Litoměřice – Děčín 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Krkonoše 3:3 (kon.) | Havířov – Třebíč 5:1 (kon.)
Hr. Králové – V.Popovice 6:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
6:2 (3:0, 2:1, 1:1)
HC Slavoj Velké Popovice
Neděle 27.11.2011, 15:00Liga juniorů

Ve třetí třetině přidaly oba týmy po jedné brance a domácí tak svoje vedení bez problémů udrželi. Hradec si tak připisuje další dva body a upevňuje si první místo v tabulce. (17:11:19)

60:00

59:59
    V poslední sekundě ještě střílel Knotek,ale jeho rána šla mimo.

58:22
    Velké Popovice právě vstřelily branku!
    Hosté ještě v závěru korigují trochu šťastným gólem. Puk z hole FILIPA VILÍMKA jen těsně překročil brankovou čáru. Asistence: Patrik Danda.

57:03
    Michal Ondra v další šanci, stav se nemění.

55:34
    Daniel Filip střílel, Čásenský zasahuje.

54:30
    Hosté měli šance, ale Hradec se ubránil a je v plném počtu.

52:30
    Tentokrát se vylučuje na opačné straně, na 2 minuty za hrubost si jde sednout Jiří Světlík.

51:36
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec si vytvořili tlak a MARTIN WSZOLEK přidává šestou branku domácího týmu.

51:22
    Velké Popovice jdou na 6 sekund do tří, vyloučen Jan Jeništa na 2+10 minut za faul loktem.

49:28
    Rozhodčí vylučuje na obou stranách, na trestnou lavici usedli Patrik Medřický na 2+2 minuty za hrubost a Dominik Barbora na 2 minuty za hrubost, domácí tedy budou hrát přesilovku.

49:10
    Martin Wszolek nastřelil tyčku Čásenského branky !

48:35
    Pozornost Sejpala teď prověřil Tomáš Hynek.

46:06
    Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení, nejsou k vidění žádné větší šance.

44:00
    V další velké příležitosti byl Dominik Barbora, ale stav se nemění.

42:44
    Teď byl v obrovské šanci Milan Valášek, ale nedal.

41:48
    Hynek střílel, ale Sejpal byl opět připravený.

40:44
    Zakázané uvolnění, vhazuje se před Čásenským.

40:01

Skončila druhá třetina, ve které sice hosté dokázali snížit, ale Hradec přidal další dvě branky a tak po čtyřiceti minutách vede už čtyřbrankovým rozdílem. Třetí perioda začne přibližně v 16:37.

40:00

39:38
    Teď byl v obrovské šanci sám před brankářem Wszolek, ale nedal.

38:22
    Tak toto byla nádherná akce. Dominik Barbora našel volného VÍTA HRADECKÉHO, který přidává pátou branku domácího týmu. Asistence: Dominik Barbora.

37:02
    A domácí tuto výhodu rychle využívají. Hradecký si najel po levé straně a napříč brankovištěm nahrál kotouč DOMINIKU BARBOROVI, který ho poslal za záda Čásenského. Asistence : Vít Hradecký.

36:45
    Začala přesilovka domácího týmu.

36:16
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici usedl Martin Vacek na 2 minuty za podražení.

35:51
    Sejpal opět zasahuje, v těchto chvílích hradecký brankář drží svůj tým.

35:28
    Hynek zblízka prověřil Sejpala.

34:48
    Domácí hned vyhazují puk.

34:45
    Hosté budou mít velkou šanci snížit, na trestnou lavici zamířil Marek Voženílek na 2 minuty za podražení.

34:11
    Teď byl ve velké šanci Vlček, ale střílel jen do Čásenského.

33:58
    Milan Valášek obkroužil branku a vystřelil, Čásenský byl připravený.

32:08
    Hosté se ubránili a jsou v plném počtu.

32:00
    Bujňák vypálil od modré, ale vysoko nad branku.

30:43
    Karlíkova střela míří do ochranné sítě.

29:56
    Hradec bude mít šanci zvýšit svoje vedení v přesilovce, rozhodčí vyloučil Pavla Srdínka na 2 minuty za napadení.

27:58
    A znovu musel zasahovat Sejpal.

27:40
    Teď dvě obrovské šance hostů, nejdřív Medřický a po něm Vacek, ale stav se nemění.

25:57
    Kabíček střílel z pravého kruhu, Sejpal musel zasahovat.

