Šumperk – Hr. Králové 6:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:1 (kon.)
Most – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 9:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 0:2 (kon.)
Písek – Třebíč 2:1 (po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
9:1 (2:0, 3:0, -:-)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 12.11.2011, 17:301. liga (ČR)

Jasným vítězem utkání se stává Ústí nad Labem. Beroun se zmohl na jediný gól, ke kterému mu dopomohla notná dávka štěstí. Dnes jsme tedy viděli stý gól, viděli jsme hattrick, viděli jsme i deset gólů, leč ne do jedné branky. Přeji pěkný zbytek večera. (19:45:34)

60:00

59:50
    Zakázané uvolnění hostů - Lvi mají poslední šanci vstřelit desátý gól.

57:12
    Dnešní hokej se už jen dohrává. Hosté vědí, že už nic nezmůžou a Lvi se zbytečně nevysilujou a nehrnou se do soubojů.

54:20
    Tak se to Berounu povedlo. Smazali hrozivě vypadající nulu ze světelné tabule.

56:15
    Beroun právě vstřelil branku!
    Ihned u buly pálil LUKÁŠ ŽALČÍK. Francouz nemohl reagovat.

55:00
    Lvi mají nyní opravdu našlápnuto k zavřšení dnešního utkání plného trofejí. Vstřelí i desátý gól?

54:52
    Lvi právě vstřelili branku!
    Po parádní přihrávce Lva puk ovládl LUKÁŠ HANDLOVSKÝ, který přímo pod břevno vstřelil svůj dnešní hattrick!
    ASISTENCE: Lev, Poživil

53:41
    Forman nastřelil tyč.

Dnešní utkání sleduje 2390 diváků.

52:18
    Lvi přečkali oslabení bez jediného ohrožení své branky.

51:26
    Berounští Medvědi se stále velmi snaží, ale využít přesilovku se jim nedaří, zatím ani jednou nevystřelili.

50:18
    Po velmi dlouhé době se vylučuje. Konkrétně je vyloučen Handlovský (UNL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

46:47
    Dnešní hokej je přehlídkou opakovaných akcí. Jan Klobouček ve středu hřiště potrestal propad berounské obrany, když přihrál hráči číslo osm, DANIELU BOHÁČOVI, jenž přesnou rovnou střelou nad beton vstřelil osmý gól utkání.
    ASISTENCE: Klobouček

45:47
    Berounští se snaží vstřelit alespoň jeden gól, ale to jim Lvi prostě nechtějí dovolit. Naopak Lvi hrají klidně, na jistotu.

44:16
    Vlček ohrozil branku Lvů. Francouz se ale nachytat nenechal a puk vyrazil vyrážečkou.

43:15
    V brance Berounských Medvědů došlo ke změne brankáře. Nastupuje Martin Frolík.

43:15
    Sedmý gól dnešního utkání vstřelil samostatně MIROSLAV TŘETINA. Puk podšťouchnul pod Karešovými betony.

42:50
    Gureň ve středním pásmu přihrál puk na hůl LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO, který sám projel pásmem a úspěšně zakončil.

Milan Machát

Branky a nahrávky: 9. Handlovský (Sklenička, Lev), 10. Alinč (Sklenička, Kovář), 27. Sklenička (Lev), 34. Lev (Rod, Handlovský), 39. Gureň (Pazourek), 43. Handlovský (Gureň, Lev), 44. Třetina, 47. Boháč Daniel (Klobouček), 55. Handlovský (Lev, Poživil) - 57. Žalčík

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – Poživil, Holomek, Klobouček, Zeman, Sedlák, Gureň, Suchý, Sklenička – Kovář, Alinč, Lev – Šagát, Roubík, Ludvík – Třetina, Pazourek, Boháč – Rod, Handlovský
    Medvědi Beroun 1933: Kareš (43. Frolík) – Nedvěd, Husák, Soldán, Hertl, Špelda, Malý, Veselý – Micka, Stromko, Vlček – Stránský, Žalčík, Forman, Klhůfek, Poletín, Pavel – Milfait, Kučera

Rozhodčí: Schmejkal - Beneš, Štofa