Linköping – Skellefteå 3:6 (kon.) | Frölunda – Färjestad 1:4 (kon.)
Frölunda HC
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
Färjestad Karlstad
Pondělí 28.11.2011, 19:00Švédská Elitserien

Hosté zvládli třetí třetinu jednoznačně lépe a domů si odvážejí tři body. Frölunda prohrála třetí zápas v řadě a její situace se komplikuje. To je vše, loučí se s Vámi Petr Dejnožka. (21:14:50)

60:00

59:09
    Färjestads vstřelil branku!
    A to se potvrzuje i nyní, hosté na začátku poslední minuty zápasu přidávají čtvrtý gól! Do odkryté klece dovezl puk a druhý dnešní gól přidává PER ASLUND - 1:4! Asistence: Rickard Wallin.

58:01
    Hosté jsou aktivnější a nepouští soupeře do tlaku, zápas je zřejmě rozhodnut.

55:46
    A hosté odskakují do dvoubrankového náskoku! Prosadil se PER ASLUND - 1:3! Asistence: Mikael Johansson.

55:13
    Paulssonova střela z pravého kruhu končí v Hellbergově lapačce.

54:46
    Skvělá příležitost pro Tommernes, který šel sám na brankáře! Hosty ale zachránil skvělým zákrokem Petterson-Wentzel!

53:27
    Wallin mohl přidat druhý gól v zápase, proti byl ale domácí Hellberg.

52:15
    Hosté se skvěle brání, domácí mají velké problémy s průnikem do útočné třetiny.

51:49
    Dělovka Sundströma skončila těsně nad brankou.

51:26
    Fredrik Sjöström mohl vyrovnat, jenže jeho přesnou střelu vyrazil hostující brankář nad branku špičkou hole!

50:16
    Hildingovu akci zastavilo postavení mimo hru.

49:34
    Domácí se snaží odpovědět, průnik Tolsy skončil až za brankou jistého Petterson-Wentzela.

48:07
    A hosté se opět dostávají do vedení! RICKARD WALLIN vypálil z mezikruží, gólman Hellberg puk pouze vyrazil a ten stejná hráč ho dokázal doklepnout za záda domácího brankáře - 1:2! Asistence: Mikael Johansson a Patrik Lundh.

47:27
    Aslundova rána od modré čáry byla sražena do rohu.

45:13
    Na druhé straně se Johansson dokázal nacpat až před brankáře, ale přesnějšímu zakončení zabránil Nygren.

44:25
    Tommernesova střela z první skončila na boční síti Hellbergovy klece.

43:12
    Brodin si udělal útočný výlet, ale velmi brzy skončil. Následný protiútok domácí nepotrestali.

42:31
    V úvodu se hrálo velmi dlouho bez přerušení, vše narušil až icing Frölundy.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 23. Johnson (Lasu, Lindqvist) - 15. Grundel (Berglund, Lundh), 49. Wallin (Johansson, Lundh), 56. Aslund (Johansson), 60. Aslund (Wallin)

Frölunda HC: Hellberg (Torstensson) - Von Gunten, Johnsson, Backman, Tommernes, Eriksson, Svedberg, Böhm - Sundström, Lundqvist, Tolsa - Petterson, Olimb, Collberg - Sjoström, Axelsson P.-J., Axelsson A. - Lindqvist, Johansson, Lasu
    Färjestad Karlstad: Petterson-Wentzel (Nihlstorp) - Ševc, Nygren, Brodin, Klefbom, Lindström, Grundel, Frögren, Berglund K. - Holtet, Bastiansen, Thorell - Johansson, Wallin, Aslund - Paulsson, Hilding, Lundh - Berglund C., Sterner, Gortz

Diváci: 12044