Ružomberok B – Bodva Moldava 1:2 (kon.)
MFK Ružomberok B
1:2 (0:1)
FK Bodva Moldava nad Bodvou
sk Neděle 06.11.2011, 10:30 • Štadión pod Čebraťom - umelý trávnik • MONACObet liga

V druhom polčase sa najprv v 66. minúte podarilo Pekárovi vyrovnať z jedenástky. Potom v 88. minúte strhol víťazstvo znova na stranu Moldavy Dupkala. (12:27:43)

90+
    Už asi poslednú útočnú akciu domácich zastavuje ofsajdový verdikt.

90
    Nastavovať sa bude 1 minúta.

90
    Platonický tlak domácich.

88
    Moldava nad Bodvou dala gól!
    Po priamom kope sa lopta dostala k MARTINOVI DUPKALOVI a ten ju umiestňuje do brány! Všetci hráči Moldavy sa teraz tešia v strede ihriska.

87
    Janso je za faul potrestaný žltou karotu. Nasleduje priamy kop Moldavy!

86
    Po ňom ďalší center a ten už končí v Novákovom náručí.

86
    Nádejný center končí len autovým vhadzovaním.

85
    Ďalší roh pre Ružomberok B!

85
    Roh pre Ružomberok B!

84
    Faul v strede ihriska, lopta pre Ružomberok B!

84
    Nepresnosti na jednej aj druhej strane a tak sa teraz hrá skoro stále medzi šestnástkami.

82
    Moldava strieda: Odchádza Hanzuš a prichádza Toporčák.

81
    Švrčekov nepresný center do šestnástky nenašiel hráča v bielom drese.

79
    Po ňom domáci pokus o protiútok, ale ani ten neslávi úspech.

79
    Priamy kop pre Moldavu!

78
    Po rohu skrumáž v šestnástke hostí, ale domáci napokon prišli o loptu.

77
    Pekárovu strelu z prvej vyráža Novák excelentným zákrokom na roh!

75
    Pomalá strela domáceho hráča nenarobila Novákovi problémy.

74
    Ružomberok B strieda: Odchádza Gerec a prichádza Bumbera.

73
    Pekná strela Dupkalu spoza šestnástky len tesne míňa horný roh Smieškovej brány!

72
    Po rohu protiútok a domáci hráč zo strednej vzdialenosti prekopáva Novákovu bránu.

71
    Roh pre Moldavu!

70
    Po rohu slabá strela z hranice šestnástky, ktorej autorom bol Smrek. Tá Smieškovi nenarobila problémy.

69
    Moldava strieda: Odchádza Frizoni, prichádza Vitkaj.

68
    Z neho Moldava vybojovala roh!

68

67
    Po rohu sa hosťom podarilo loptu po menších problémoch odkopnúť do bezpečia.

67
    Strela domáceho hráča je tečovaná tesne nad brvno! Nasleduje roh!

66
    Ružomberok B dal gól!
    ŠTEFAN PEKÁR premieňa jedenástku!

65
    Ribár fauluje v šestnástke! Vidí žltú kartu a nasleduje pokutový kop pre Ružomberok B!

64
    Dupkalov center nedokázal využiť žiadny z jeho spoluhráčov.

63

62
    Chovanec a Lupták si teraz nerozumeli a druhý menovaný nestihol dobehnúť krátku prihrávku do šestnástky Moldavy.

61
    Janso v poslednej chvíli odzbrojený hosťujúcim hráčom na hranici šestnástky hostí.

60
    Útočný faul domáceho hráča.

60
    Dnešné stretnutie sleduje 204 divákov.

59
    Chovancov center do šestnástky hostí nenachádza spoluhráča.

58
    Center do šestnástky hlavou tesne míňa nestrážený Dupkala.

57
    Hneď po rohu útočný faul domáceho tímu.

57

56
    Chovanec vidí žltú kartu za faul v strede ihriska.

56
    Faul v strede ihriska, lopta pre Moldavu.

55
    Domáci z neho nič nevymysleli.

55

54
    Domáci sa teraz dostali do šestnástky hostí, tam sa k lopte dostal hosťujúci obranca a loptu odkopáva do bezpečia.

54
    Akcia Moldavy končí nepresnou prihrávkou pred domácou šestnástkou.

53
    Útočný faul domácich hráčov.

52
    Dlhý center na nabiehajúceho De Azeveda končí v Smieškovom náručí.

51
    Lupták striela spoza šestnástky, ale jeho strele chýba presnosť aj sila.

51
    Útočný faul Moldavy.

49
    Frizoni rozohral na De Azeveda a ten z prvej spoza šestnástky vysoko prestrelil bránu.

48

46
    Ružomberok B strieda: Odchádza Serečin, prichádza Lupták ml.

46
    Moldava strieda: Odchádza Nakamura a prichádza Dupkala.

46
    Začal druhý polčas.

Po provom polčase vyhráva Moldava vďaka Labunovmu gólu z 32. minúty. Domáci hráči hrajú od 37. minúty bez zraneného Krbečeka (vystriedal ho Švrček), ktorý v minulom kole dal dva góly v zápase s Liptovským Mikulášom.

