Německo – Čína 23:22 (kon.) | Francie – Brazílie 22:26 (kon.) | Argentina – Pobř. Slonoviny 19:25 (kon.)
J. Korea – Španělsko 26:29 (kon.) | Č. Hora – Čína 42:15 (kon.) | Nizozemsko – Rusko 26:35 (kon.)
Angola – Norsko 20:26 (kon.) | Kazachstán – Španělsko 18:27 (kon.) | Island – Německo 26:20 (kon.)
Austrálie – J. Korea 11:45 (kon.)
Austrálie
11:45 (3:24)
Jižní Korea
Středa 07.12.2011, 23:15Mistrovství světa žen

Počtvrté v turnaji jsme mohli vidět souboj "kočky s myší". Korea Austrálii jasně přehrávala, odměnou za to jim je vysoká výhra 45:11 a posun v tabulce na čtvrté místo. Zato Australanky mají na svém kontě i nadále nulu, celkové skóre vypadá snad ještě hrozivěji 43:180! Nejlepší střelkyní Austrálie se stala s pěti zásahy Danielle Cooková, v dresu Koreje nejlépe mířila se sedmi trefami Yoon Hyun Kyung. Krásnou dobrou noc vám přeje Tomáš Martínek. (11:45) (00:42:33)

60
    A ještě jedna branka "hostů". Do černého míří Kim Seon Hwa a zápas bude u definitivního konce. (11:45)

60
    Konec zápasu. (11:45) (0:0)

60
    Odpověď Koreje? Další gól tentokrát hráčky číslo jednadvacet Kwon Geun Hae. (11:44) (11:44)

59
    Veronica Kellyová v závěru střílí jedenáctý gól Austrálie. (11:44) (11:44)

59
    Vzápětí utíká téměř přes celé hřiště Lee Eun Bi. Náskok Koreje je propastný. (10:44) (10:44)

59
    V početní převaze míří doprava od Kentové Yoon Hyun Kyung. (10:43) (10:43)

58
    Navíc žlutá karta pro Alliru Hudson-Gofersovou. (10:42) (10:42)

58
    Zápas se dohrává jen z povinnosti. Na brankovišti přichází faul Austrálie a bude to sedmička pro Kim Seon Hwa a dvě minuty pro Austrálii. Střela ani dorážka ale gól neznamenají. (10:42) (10:42)

55
    Krásně od tyčky zvyšuje skóre Kwon Geun Hae, Korejský brankostroj pokračuje i když ne v takové intenzitě jako v první půli. (10:42) (10:42)

53
    Yoon Hyun Kyung navyšuje stav zápasu na jednatřicetibrankový rozdíl. U Australanek to není nic neobvyklého v tomto turnaji... (10:41) (10:41)

52
    I Austrálie zarovnává skóre na deset. Danielle Cooková je nejlepší střelkyní "domácích" v zápase. (10:40) (10:40)

51
    Za dalších pár sekund se skóre mění opět. Yang So Hee zaznamenává čtyřicátý gól Koreje. (9:40) (9:40)

51
    Další zásah Korejek. Úspěšně mířila Moon Kyeong Ha. (9:39) (9:39)

50
    Austrálie dokázala snížit a při další akci se pokusí vypracovat si dvoumístné skóre. Zatím jim svítí na tabuli "devítka". (9:38) (9:38)

49
    Teď to padá v rychlém sledu. Korea má zápas pevně ve své moci. (8:38) (8:38)

48
    Další branka v síti Austrálie. Obranou se snadno prosmýkla Yong Yu Ra a je to již téměř o třicet branek. (8:37) (8:37)

48
    Další korejský gól. Přesná střela Yang So Hee. (8:36) (8:36)

47
    Kim Seon Hwa ale rychle odpovídá dělovkou k pravé tyčce. (8:35) (8:35)

46
    Yoon Hyun Kyung nedává a z protiútoku je úspěšná Clare Murray! (8:34) (8:34)

46
    Austrálie si neví rady jak se dostat za obranu Korejek. Zákonitě přichází trest na druhé straně. Sedmimetrový hod pro Koreu a žlutá karta pro Aliru Hudson-Gofersovou. (7:34) (7:34)

