Luleå Hockey
Čtvrtek 01.12.2011, 19:00 • Skelleftea Kraft Arena • Švédská Elitserien

65:00
    Luleå právě vstřelila branku!
    Vítězný nájezd a druhý bod Luley zařídil TONI KOIVISTO, který v šesté sérii jako jediný proměnil samostatný nájezd!

Jestli si domácí chtějí vynutit prodloužení samostatných nájezdů, musí gólově odpovědět. Jenže kanonýr Söderström selhal. Z vítězství a druhého bonusového bodu se raduje Lulea!

Teď už to je, kdo z koho. Rozjíždí se Koivisto a konečně rozsvítil červené světlo za Erikssonem - 0:1!

45:22
    Sandell teď měl na dosah třetí gól. Na poskakující puk před brankářem Erikssonem všek nedosáhl...

39:37
    Domácí jsou v šoku, Lulea střílí vyrovnávací gól do šatny. Jako blesk z čistého nebe se prosadil TONI KOIVISTO.

29:48
    Bleskurychlá odpověď hostí. ELIAS FÄLTH poděkoval za milimetrovou přihrávku Abbottovi a zametl puk do levého spodního rohu.

29:23
    Skellefteå právě vstřelila branku!
    Domácí přetavují tlak ve druhý gól, příčnou střelou se trefil CHRISTIAN SÖDERSTRÖM.

25:50
    Góóól!!! Zasloužené vedení domácích. Účet severského derby otevírá MELKER KARLSSON, který se elegantně proháčkoval před Gustafssona a zavěsil. Je to jeho první gól v sezoně!

15:31
    První vyloučení na straně domácích, na dvě minuty si odpočine Johan Eriksson.

15:01
    Domácí zvyšují otáčky. Dvakrát byl v šanci Möller. A hlavně při jeho druhé příležitosti už fanoušci zvedali ruce nad hlavu, po vyšachování hostující obrany však puk do branky nezasunul...!

05:03
    Söderströmovu ránu však ještě zkoumá videorozhodčí...

03:05
    Hosté jdou do čtyř, na trestnou lavici usedá Wallin

Pavel Navrátil

Branky a nahrávky: 26. Karlsson (Lundberg, Lindberg), 30. Söderström (Ericsson, Goren) - 30. Fälth (Abbott), 40. Koivisto (Fälth), 65. Koivisto

Skellefteå AIK: Eriksson (Hadelöv) - Lindgren, Burström, Alavaara, Styrman, Pikkarainen, Edström, Hynning, Lindberg - Ericsson, Goren, Söderström - Söderberg, Bellemare, Forsberg - Möller, Forssell, Holloway - Lundberg, Karlsson.
    Luleå Hockey: Gustafsson (Rautio) - Jaakola, Fälth, Wallin, Gunnarsson, Sandström, Jonsson, Karlsson, Fransson - Hjalmarsson, Abbott, Harju - Sandell, Olausson, Persson - Koivisto, Viitaluoma, Vihko - Komarek, Berglund, Meljer.