Prvý polčas skončil.

45

44
    Balát vidí žltú kartu.

42
    Nagy zvolil miesto prihrávky dopredu, v strede ihriska, klučku a stratil loptu.

40
    Útočný faul domáceho hráča na Pavloviča.

38
    Nepresnosť v útoku hostí pred domácou šestnástkou a k lopte sa dostanú domáci hráči.

37
    Vynútené striedanie Ružomberka B: Odchádza zranený Krbeček a prichádza Švrček.

34
    Faul v strede ihriska. Faulovaný Krbeček len ťažko schádza z ihriska.

33
    Serečin z ťažkého uhla triafa bočnú sieť Novákovej brány.

32
    TOMÁŠ LABUN prudkou prízemnou strelou prekonáva Smiešku! Moldava sa dostáva do vedenia!

31
    Faul v strede ihriska, lopta pre Moldavu!

30
    Ojirgobe v šestnástke odzbrojil Krbečeka, následne domáci hráč z diaľky mieril veľmi nepresne.

27
    Rovnako na druhej strane nepochodil Frizoni.

25
    Domáci hráči sa snažili zaútočiť ale pred šestnástkou hostí stratili loptu.

23
    De Azevedo vidí žltú kartu za útočný faul.

23
    Ribár striela spoza šestnástky do hradby tiel v bielych dresoch. Hostia sa dožadujú jedenástky, hrá sa ďalej.

22
    Frizoni vďaka elegantným fintám vybojoval roh pre Moldavu!

21
    Gerec nahral v šestnástke na Krbečeka, ale ten neodkázal spracovať loptu tak rýchlo, aby prekvapil strážiaceho obrancu.

20
    Ďalšiu akciu domácich zastavuje ich nedorozumenie, ktorým sa sami pripravujú o loptu.

19
    Gerec sa uvoľnil po ľavej strane, ale jeho následný center do šestnástky nenašiel spoluhráča.

19
    Pekára zastavuje ofsajdový verdikt.

18
    Pokus o vysunutie Ribára, ale Smieška má k lopte bližšie.

17
    Po rohu hlavičkuje Pavlovič nad Smieškovu bránu.

16
    Ribár striela spoza šestnástky a Smieška jeho dobre mierenú strelu vyráža nad brvno! Roh pre Moldavu!

15
    Jansov útočný výpa zastavuje Ojirogbe.

14
    Na dlhý center do šestnástky nestačil Gerec.

13
    Nakamura odzbrojený pred domácou šestnástkou.

12
    Janso skúša strelu takmer z pol ihriska, ale Nováka neprekvapil.

11
    Na druhej strane stál mimo hry Gerec.

11
    De Azveda zastavuje ofsajdový verdikt.

10
    Center do šestnástky hlavičkuje hráč Moldavy do bezpečia.

9
    Priamy kop pre Ružomberok B!

9
    Prudký center do šestnástky a Krbeček ho nohou tesne míňa.

8

7
    Krbeček sa v šestnástke zbavil obrancu, ale následná prihrávka na Serečina mu nevyšla.

6
    Na Serečinov center nedosiahol Krbeček, lopta končí za bránkovou čiarou.

6

4
    Ribár založil útok a následne pred šestnástkou nahral na Frizoniho, ktorý pred šestnástkou stratil loptu.

3
    Hanzušov strielaný center z uhla končí nad domácou bránou.

3
    Centrovanú loptu hlavou odvracia Nagy.

2

2
    Prvá akcia domáceho tímu. Centrovaná lopta končí v Novákovom náručí.

1
    Kováč na istotu hlavou nahráva Smieškovi.

1
    Stretnutie práve začalo.

-1
    Hráči nastupujú na trávnik. Hostia v tmavomodrých a domáci v bielych dresoch.

-5
    Okolo umelého trávnika sa momentálne nachádza odhadom asi tak 100 divákov. Diváci ešte stále prichádzajú.

-10
    Oba tímy v minulom kole zaznamenali víťazstva. Moldava s Lučencom a Ružomberok B s Liptovským Mikulášom. Zatiaľ sa zdá, že tak Ružomberku B, ako aj Moldave sa darí lepšie pod vedením nových trénerov.

-15
    Úvodné zostavy:

MFK Ružomberok B:
    Smieška - Janso ,,K", Kováč, Nagy, Pekár, Chovanec, Serečin, Krbeček, Práznovský, Bielák, Gerec
    FK Bodva Moldava nad Bodvou:
    Novák - Labun, Balát, Smrek, Hanzuš, Ojirogbe, Nakamura, Ribár ,,K", De Azvedo, Frizoni, Pavlovič
    Rozhodca:
    Michlian - Borsányi, Roszbeck.

-19
    Dnešný zápas sa bude hrať na umelom ihrisku v areály Štadióna pod Čebraťom, kde nie je práve najideálnejšie prostredie na komentovanie. Preto sa za prípadné nesprávne uvedenie času vopred ospravedlňujeme.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 10:30.