44
    Korea hodně zvolnila tempo a tím se dostávají do hry i jejich soupeřky. Přesto přidává další gól z dálky Yoon Hyun Kyung. (7:34) (7:34)

41
    Yang So Hee překonává Catherine Kentovou v australské brance. Třiatřicátý gól pro Asiatky. (7:33) (7:33)

41
    Austrálie dává gól s obrovskou dávkou štěstí! Danielle Cooková se usmívá, míč se doslova dokutálel za brankovou čáru, a považte - v oslebení! (7:32) (7:32)

40
    Rychlý brejk a pohotové zakončení korejky Sim Hae In. (6:32) (6:32)

39
    Hodně prostoru na brankovišti měla Kim Cheon Shim a dobře věděla kam s míčem. Navíc faul Austrálie a Korea bude hrát v početní převaze. (6:31) (6:31)

38
    Třicátý gól připadl na Yang So Hee. Skóre ve druhém poločase je zatím 3:6. Australanky daly již tolik branek, co za celou první část zápasu... (6:30) (6:30)

38
    Následuje rychlá odpověď Koreje. Kim Jin Yi má také přesnou mušku. (6:29) (6:29)

37
    A další gól hráčky ze země "protinožců". Tentokrát střela k levé tyči od Danielle Cookové. (6:28) (6:28)

36
    Hráčkám ve žlutozeleném se snaha upřít nedá. Poprvé v zápase dává gól Veronica Kellyová. (5:28) (5:28)

35
    Korea přidává v tréninkovém tempu další gól. Kim Cheong Shim měla volný prostor na středu brankoviště. (4:28) (4:28)

34
    Střelkyně poslední branky dostává žlutou kartu. U míče jsou hráčky Austrálie. (4:27) (4:27)

34
    Z pravé strany si do brankoviště naskočila Kim Seon Hwa a Korea má náskok třiadvaceti bodů. (4:27) (4:27)

33
    Proti střídající brankářce Kentové je úspěšná ze sedmimetrového hodu Kim Jin Yi. (4:26) (4:26)

31
    Počtvrté svou trefu zaznamenávají i Australanky. Trochu šťastnou střelkyní je Danielle Cooková. (4:25) (4:25)

31
    A je tu rychlý gól Koreje. Autorkou je Yung Yu Ra. (3:25) (3:25)

31
    Korejky jsou v útoku... (3:24) (3:24)

31
    Začal druhý poločas. (3:24) (0:0)

Hráčky obou týmů jsou již na hřišti, za chvíli bude zahájen druhý poločas. Ten bude jen o tom, kam se vyšplhá skóre... (3:24)

Poločas sice končí, ale vzhledem k výsledku by mohlo utkání i skončit. O vítězi, týmu Koreje, je jasně rozhodnuto. Australanky stihly za první poločas dát pouhopouhé tři góly, osmiprocentní úspěšnost střelby je opravdu tristní. Zato Korea si s chutí zastřílela a v poločase je tady rozdíl jednadvacetibrankový. Druhý poločas začne přibližně v 0:02. (3:24)

30
    První poločas skončil. (3:24) (0:0)

30
    Vždy přijde rychlý sled několika branek a pak delší dobu nic. Nyní jsme svědkem onoho hluchého místa. (3:24) (3:24)

29
    Australanky dělají velké množství chyb. Další z nich trestá osamocená Jung Ji Hae. Už nyní je to debakl Austrálie. (3:24) (3:24)

28
    Yung Yu Ra se s tím také nepárala a zvyšuje skóre. (3:23) (3:23)

27
    Korea míří i nadále za jasnou výhrou, Kim Seon Hwa se trefuje podruhé za sebou. (3:22) (3:22)

27
    Od tyče je tady další zásah Korejek, tentokrát se mezi střelkyně zapíše Kim Seon Hwa. (3:21) (3:20)

26
    Stejná hráčka se prosazuje i o pár vteřin později. Skóre zápasu bude hodně vysoké. (3:20) (3:20)

25
    Devatenáctý gól Koreje patří Yung Yu Ra. Padá to rychle za sebou... (3:19) (3:19)

25
    Kim Cheong Shim odpovídá na zásah Austrálie dalším gólem. (3:18) (3:18)

24
    Šťastnou střelkyní Austrálie je Victoria Flatcher .Třetí branka v zápase pro hráčky ve žlutém. (3:17) (3:17)

