Šumperk – Hr. Králové 6:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:1 (kon.)
Most – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 9:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 0:2 (kon.)
Písek – Třebíč 2:1 (po s.n.)
po s.n.
DRACI PARS ŠUMPERK
6:5 (0:2, 4:1, 1:2)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 12.11.2011, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Konec zápasu. (20:16:42)

Dnešní utkání mělo dramatický závěr, ale domácí Draci, dokázali dovézt tento zápas do úspěšného konce. Přeji Vám pěkný večer.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Draci právě vstřelili branku!
    DANIEL VRDLOVEC rozhodl! Jako jedinný proměnil nájezd a zajišťuje Šumperku vítězství 6:5 na samostatné nájezdy.

Vrdlovec proměňuje!

Čech proti Vrdlovcovi, nájezdovému pánovi. Jak se mu v Šumperku přezdívá!

Zohorna nedává!

Proti Štůralovy Zohorna.

Štůrala se staví do klece jako první. Tedy až rolbař klec zadělá.

Nervy drásající závěr je nyní před námi.

Rolba ještě přejede led.

Nyní nás čekají samostatné nájezdy!

65:00
    Ještě je tu trest pro Tomáše Sedláka za hrubost.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:43
    Rozhodčí přerušuje hru, ktouč mezi bruslemi Holíka a Brože.

64:15
    A opět Tesařík zachraňuje hrubku!

63:20
    Tak teď si domácí oddechli! Na brankové čáře zůstal ležet puk! Jan Tesařík to naposlední chvíli zachránil a puk schoval pod novojíčinského odchovance.

62:23
    Výborný obranný zákrok Holíka, proti nebnezpečně vyvyjejícímu se útoku Hradce.

62:05
    Čechův zákrok, proti střele jednoho z Draků.

61:55
    Křetísnkému na poslední chváli vypíchl kotouč Roupec.

61:05
    Přihrávku Martina Novotného na Aleše Holíka zblokoval Hendrich. Kdyby přihrávka vyšla, tak by jel Holík sám na Čecha!

60:50
    Hosté v pásmě Draků robí neplechu.

60:18
    Štůrala přerušuje hru.

60:01

Dnes se tedy bude prodlužovat. Oba celky si dělí bod. Nutno říci, že hra byla velmi vyrovnáná v této třetině. Avšak Draci vedli, ovšem inkasovali lacinou branku a tak tedy stav po základní hrací době je 5:5.

60:00

59:57
    Aleš Holík napral puk vedle klece Čecha!

59:54
    Šest sekund a zakázené uvolnění Hradce. Fanoušci povzbuzují Draky slovy -Ještě to zkusíme-.

59:30
    Hulva bully vyhrál. Jakub Hulva je nejlepší Drak, co se týče vhazování.

59:29
    Dnes to bude ještě velmi napínavý mač. Bully před Štůralou.

59:29
    Oddechový čas pro domácí.

59:29
    Zakázané uvolnění Draků ze Šumperka.

58:53
    Křetínský spadl na led, byl otřesen. Avšak tento zákorok byl čistý.

58:44
    Křetínský výborně zabránil střele Chovana.

58:13
    Mičulka vyhrál bully a rychle vyhodil puk, aby mohl celek domácích střídat.

57:54
    Novotnému puk přeskočil hůl a Draci se tak musejí stěhovat z pásma VCESu.

57:40
    Zakázané uvolnění domácích.

57:23
    Puk v rohu kluziště kryl Červenka a Koudelka. Rozhodčí přerušuje hru.

56:33
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec snižuje 3 minuty 27 sekund před koncem! Střela MICHALA CHOVANA, končí za brankovou čarou. Štůrala si dostatečně nepohlídal levou tyčku. Jeho střela pak proletěl až k pravé tyčce. Asistence: Michal Tvrdík.

55:50
    Štůrala opět drží puk.

55:39
    Výborný reflex předvedl domácí brankář, když po bully ihned vystřelil Michal Chovan! Gólman Draků vytasil reflexivně svůj beton a zabránil srovnávací brance hostů!

55:34
    Tomáš Štůrala vychytal bekendovou střelu Martina Koudelky!

55:00
    Hosté jsou právě u kotouče, když probíhá polsedních pět minut třetí třetiny.

53:23
    Tomáš Štůrala neuvěřitelně vychytal únik 2 na 1! Přiihrávku od spoluhráče nedokázal Patrik Moskal zasunout za domácí brankáře, ten ho betonem vychytal!

