Novara – Parma 2:1 (kon.) | Lecce – Catania 0:1 (kon.) | Atalanta BC – Neapol 1:1 (kon.)
Lazio – Juventus 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
1:1 (0:0)
SSC Neapol
Sobota 26.11.2011, 20:45 • Atleti Azzurri d'Italia - Bergamo • Italská Serie A

89
    Consigli si za zdržování hry vysloužil žlutou kartu, příliš natahoval odkop od brány.

To je vše, přeji pěkný zbytek sobotního pozdního večera a na počtenou.

Denis se před zápasem zmínil, že gól do sítě Neapole by byl jako sen, v Neapoli totiž dříve působil. Skórovat se mu povedlo, navíc ještě svým parádním volejem orazítkoval břevno. Dle mého tedy hráč utkání.

Druhá půle nabídla o hodně zajímavější fotbal. Domácí v něm byli lepší a po gólu Denise dlouho živili šanci na tři body, o ty je připravil až v posledních vteřinách nastaveného času Cavani. Neapol může být za bod hodně ráda. Z prakticky jediné dobré možnosti vytěžila branku a chyběla ji nápaditost.

90+4
    Neapol právě vstřelila branku!

Tak se podívejte, bylo už něco po avizovaných třech nastavených minutách, když se z poslední akce trefil EDISON CAVANI. A byl to také šťastný gól. Zuniga pálil a od Bonaventury se míč odrazil přímo na nohu šťastného střelce, ten už měl jednoduchou práci. Poslal míč k levé tyči, podíval se na pomezního, jestli to nebyl ofsajd a spěchal slavit.

90+2
    Taktické střídání. Ze hry odchází střelec jediné branky Denis a do hry pustí Gabbiadiniho. Samozřejmě přitom nijak nespěchá.

90+1
    Denis to udělal šikovně, naběhl si do Lavezziho a získal na něm faul.

90
    Nastavovat se budou tři minuty, po tu dobu budou domácí úporně bránit vedení.

90
    Běží nám devadesátá minuta a s Neapolí to vypadá všelijak jen ne dobře. Platonický tlak se nedaří přetavit v naprosto žádnou možnost.

89
    Centr letěl na pravou stranu na Gargana, ten hlavou ještě posílal před bránu na Maggia, ale to není zrovna excelentní hlavičkář, navíc byl v záklonu.

88
    S úspěchem se nyní nesetkala ani série neapolských narážeček.

87
    Atalanta zvládá poslední minuty zápasu skvěle, hosté jsou prakticky bezradní a naprosto neví, co vymyslet.

86
    Neapol sice drží míč, ale Atalanta ji drží v uctivé vzdálenosti od branky Consigliho.

85
    ...teď už zpět ke standardní situaci, s kterou si však domácí obrana poradila.

85
    ...ještě předtím však střídání domácích. Ze hřiště odchází Cigarini a zastoupí ho Bonaventura...

84
    Cannavaro vybojoval pro svůj tým standardní situaci...

84
    Schelotto se málem protlačil až do zakončení, na poslední chvíli zasáhla hostující obrana.