Toulouse – Valenciennes 2:0 (kon.) | Bordeaux – Caen 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Ajaccio 3:1 (kon.)
Nancy – Dijon 1:2 (kon.) | Rennes – Évian TG 3:2 (kon.) | Lille – Brest 2:0 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:2 (1:1)
Dijon FCO
Sobota 26.11.2011, 19:00Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Dijon si připisuje důležité tři body na své konto v boji o záchranu se svým konkurentem Nancy. Vítězství se ale nerodilo snadno. Dijon se především v druhém poločase uchýlil k obrannému valu, kterým se Nancy nemohlo celý poločas dostat k soupeřově brance. Hosté rozhodli z ojedinělé šance, po rohovém kopu se dostal ke hlavičce Sankhare, který nedal brankáři Assembemu šanci.

Přeji příjemný zbytek dnešního večera a u dalšího on-line přenosu na počtenou.

90+4
    Nancy stále útočí, ale do žádné vážnější situace se nemůžou dostat, protože Dijon výborně brání.

90+2
    Dochází k taktickému střídání na straně Dijonu. Joviala nahradí Thil

90
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Nejspíš zraněný Souprayen je nahrazen Maloudou.

87
    Brankář domácích Reynet dostává žlutou kartu za nesportovní chování.

86
    Hráči Nancy se snaží s nepříznivým stavem něco udělat, ale pozorná obrana Dijonu jim nic nepovolí než přihrávky v okolí půlicí čáry.

83
    Po rohovém kopu se nejlépe zorintoval SANKHARE a dává druhý gól Dijonu.

81
    Dochází k dvojitému střídání Nancy. Jo-Cook nahradí Moukandjoa a Diakité Traorého.

79
    Až teď se ke střele dostal Lemaitre, ale jeho slabou střelu brankář Reynet bez námahy chytá.

78
    Dijon je evidentně spokojen s remízou, odkopávají pouze míče a drží obranný blok.