3:3 (2:0)
Juventus FC
Úterý 29.11.2011, 20:45Italská Serie A

Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek večera. (22:47:28)

Čtyři branky ve druhém poločase rozhodly o tom, že se dnes body budou dělit. Domácí přitom vedli už 3:1, ale Juventus dokázal během osmi minut vyrovnat, a ukázal tak, proč je na prvním místě tabulky Serie A, kde bude i dnešním dohrávaném zápase. Neapol se propadla na šesté místo, když v posledních třech zápasech třikrát remizovala.

90+3
    Sudí Tagliavento se už dívá na hodinky, konec se blíží.

90+3
    Tak ani Quagliarella nebyl úspěšný v zakončení.

90+2
    Ještě jedna šance pro Juventus!

90+2
    Ofsajd a v něm Del Piero.

90+1
    Ještě jedno střídání Juventusu. Místo Mirka Vučiniče jde na trávník legenda "staré dámy" Alessandro Del Piero.

90
    Nastavují se tři minuty.

89
    Střídání Juventusu. Matriho nahradí Quagliarella

90
    Tvrdě zastaven byl jeden z domácích záložníků.

89
    Lavezzi mijí branku.

88
    Domácí se snaží ještě zvrátit zápas ve svůj prospěch.

87
    Poslední změna v domácí sestavě. Odchází Zuniga, kterého nahradí Dossena

86
    Střídání Juventusu. Pepeho střídá Pazienza

85
    Lavezzi se snažil na pravé straně najít Hamšíka, ten ale neměl rychlost.

84
    Faulován byl jeden z domácích, pro které se tak otevírá slibná možnost.

83
    Chiellini se dostal k odraženému balónu, ovšem pálil mimo.

81
    Inlerova rána z dálky byla hodně nepřesná.

Jakub Vais

Branky: 23. Hamšík, 41. Pandev, 68. Pandev - 48. Matri, 73. Estigarribia, 80. Pepe

Karty:   16. Pandev (NEA), 19. Maggio (NEA), 40. Matri (NEA), 43. Hamšík (NEA) - 37. Bonucci (JUV), 43. Lichtsteiner (JUV), 58. Vidal (JUV)

SSC Neapol: De Sanctis - Campagnaro, Cannavaro, Aronica (76.Fernandéz) - Maggio, Gargano, Inler, Zuniga (87.Dossena) - Hamšík, Pandev (71.Santana), Lavezzi.
    Juventus FC: Buffon - Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Chiellini - Pepe (86.Pazienza), Vidal, Pirlo, Estigarribia - Matri (89.Quagliarella), Vučinič (90+1.Del Piero).

Rozhodčí: Tagliavento