Litoměřice – Děčín 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Krkonoše 3:3 (kon.) | Havířov – Třebíč 5:1 (kon.)
Hr. Králové – V.Popovice 6:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
HC Slavoj Velké Popovice
Neděle 27.11.2011, 15:00Liga juniorů

Ve třetí třetině přidaly oba týmy po jedné brance a domácí tak svoje vedení bez problémů udrželi. Hradec si tak připisuje další dva body a upevňuje si první místo v tabulce. (17:11:19)

60:00

59:59
    V poslední sekundě ještě střílel Knotek,ale jeho rána šla mimo.

58:22
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Hosté ještě v závěru korigují trochu šťastným gólem. Puk z hole FILIPA VILÍMKA jen těsně překročil brankovou čáru. Asistence: Patrik Danda.

57:03
    Michal Ondra v další šanci, stav se nemění.

55:34
    Daniel Filip střílel, Čásenský zasahuje.

54:30
    Hosté měli šance, ale Hradec se ubránil a je v plném počtu.

52:30
    Tentokrát se vylučuje na opačné straně, na 2 minuty za hrubost si jde sednout Jiří Světlík.

51:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec si vytvořili tlak a MARTIN WSZOLEK přidává šestou branku domácího týmu.

51:22
    Velké Popovice jdou na 6 sekund do tří, vyloučen Jan Jeništa na 2+10 minut za faul loktem.

49:28
    Rozhodčí vylučuje na obou stranách, na trestnou lavici usedli Patrik Medřický na 2+2 minuty za hrubost a Dominik Barbora na 2 minuty za hrubost, domácí tedy budou hrát přesilovku.

49:10
    Martin Wszolek nastřelil tyčku Čásenského branky !

48:35
    Pozornost Sejpala teď prověřil Tomáš Hynek.

46:06
    Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení, nejsou k vidění žádné větší šance.

44:00
    V další velké příležitosti byl Dominik Barbora, ale stav se nemění.

42:44
    Teď byl v obrovské šanci Milan Valášek, ale nedal.

41:48
    Hynek střílel, ale Sejpal byl opět připravený.

40:44
    Zakázané uvolnění, vhazuje se před Čásenským.

40:01

Tomáš Božek

Branky a nahrávky: 1. Ondra (Hradecký), 7. Světlík (Ropický), 20. Bujňák (Čáp, Hradecký), 38. Barbora (Hradecký), 39. Hradecký (Barbora), 52. Wszolek - 24. Medřický (Kabíček), 59. Vilímek (Danda)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Hak) - Karlík, Voženílek, Bujňák, Vaněk, Čáp, Pilař, Kováč, Zet - Wszolek, Filip, Vlček, Barbora, Hradecký, Valášek, Knotek, Ropický, Světlík, Ondra, Hlavatý, Nový
    HC Slavoj Velké Popovice: Čásenský (Kovář) - Krčma, Šmicr, Král, Bursík, Jeništa, Kabíček, Vencovský, Srdínko, Rod - Danda, Rejna, Vilímek, Skřivánek, Krištof, Hynek, Vacek, Němec, Medřický

Rozhodčí: Hribik - Čížek, Buček