25:41
    Martin Knotek teď prověřil Čásenského, ten si s jeho střelou poradil.

23:10
    Hosté z ničeho nic dávají první branku. Z pravého kruhu Sejpala prostřelil PATRIK MEDŘICKÝ. Asistence: Lukáš Kabíček.

21:10
    Hradec se hned v úvodu třetiny vrhl do útoku, buly před Čásenským.

20:01

Skončila první třetina, ve které měli domácí více ze hry a naprosto zaslouženě vedou tříbrankovým rozdílem. Druhá třetina začne cca v 15:48.

20:00

19:29
    Čtyři sekundy před koncem přesilovky Hradec početní výhodu využívá. Zdeněk Čáp vystřelil od modré čáry a TOMÁŠ BUJŇÁK jeho ránu tečoval za záda Čásenského. Asistence: Zdeněk Čáp, Vít Hradecký.

17:49
    Od modré čáry střílel Karlík, Čásenský byl pozorný.

17:33
    Domácí tým bude mít příležitost další přesilové hry, vyloučen Patrik Danda za úder do oblasti hlavy a krku na 2 + 10 minut.

16:32
    Velké Popovice se vůbec nemůžou dostat do útočného pásma, teď buly před Čásenským.

13:52
    Domácí sehráli docela dobrou přesilovku, měli v ní tlak, ale ke gólu to nevedlo. Hosté v plném počtu.

11:52
    Hradec si zahraje první přesilovku, na trestnou lavici usedl Pavel Srdínko na 2 minuty za napadení.

11:27
    V zatím největší šanci Popovic teď byl Patrik Danda, ale Sejpal ho skvěle vychytal.

10:33
    Teď se dostal do velké šance Valášek, který jel sám na brankáře, ale stav se nemění.

9:49
    Barbora střílel z pravého kruhu, ale Čásenský si s jeho pokusem poradil.

8:02
    Na druhé straně musel zasahovat Čásenský.

7:39
    Srdínko vystřelil od modré čáry, Sejpal byl na místě.

7:35
    Domácí se ubránili a jsou v plném počtu.

6:05
    Domácí dávají branku v oslabení ! Do samostatného úniku se dostal JIŘÍ SVĚTLÍK a posílá Hradec do dvoubrankového vedení. Asistence: Filip Ropický.

5:35
    Hosté si zahrají přesilovku, na trestnou lavici zamířil Pavel Vaněk na 2 minuty za podražení.

4:08
    Čásenský přikryl kotouč, bude se vhazovat v hradeckém útočném pásmu.

0:56
    A Hradečtí vstoupili do zápasu opravdu velmi aktivně, hned v první minutě posílá domácí do vedení MICHAL ONDRA. Asistence: Vít Hradecký.

0:37
    První střela domácích, pozornost Čásenského prověřil Valášek.

00:01

Dobrý den, vítám vás u online přenosu z první ligy juniorů ,kde dnes proti sobě nastoupí domácí HC VCES Hradec Králové, který je aktuálně na prvním místě tabulky, proti HC Slavoj Velké Popovice, kteří jsou zatím na třetím místě.

HC VCES Hradec Králové: Sejpal (Hak) - Karlík, Voženílek, Bujňák, Vaněk, Čáp, Pilař, Kováč, Zet - Wszolek, Filip, Vlček, Barbora, Hradecký, Valášek, Knotek, Ropický, Světlík, Ondra, Hlavatý, Nový

HC Slavoj Velké Popovice: Čásenský (Kovář) - Krčma, Šmicr, Král, Bursík, Jeništa, Kabíček, Vencovský, Srdínko, Rod - Danda, Rejna, Vilímek, Skřivánek, Krištof, Hynek, Vacek, Němec, Medřický

Rozhodčí: Hribik - Čížek, Buček.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Tomáš Božek

Branky a nahrávky: 1. Ondra (Hradecký), 7. Světlík (Ropický), 20. Bujňák (Čáp, Hradecký), 38. Barbora (Hradecký), 39. Hradecký (Barbora), 52. Wszolek - 24. Medřický (Kabíček), 59. Vilímek (Danda)

Královští lvi Hradec Králové: Sejpal (Hak) - Karlík, Voženílek, Bujňák, Vaněk, Čáp, Pilař, Kováč, Zet - Wszolek, Filip, Vlček, Barbora, Hradecký, Valášek, Knotek, Ropický, Světlík, Ondra, Hlavatý, Nový

Rozhodčí: Hribik - Čížek, Buček