24
    Korejky očividně zvolnily, ale po dvou minutách dává branku Yung Yu Ra. (2:17) (2:17)

22
    Prosazuje se další hráčka sestavy Koreje. Se sedmnáctkou mířila k pravé tyči Sim Hae In. (2:16) (2:16)

19
    Nyní rozhodčí uděluje žlutou kartu pro Kim Cheong Shim. (2:15) (2:15)

19
    Tři osamocené korejky v brejku! Střela vyšla na Kim On A a je to o třináct branek! (2:15) (2:15)

18
    Lee Eun Bi nádherně obloučkem přehazuje brankářku Harbortovou. (2:14) (2:14)

18
    Zápas má teď vlažné tempo a dlouho jsme neviděli branku. Šance měly oba týmy... (2:13) (2:13)

16
    Madelaine McAfee přidává teprve druhý zásah Australanek. Hrstka fanoušků z této země je u vytržení. (2:13) (2:13)

16
    Krásná branka z pravého křídla, kterou zakončuje Korejská snajperka Woo Sun Hee. (1:13) (1:13)

14
    Nařízenou sedmičku bez problémů proměňuje Kim On A a skóre nabírá opět hrozivých rozměrů... (1:12) (1:12)

14
    O pár sekund později naprosto stejná akce a také stejné zakončení. Lee Eun Bi pálí do sítě. (1:11) (1:11)

13
    Rychlý brejk Korejek zakončuje Lee Eun Bi. Desátá branka je na světě. (1:10) (1:10)

12
    Australanky opět nepřesné a Korejky hrající v červeném se ženou dopředu. Také ale nedávají a skóre se nemění. (1:9) (1:9)

11
    Time out Austrálie. Není se čemu divit. (1:9) (1:9)

11
    Do třetice se prosazuje korejská střelkyně Woo Sun Hee. Australankám se na šampionátu vůbec nedaří a i dnes to vypadá na debakl... (1:9) (1:9)

11
    Další branka Korei. Úspěšná byla opět Woo Sun Hee. (1:8) (1:8)

10
    V zápise domácí Australanky se přeci jen dočkaly první branky. (1:7) (1:7)

9
    Další branka Korejek neplatí pro technický prohřešek Lee Eun Bi. U míče Australanky. (0:7) (0:7)

9
    Rychlý protiútok střelou lobem zakončuje Woo Sun Hee a je to již o sedm branek. (0:7) (0:7)

8
    Korejky stále jasně dominují, po přesné střele Kim On A je to již 0:6. (0:6) (0:6)

6
    Korejky postupně navyšují své vedení a vedou již o čtyři branky! (0:4) (0:4)

3
    Korejky zahrávaly první sedmičku v zápase. Tu s přehledem proměnila Choi Im Jeong. (0:2) (0:2)

2
    Nyní jsou u míče hráčky Austrálie, které obléhají korejskou branku! (0:1) (0:1)

2
    První branku zápasu vstřelila ze střední vzdálenosti Sim Hae In. (0:1) (0:1)

1
    Utkání právě začalo. (0:0) (0:0)

Favoritem zápasu budou hráčky Jižní Koree, které mají na svém kontě v dosavadním průběhu turnaje dvě výhry a jednu porážku. Naopak hráčky Austrálie jsou outsiderem skupiny. Všechny tři dosavadní zápasy vysoko prohráli a na kontě mají pouze 31 vstřelených branek. (0:0)

Vítáme vás u sledování nočního zápasu mistrovství světa žen v házené v Brazílii. Posledním dnešním zápasem bude souboj Austrálie s Jižní Koreou. (0:0)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:15.