Chomutov – Vltavín 2:2 (kon.) | Písek – Chrudim 0:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Kladno 2:2 (kon.)
Pardubice – Č. Lípa 3:1 (kon.) | Kunice – Roudnice 2:1 (kon.) | Ovčáry – Hlavice 4:1 (kon.)
FK Pardubice
3:1 (2:1)
FK Arsenal Česká Lípa
Sobota 05.11.2011, 10:15 • Pod Vinicí • Česká fotbalová liga

Domácí celek potvrdil roli favorita a porazil Českou Lípu 3:1. Z Pardubic se s Vámi loučí českolipský rodák Lukáš Ouředník. Hezký zbytek víkendu! (12:07:55)

88
    Již to vypadá, že si domácí celek výhru vzít nenechá. Hosté se sice snaží, ale to nestačí...

87
    Poslední změna u domácích: odstoupil Brychta, nastupuje Fikejz.

85
    Druhý změna v domácím celku: Jarosz nahradil Hundáka.

83
    Teď o sobě dávají vědět i tři fanoušci hostů a na hřišti mířila střela Hundáka křížem opět těsně vedle.

76
    Poslední změna u hostů: odstupuje před 22 minutami nastoupivší Demeter a nahrazuje ho Finklár.

75
    Teď hostující kapitán Broschinský za faul unikl žluté kartě jen zázrakem...

73
    Šanci Demetera po centru zleva Shejbal srazil a dorážka Karlíka zblízka do opuštěné branky pro ofsajd neplatila!

72
    Dnešní utkání sleduje 380 diváků.

67
    Pardubice právě vstřelily branku! Kombinační akci domácích zakončil přesnou technickou střelou k tyči Petr KUDRNA - 3:1!

65
    Demeterův trestný kop z ideální pozice Shejbal v pohodě chytil.

63
    Druhý poločas zatím mnoho fotbalových akcí nepřinesl, až nyní Petrus uvolnil Hundáka, ale jeho křížná střela skončila vedle českolipské branky.

61
    Druhá změna u severočechů: odstoupil Jelen, nastoupil Zeman.

56
    První střídání i u domácích. odešel Tischler, nastoupil V. Kakrda.

54
    První změna v celku hostů: odešel Vrabec, nastoupil Demeter.

46

36
    Pardubice právě vstřelily branku! Po nádherné přihrávce za obranu od Jeřábka na Hundáka, byl druhý jmenový sám před Chadrabou a nezaváhal. Martin HUNDÁK tedy domácím vrací vedení - 2:1!