabízí Chomutovu stejnou šanci, jakou měla Plzeň před chvílí.

62:59
    Hosté se s přehledem ubránili dvouminutové oslabení a jsou kompletní.

60:59
    Oddechový čas pro domácí.

60:59
    Kolčava (CHM) dostává dvouminutový trest a před Plzní nyní leží velká výzva...

60:01

Protože utkání skončilo nerozhodně, kdy obě mužstva vsítila po jedné brance, následovat bude prodloužení.

60:00

58:19
    Zakázané uvolnění Plzně.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:18
    Vyrovnaný stav stále platí, hra je vyrovnaná a odehrává se především ve středním pásmu. Ještě čtyři minutky a tři čtvrtě a půjdeme do prodloužení. Nebo někdo rozhodne?

47:16
    Oba týmy v plném počtu.

45:18
    Marcel a Hanták dostávají po dvou minutách, domácí bek za držení hokejky, hostující Hanták za hrubost - bude se hrát ve čtyřech.

42:43
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Indiáni nacházejí rychlou odpověď! V brejku dvou na jednoho jel s Pacandou ještě PAVEL SEDLÁČEK, který puk nepůjčil a napálil jej do sítě. Asistence Tomáš Blumentrit, Patrik Petruška.

40:30

Obrovská chyba Plzně ve vlastním pásmu nahrála puk na hokejku FRANTIŠKA MÁLY, který jej bez rozmyslu a neomylně napálil pod víko. Bez asistence.

40:01

Ve druhé části se domácím podařilo srovnat nejen skóre, ale i hru. Vytvořili si nadějné šance, z nichž tedy jedinou využil Petruška. Po dvou třetinách tedy máme vyrovnané skóre a to je ta nejlepší pozvánka pro třetí dvacetiminutovku, která začne v 18:30.

40:00

Lucie Mužíková

Branky a nahrávky: 29. Petruška (Sedláček), 43. Sedláček (Blumentrit, Petruška) - 13. Deveri, 41. Mála, 65. Hrabák (Bartejs, Mála)

HC Škoda Plzeň: Brabec - Hucl, Houfek, Houfek, Marcel, Slavík, Němec, Pejchar, Sedláček, Schleiss, Váchal, Baxa, Petruška, Noga, Pacanda, Hájek, Varačka, Blumentrit, Pašek, Bastl.
    Piráti Chomutov: Strmeň - Kolář, Korim, Čížek, Bartejs, Hanták, Kolčava, Komma, Klouček, Deveri, Ondráček, Hammerbauer, Mála, Pesjak, Lehnert, Novák J., Novák L., Škorík, Opalek, Kopáč, Hrabák.