Slovan Bratislava – B. Bystrica 3:2 (kon.) | Prešov – Zlaté Moravce 0:1 (kon.) | Košice – Ružomberok 1:1 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 0:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
0:2 (0:1)
FC Nitra
sk Středa 09.11.2011, 17:30 • FŠ Dunajská Streda • Niké liga

Po tomto striedaní hlavný arbitér posledný krát v zápase pískol do píšťalky, hostia z Nitry vyhrávajú na pôde Dunajskej stredy 2:0, v prvom polčase strelil prvý gól z penalty Hodúr, v druhom polčase hlavičkou navýšil skóre Šimonek. Keďže Dunajská Streda vyšla z toho zápasu bodovo naprázdno, ostáva teda stále na dne tabuľky. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť a teším sa pri ďalších športových udalostiach. Dovidenia. (19:19:07)

Dvojnásobné taktické striedanie hostí, prišiel Mikuš a Moravčík, odišli Hodúr a Kollár.

91
    Hodúr dostal prihrávku medzi osamotenú obrana, rozhodol sa ísť s loptou do rohu ihriska a vybojovať sekundy.

90
    Najvydarenejších päť minút Dunajskej Stredy, gól z toho však stále nepadol.

88
    Tvrdá strela na brankára Chudého, ten vyráža pred seba, všetko musí hasiť obrana.

88
    Nitrania sa už nikam neponáhľajú, s kľudom dohrávajú zápas.

87
    Nad ihriskom sa dvíha hustá hmla, vidieľnosť je zjavne znížená.

85
    Najsľubnejšia šanca Dunajskej Stredy, Tomčákova strela iba o milimetre míňa ľavú žrď.

85
    Nič dôležitého sa na štadióne nedeje, vládne nervozita, nešikovné fauly, nepresné prihrávky.

84
    Ďalšie striedanie domácich, odchádza Čorič, prichádza Lejnárd.

84
    Za prostesty vidí žltú kartu Struhár.

82
    Striedanie hostí, odchádza Roman Sloboda, prichádza Čirík.

81
    Žltú kartu vidí aj Gajdoš, ktorý takmer vyzliekol Čoričovi dres.

81
    Nepríjemný prízemný center do šesťnástky posielal Hodúr, obrana odvracia.

79
    Žltú kartu vidí aj Obert, ktorý nezmyselne zakončil rukou vo vápne, vyzeralo to ako na volejbale.

77
    Vidíme pokračujúcu streleckú bezmocnosť DAC, ani jeden z hráčov sa nedokáže dostať k zakončeniu.

76
    Tvrdý zákrok Harbuľáka, svojim počínaním trafil protihráča do tvára.

75
    Priamy kop proti FC Nitra, aj keď ako faul to nevyzeralo.

73
    Z dvadsiatich metrov nádherne striela Gajdoš, Kováč musel vyraziť loptu za bránkovú čiaru!
    Branky: 42. Hodúr (pen.), 61. Šimonek

Karty:   33. Hílek (DUN), 79. Obert (DUN), 84. Struhár (DUN) - 29. Sloboda (NIT), 76. Harbuľák (NIT), 81. Gajdoš (NIT)

DAC 1904 Dunajská Streda: Kováč - Hílek (K) , Obert, Németh, Čorič, Haršány, Struhár, Kadele, Helísek, Boya, Konečný
    FC Nitra: Chudý - Tóth, Harbuľák, Kollár, Držík, Brčatý, Hodúr (K), Gajdoš, Kašprák, Šimonek, Sloboda

Rozhodčí: Ježík