52:20
    Polásnký v oslabení vystřelil na Štůralu, ten jeho střelu vyráží!

51:29
    Vyloučeni dva hráči současně. Tomáš Sedlák za vysokou hůl a Vít Budínský za stejný prohřešek. Bude se hrát stále přesilovka Draků.

51:11
    Hned u bully, po vstřelené brance fauloval Patrik Moskal. Tento hráč Hradce Králové dostává dvě minuty za vysokou hůl.

50:50
    Dobrá přihrávka Jana Tesaříka na ADAMA ČERVENKU byla zakončena brankou! Červenka po krásné přihrávce pálil pod horní tyč Čecha! Asistence: Jan Tesařík

50:22
    Na druhé straně Tomáš Štůrala chytá puk od Brože!

49:58
    Michala Hlinku neuvěřitelně vychytal Jakub Čech. Hlinka měl z pravé straný volnou cestu, ale Čech jeho pokus lapil do lapačky a svalil se na levou stranu!

49:47
    Další zákrok Jakuba Čecha! Ten si rozhodně na nedostatek práce v dnešním zápase stěžovat nemůže.

49:35

49:21
    Hradec nabírá důležité sekundy.

49:10
    Hosté vyhazují puk.

48:19
    Do třetice opět Sedlák, ten před sebou měl pouze Čecha! Puk ovšem napálil do brankáře Hradce!

48:10
    A opět Tomáš Sedlák! Jeho střela míří těsně vedle!

47:53
    Nebezpečnou střelu Sedláka, vyrazil Čech před sebe, poté rychle přikryl kotouč.

47:35
    Ján Bendík dostává dvě minuty za podražení. Je to již jeho druhý trest za dres Hradce v této sezóně. Draci budou hrát přesilovku.

47:23
    Hosté nachvíli v šesti, ale ani jeden z rozhodčích to nezaregistroval. Pískán ofsajd Drakům.

46:38
    Čechův zákrok. Po této střele se udělala mela a čárový museli zasahovat. Dnes nechybí emoce, jak mezi fanoušky, tak na ledě.

46:23
    Ofsajd hostů.

46:13
    Hosté nahazují puk do pásma domácích, ten končí u Aleše Holíka.

45:22
    Aleš Křetínský vyslal dobrý pas na Adama Červenku, ten však střelu napral pouze do betonu Jakuba Čecha.

44:40
    Důrazný Tomáš Sedlák, napomenul Michala Tvrdíka, ať brankáře Štůralu nechá na pokoji.

42:50
    MICHAL TVRDÍK střílí vyrovnávací branku bruslí! V mé press místnosti jsem jasně viděl, že Tvrdík kopl do puku. Rozhodčí to však přehlédl a video si nevyžádal. Takže stav 4:4. Asistence: Zdeněk Čáp.

42:44
    Střela Hendricha od modré, končí v náručí šumperské jedničky.

42:26
    Holík vyhazuje puk.

41:57
    Hradec kombinuje v pásmě domácích.

41:21
    Sudí Dvořák uděleje Janu Tesaříkovy, střelci dnešní první branky, dvě minuty za sekání.

41:00
    Puk vyletěl mimo led.

40:50
    Zblokovaná střela Polanského končí v rohu kluziště.

Rolbaři opouštějí led. Plocha je způsobilá a může se pokračovat.

S ledovou plochou není něco v pořádku. Fanoušci Hradce Králové křičejí -Vítejte v Šumperku-. Myslím si, že kdyby stav nebyl 4:3 pro domácí, tak to řvát nebudou.

40:44
    Štůralův zákrok, po kterém bude následovat bully.

40:14

40:01
    Plášek úspěšnější.

40:01

Rozhodčí Dvořák bude vhazovat puk mezi Pláška a Brože.

Tak skončila soutěž fanoušků. Házení puků na led. A nastupují hradečtí a šumperští borci.

Tak to byla neuvěřitelná třetina pro domácí celek! Draci Šumperk dokázali otočit vývoj utkání! V první třetině tým Radka Kučery prohrával nad Hradcem Králové 0:2! Po druhé třetině je to 4:3! Domácí tým zlepšil taktitku snad ze všech možných částí. Tým Jiřího Mičky bude mít o přestávce o čem přemýšlet. Hosté nastoupí do další třetinu resp. závěrečné třetiny s přesilovou hrou, která bude trvat 14 sekund. Za 15 minut Vás rád přivítám opět u našeho onlajn přenosu (18:50).

40:00

39:47

39:10
    Domácí ve 4.

