Šumperk – Hr. Králové 6:5 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Kadaň 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 4:1 (kon.)
Most – Olomouc 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Beroun 9:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 0:2 (kon.)

Beroun právě vstřelil branku!
    Ihned u buly pálil LUKÁŠ ŽALČÍK. Francouz nemohl reagovat.

54:52
    Lvi právě vstřelili branku!
    Po parádní přihrávce Lva puk ovládl LUKÁŠ HANDLOVSKÝ, který přímo pod břevno vstřelil svůj dnešní hattrick!
    ASISTENCE: Lev, Poživil

46:47
    Dnešní hokej je přehlídkou opakovaných akcí. Jan Klobouček ve středu hřiště potrestal propad berounské obrany, když přihrál hráči číslo osm, DANIELU BOHÁČOVI, jenž přesnou rovnou střelou nad beton vstřelil osmý gól utkání.
    ASISTENCE: Klobouček

43:15
    Sedmý gól dnešního utkání vstřelil samostatně MIROSLAV TŘETINA. Puk podšťouchnul pod Karešovými betony.

42:50
    Gureň ve středním pásmu přihrál puk na hůl LUKÁŠE HANDLOVSKÉHO, který sám projel pásmem a úspěšně zakončil.

38:36
    Akce, která dnes už jednou k vidění byla se zopakovala. Tentokrát Pazourek z rohu za bránou nahrál na šířku MILOSLAVU GUREŇOVI, který se do odkryté branky nemýlil.
    ASISTENCE: Pazourek

33:57
    Ve velmi rychlé akci se Ústečtí dočkali dalšího gólu a zahájilo druhou gólovou stovku. Akci přihrávkami započali Handlovský s Rodem, kteří viděli dobře stojícího JAKUBA LVA, jemuž nezbývalo, než skvěle přihraný puk poslat z pozice vedle branky dál.
    ASISTENCE: Rod, Handlovský

26:10
    Je to tu! 100. gól Ústeckých Lvů sezóny po přihrávce Lva stříli ZBYNĚK SKLENIČKA! Gólman nebyl natolik rychlý, aby se přemístil.
    ASISTENCE: Lev

09:17
    A čekání se vyplatilo! Série přihrávek před Karešem skončila střelou pod lapačku z ostrého úhlu z hole JANA ALINČE, který tím vstřelil 99. gól letošní sezóny.
    ASISTENCE: Sklenička, Kovář

08:04
    Z vlastního pásma se LVi bezpečně protlačili až ke Karešově brance. U ní přesně mířenou střelou skóroval LUKÁŠ HANDLOVSKÝ.
    ASISTENCE: Sklenička, Lev

Milan Machát

Branky a nahrávky: 9. Handlovský (Sklenička, Lev), 10. Alinč (Sklenička, Kovář), 27. Sklenička (Lev), 34. Lev (Rod, Handlovský), 39. Gureň (Pazourek), 43. Handlovský (Gureň, Lev), 44. Třetina, 47. Boháč Daniel (Klobouček), 55. Handlovský (Lev, Poživil) - 57. Žalčík

HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz – Poživil, Holomek, Klobouček, Zeman, Sedlák, Gureň, Suchý, Sklenička – Kovář, Alinč, Lev – Šagát, Roubík, Ludvík – Třetina, Pazourek, Boháč – Rod, Handlovský
    Medvědi Beroun 1933: Kareš (43. Frolík) – Nedvěd, Husák, Soldán, Hertl, Špelda, Malý, Veselý – Micka, Stromko, Vlček – Stránský, Žalčík, Forman, Klhůfek, Poletín, Pavel – Milfait, Kučera

Rozhodčí: Schmejkal - Beneš, Štofa