Třinec – Mladá Boleslav 6:3 (kon.) | Kladno – Vítkovice 3:4 (kon.) | Sparta – Kometa Brno 3:0 (kon.)
HC Sparta Praha
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HC Kometa Brno
Úterý 01.11.2011, 18:30 • Tesla Arena, Holešovice, Praha • Tipsport extraliga

60:00
    Konec zápasu. (20:47:40)

Je dobojováno! Shlédli jsme aktivní utkání, domácí měli více ze hry, vstřelili první branku, na kterou navázali ve třetí třetině dalšími dvěma trefami. Ofenzivní výkon podpořený skvělým Falterem si zaslouží pochvalu, a také tři body. Na druhé straně odchytal rovněž vynikající utkání Sasu Hovi, na kterém bývá povětšinu zápasu postaven brněnský úspěch. Dnes jej nechali malinko na holičkách obránci, proto ty tři inkasované branky. Utkání je u konce, tři body zůstávají v Tesla Areně a Sparta se díky nim posunuje na druhé místo. Já se s Vámi loučím a těším se na shledanou u dalšího onlajn přenosu tady z pražkých Holešovic,

59:46
    Tomáš Rachůnek ještě ujel hostující obraně! Jeho střelu ale Hovi vykryl.

59:36
    Čtyřiadvacet vteřin před koncem se ještě bude vhazovat před Falterem.

59:00
    Běží poslední minuta utkání, to už se jen dohrává.

57:26
    Icing Sparty, hra se přesune před Faltera, který zatím drží čisté konto.

57:19
    Tesla Arenou právě probíhá mexická vlna.

57:09
    Hosté nepřestávají vzdorovat. Martin Falter si připsal další skvělý zákrok.

56:27
    Sparta právě vstřelila branku!
    Petr Ton na sebe v jízdě nalákal dva obránce, tím se uvolnil prostor pro PETRA TENKRÁTA, který po Tonově pasu prostřelil střelou z první Hoviho. Sparta vede 3:0, s největší pravděpodobností je utkání rozhodnuté. Asistence: Ton, Bližňák

55:59
    Obrovská příležitost! Radek Dlouhý s Petrovickým dvakrát vypálili na Faltera. Ten vytáhnul zákrok alá Dominik Hašek s prvky stylu Patricka Roye a všechny šance skvěle polapil. Jak říkám, obrovská příležitost!

55:45
    Teď už se hosté do pásma dostali, bylo to ale proti pravidlům. Konkrétně proti jednomu - ofsajd.

55:07
    Hráči Komety se nemohou dostat přes útočnou modrou, ta je precizně střežena domácí defenzívou.

54:20
    Tomáš Rachůnek získal kotouč za Hoviho bránou a předložil jej Fosterovi. Ten byl tísněn, ani jeho druhý souboj s Hovim v této minutě nebyl úspěšný.

53:39
    Foster ujel hostující obraně, jeho blafák se mu ale nepodařil, Hovi se ani nepohnul, Foster tak dovezl kotouč až do lapačky finského brankáře.

53:22
    Ale hosté musí začít znovu až od vlastní brány.

53:05
    Sparťanská branka hlásí nejvyšší pohotovost. Do konce základní hrací doby zbývá sedm minut!

53:05
    Po komerční přestávce se bude vhazovat před Falterem.

52:47
    Tomáš Žižka si sjel od modré až mezi kruhy, svou střelu napálil do tyčky! Falter se jen podíval.

Oliver Sálus

Branky a nahrávky: 37. Forman (Pacovský, Philipp), 49. Broš (Sersen), 57. Tenkrát (Ton, Bližňák)

HC Sparta Praha: Falter (Sedláček) – Sersen, Husák, Kasík, Milam, Hanzlík, Philipp, Kočí, Kučný – I. Rachůnek, Broš (C), Jánský - Ton, Bližňák, Tenkrát - Y. Treille, Foster. T. Rachůnek - Přibyl, Pacovský, Forman. Trenéři: Jandač, Žemlička a Martinec.
    HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) – Švrček, Žižka, Kováčik, Bičánek, Valach, Malec, Kempný - T. Pospíšil, Petrovický, Hubáček, Jar. Svoboda, Čermák, Dlouhý - Zohorna, Holec, Jak. Svoboda - Erat, Koreis, Podkonický - Jankovič. Trenéři: Venera a Oslizlo.

Rozhodčí: Fraňo, Kalivoda - Lhotský, Svoboda