38:23
    Gól v oslabení! Hulva skvěle obehrál protihráče a řítil se sám na Čecha! JAKUB HULVA skvěle svůj samostatný nájezd zakončil technickou střelou k tyči! Bez asistence.

38:14
    Aleš Holík podrazil protihráče. tak dostává tedy dvě minuty za podražení. Bude tedy následovat hra 4 na 3!

37:47
    Hra bude srovnána. Michal Tvrdík dostává dvě minuty za držení hole.

37:10
    Sedlák dostává dvě minuty za vysokou hůl. Toto rozhodnutí se mu nelíbí! Čárový ho musel krotit.

36:40
    Málem si srazil kotouč do vlastní brány Roupec, naštěstí pro hosty, tam byl beton Čecha včas.

35:44
    Kotouč končí v hledišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže k bráně domácích.

35:05
    Menší potyčka před brankou domácích. Brankář Draků opět zastavuje výborným zákrokem Hradec. Jeho jméno je vyvoláváno kotlem domácích fandů.

32:58
    Domácí obrali hosty o puk a nabírají tak drahocenné vteřinky.

31:47
    Soupeř přesilovou hru využívá. Hosté chvíli kombinovali, pak to začal nudit ZDEŇKA ČÁPA, který tvrdou střelou vyrovnává na 3:3. Asistence: Michal Tvrdík, Michal Chovan.

31:30
    A Hradec čeká dlouhá přesilovka 5 na 3. Přesně 1:46 sekund. Vladimír Cink nepřesně vyhodil a dostává trest za zdržování hry.

31:16
    Aleš Křetínský dostává dvě minuty za hákování. Bývalý hráč Hradce fauloval Patrika Moskala.

30:36
    Hulvovy vzal skvěle, až drze Zohorna puk.

29:54
    Holíkova zblokovaná střela. Střelu zblokoval Nedbal.

29:21
    Draci jsou nyní u kotouče a nechtějí puk pro nic za nic pučit.

29:08
    Zakázané uvolnění hostů.

28:55
    Oddechový čas pro hosty.

28:55
    Nádherná střela MARKA HAASE končí za brankovou čarou. Domácí jdou do vedení! Asistence: Adam Červenka, Michal Hlinka.

28:35
    Domácí jakoby vyrovnávací branka hodně povzbudila a má velký tlak nad soupeřem!

28:20
    Nyní úmyslný ofsajd hostů.

28:09
    Vrdlovec se mohl dostat do skvělé šance, ale kotouč se mu zamotal mezi nohy.

27:07
    Nádherná přihrávka Karla Pláška, našla VLADIMÍRA CINKA, který zavěsil do prázdné brány! Čech se přesunul pozdě. Tato branka je již druhá Vladimíra Cinka v této sezóně. Asistence: Karel Plášek.

26:51
    Holík obětavou rybičkou udržel pásmo.

26:35
    Zbytečný faul. Roupec z ničehož nic, udeřil Haase a tak dostává dvě minuty za hrubost.

25:41

25:29
    Hulva střílí boční konstrukci! Draci mají Hradec pod obrovským tlakem.

24:26
    Tesařík napral svojí střelu pouze do Tvrdíka. Od něj se puk odraží do středního pásma.

23:41
    Ladislav Kubeš dostává dvě minuty za držení.

23:29
    Teď závar před Čechvou klecí. Naštěstí pro hosty, se puk odrazil mimo klec Čecha!

22:43
    Štůrala zasahuje proti střele Zohorny.

22:20
    Teď byl Plášek přidržen, ale rozhodčí nechává hru dál.

21:39
    JAN TESAŘÍK využívá přesilovou hru! Střela od modré čáry končí za Čechem! Asistence: Adam Červenka.

20:53
    Hosté vyhazují. Oba celky tedy střídají.

20:25
    Vrdlovcova střela, do prostřed branky trefuje Čecha!

20:11
    Začala nám druhá třetina a do ní vstupují Draci přesilovkou, jelikož Karel Nedbal dostává dvě minuty za sekání.

20:01

Máme za sebou první dvacetiminutovku, v niž zatím hosté vedou. První branku vstřelil Tomáš Zohorna. Druhou pak vstřelil Milan Valášek, který střílí premiérovou branku v této sezóně. Další dvacetiminutovka začne +- za 13 minut. (17:55)

20:00

19:59
    Štůrala vychytal nádherně Kadlecovu střelu! Ta trefila pouze domácího brankáře beton!

19:27
    Jiří Polanský dostává desetiminutový trest za nesportovní chování.

