Senica – Piešťany 1:4 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.) | Trebišov – Trnava 1:6 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 1:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 1:6 (kon.) | Púchov – Prešov 3:8 (kon.)

Trnava dala gól!
    Na rozdiel piatich gólov hostia odskakujú vďaka trefe PAVLA POLÁČKA. Asistencie Anton Čavrk a Dávid Schmidt.

42:08
    Spolupráca z konca druhej tretiny platí aj začiatkom tretej, tentoraz je skórujúcim hráčom DÁVID SCHMIDT. Asistencie: Anton Čavrk, Pavol Poláček.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:13
    Gól do šatne domácich dosiahol šikovný ANTON ČAVRK. Asistencia: Dávid Schmidt.

31:31
    MAREK MERTEL zvyšuje už na rozdiel dvoch gólov. Asistencia: Rastislav Barčák.

27:20
    ANDREJ GRÁČIK samostatnou akciou dostáva hostí do vedenia. Bez asistencie.

22:41
    Domácim vedenie dlho nevydržalo, späť na nerozhodný stav upravuje MARTIN HLAVNA. Asistencia: Tibor Schneider.

20:01
    Začala druhá tretina.

20:50
    Trebišov dal gól!
    LUKÁŠ SAX prekvapuje hostí rýchlym gólom v úvode druhej tretiny. Asistencie: Tomáš Sax, Igor Jaroš.