Litoměřice – Děčín 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Krkonoše 3:3 (kon.) | Havířov – Třebíč 5:1 (kon.)
Hr. Králové – V.Popovice 6:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
HC Děčín
Neděle 27.11.2011, 10:00 • Kalich Arena • Liga juniorů

59:44
    Vyloučení Litoměřic. Trest na 2 + 2 minuty za hru vysokou holí dostává Václav Racek.

56:16
    Tak nakonec přeci jen následuje vyloučení. Trest na 2 + 2 minuty za vysokou hůl si odsedí Daniel Doszy.

53:11
    Děčín právě vstřelil branku!
    Po Kmentově střele z levého kruhu se k dorážce do prázdné branky dostal RADEK BEZPALEC a vrací hosty do zápasu. Asistence: Jan Kment, Josef Falta.

50:44
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ NOVOTNÝ poslal puk od modré čáry na branku a ten zapadl přesně mezi Habartovy betony. Asistence: Karel Rosa.

49:59
    Vyloučení Děčína. Menší trest za zdržování hry dostává Lukáš Polák.

42:59
    Již v plném počtu se domácí dostávají poprvé v zápase do vedení. Svou dnešní střeleckou smůlu ukončil VÁCLAV RACEK. Asistence: Jan Nenadál, Jakub Pojezný.

40:54
    Vyloučení Děčína. Menší trest za hákování dostává Dominik Kopas.

40:50
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za hákování dostává Václav Racek.

39:14
    Vyloučení Děčína. Menší trest za podražení dostává Jiří Ticháček.

32:32

29:52
    Vyloučení Děčína. Menší trest za držení dostává Lukáš Polák.

25:46
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za krosček dostává Jiří Topol.

21:36
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za podražení dostává Jiří Brandejský.

18:22
    Do brejku se dostal RADEK PAVLATA a mezi rukou a tělem brankáře Habarta vsítil vyrovnávací branku. Asistence: Karel Rosa.

9:44
    Vyloučení Litoměřic. Menší trest za vražení na hrazení dostává Tomáš Novotný.

9:02
    Vyloučení Děčína. Menší trest za sekání dostává Marek Šetka.

2:46
    Hosté se však přeci jen dočkali gólu. Z nenápadné akce rozvlnil síť domácí branky TOMÁŠ ŘEŽÁBEK. Bez asistence.

Michal Sabó

Branky a nahrávky: 19. Pavlata (Rosa), 43. Racek (Nenadál, Pojezný), 51. Novotný (Rosa) - 3. Řežábek, 54. Bezpalec (Kment, Falta)

HC Stadion Litoměřice: Bursa (Michajlov M.) - Smetana, Hříbal, Opava, Novotný, Michajlov Š., Černý - Keltner, Pojezný, Racek - Pavlata, Rosa, Cerman - Topol, Purma, Nenadál - Honzajk, Zeman, Brandejský.
    HC Děčín: Habart (Šticha) - Andres, Řežábek, Falta, Brož, Štoček, Rohal - Kment, Vacek, Bezpalec - Šetka, Kopas, Ticháček - Rubeš, Polák, Lehký - Doszy, Novotný, Svoboda

Rozhodčí: Wagner - Bosál, Lebinský