19:07
    Chyba Novotného, mohla skončit brankou. Špatná rozehra šumperského zadáka zkončila na holi Moskala, který stál sám před domácím brankářem. Naštěstí pro domácí včas svoji chybu opravil Martin Novotný.

18:53

18:28
    Plášek ujížděl sám s Haasem na bránu, proti jedinnému obránci. Pláškova přihrávka byla však moc rychlá na to, aby jí Marek Haas zpracoval.

18:16
    Moskal je vykázán z bully. Nahradí jej Koudelka.

18:14
    Moskalovu zblokovanou střelu, brankář Draků chytá do lapačky.

17:45
    Domácí vyhazují kotouč.

16:59
    Opravdu tvrdá rána s velkým T, zasáhla Tomáše Štůralu do masky po střele Karla Nedbala. Rozhodčí okamžitě přerušil hru.

16:53
    Mičulka dostává dvě minuty za hákování. Fanoušci jsou s tímto verdiktem nespokojeni. Ale co se dá dělat. Hosté tedy budou hrát přesilovou hru.

16:14
    Štůrala střelu Tvrdíka, vyráží vyrážečkou nad bránu.

15:42
    Plášek se nedokázal dostat k puku přes Jiřího Hendricha.

15:13
    Čech zakočuje a vhazovat se bude před ním.

13:43
    Pozor Hradec Králové dal branku, ale na zemi ležel, ještě před samostatnou akci hostů Jan Tesařík. Ten se zvedá za pomocí lékaře a hráčů těžko. Nicméně branku hostů vstřelil MILAN VALÁŠEK, po přihrávce Šimona Machaně. Asistence: Šimon Machaň.

13:27
    Haas bojuje v rohu kluziště v pásmě Draků o puk.

12:54
    A další zákork domácí brankáře, proti střele Bendíka.

12:41
    Štůrala na brankové čáře chytl puk! Rozhodčí jasným upažením dává najevo, že to za brankovou čarou nebylo.

12:35
    Buly před domácí klecí se bude opakovat, protože hosté kopli do puku při buly.

12:40
    Štůralův zákork proti střele Moskala.

11:47
    TOMÁŠ ZOHORNA nádherné najel z úhlu před Štůralu, když byl u něj, tak nádhernou střelou pod beton zakončil. Asistence: Ján Bendík.

11:14
    Mičulka vyhrál bully, ale do puku kopl a tak se bude vhazování opakovat.

11:11
    Dvě minuty za držení dostává Adam Červenka.

11:05
    Bude se vylučovat. Trest padne pro domácí celek.

10:07
    Moskalova střela končí hodně vedle. Štůrala si klidně mohl zdřímnout.

9:49

9:10

8:57
    Červenkovu střelu Čech vyráží do rohu.

8:48
    Štůrala udělal provaz a zabránil tak hradeckým možnost vstřelení branky.

8:26
    Střelu Koudelky, Tesařík tečuje a ta končí v ochranné síti.

8:05
    Čech musel zasahovat proti střele jednoho z Draků.

7:49
    Bude se hrát ve 4. Zohorna dostává trest za nedovolené bránění.

7:44
    Vrdlovec ujel s pukem, ale hostující obránce ho vytěsnil do nevyhovujícího úhlu.

7:10
    Lukáš Vrána dostává dvě minuty za držení. Domácí se ihned po bully osvobozují.

7:10
    Kubešovu střelu Štůrala vyráží. Hosté mají výhodu.

6:36
    Štůrala vyráží střelu Kubici lapačkou před sebe.

6:19
    Hulva nedokázal sklepnou dobrý pas od Haase.

6:14
    Královehradecký Čech zasahuje.

6:04
    Puk opustil hrací plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.

6:00
    Domácí jsou nyní v pásmě hostů.

5:39
    Postavení Hradce v brankovišti.

5:24
    Holíkova nepřesná rozehrávka na Vránu, dává možnost hostům jít do protiútoku.

4:05
    Teď zasahuje novojíčinský odchovanec Tomáš Štůrala.

4:00
    Brož měl příležitost ke skórování, ale vystřelil vedle.

3:55
    Hra se po buly před Štůralou dostává do středního pásma.

3:44
    Nyní zakázané uvolnění domácího celku.

3:24
    Martin Novotný neudržel puk v pásmě Hradce a je z toho ofsajd.

3:04
    Štůrala musel zasahovat a tak se bude vhazovat po jeho levici.

2:39

2:35
    Nahození Křetínského do pásma výhodočechů, dostává Hradec pod tlak.