K. Vary – Liberec 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 1:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Třinec 3:2 (po s.n.) | Litvínov – Slavia 3:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 2:3 (po pr.)
Berani Zlín
2:6 (0:0, 2:5, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 11.12.2011, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

Dnešní zápas končí, ačkoliv to vypadalo, že zlínští se budou rvát o tři body s Pardubicemi, tak si nakonec hosté zaslouženě odváží všechny body. Nejlepší hráči: Petr Holík (ZLN) - Martin Bartek (PCE). Pro dnešek je to vše, hezký zbytek neděle, napočtenou. (19:22:49)

60:00

59:10
    Obránce Galvas si málem srazil puk do vlastní sítě.

58:50
    Tvrdá rána Píši končí na Horčičkově hrudi

58:01
    Zlínští jsou v koncovce bezradní, o utkání je rozhodnuto a oba týmy to z povinnosti dohrávají.

56:43
    Marek Melenovský (ZLN) 2 min za hákování.

56:43
    Zápas sleduje 4588 diváků.

52:15
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pernikáři jsou v laufu, šestou trefu obstaral svým druhým gólem v zápase JAN STARÝ, jehož střela zápěstím z mezikruží skončila u pravé tyče Horčičkovy klece. Někteří divácí už opouštějí zimní stadion. Asistence:

50:44
    Oba týmy hrají v plném počtu.

49:27
    Icing Pardubic, vhazování před Růžičkou.

48:42
    Lukáš Radil (PCE) 2 min vysoká hůl hraje se 4na4.

48:31
    Ondřej Veselý (ZLN) 2 min sekání.

47:58
    Pardubice si již kontrolují průběh utkání a nedovolují Zlínu cokoliv se zápasem udělat.

45:50
    Zohorna s Kolářem jeli v přečíslení, vyměnili si puk ale prvně jmenovaný netrefil branku.

43:50
    Berani neproměnuji šance, nejprve Köhler a o chvíli později Honejsek.

41:30
    Čajánkův pokus vypadl Růžičkovi před branku, kde číhal Honejsek, ten ale neproměnil.

40:01

Druhá třetina byla poněkud divočejší, padlo v ní celkem sedm branek. Pět na straně Pardubic a dvě na straně Zlína. Zlínští drželi s hosty krok do 32 minuty, kdy Sedláček zaváhal a poslal hosty do vedení. Zásahy brankářů: Růžička 11 Sedláček 8 Horčička 5.

40:00

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 28. Hamrlík (Čajánek), 30. Kubiš (Leška) - 22. Kočí (Sičák, Kousal), 32. Koukal (Píša), 32. Bartek (Nosek, Jan Kolář), 33. Nahodil (Bartek), 37. Starý (Koukal), 53. Starý (Kolář)

Berani Zlín: Sedláček (33. Horčička) - Hamrlík, Linhart, Tesařík, Galvas, Zámorský, Lučka - Důras, Leška, Čajánek - Ondráček, Melenovský, Köhler - Kubiš, Holík, Veselý - Finsterle, Honejsek, F. Čech.
    HC Dynamo Pardubice: M. Růžička - Píša, V. Kočí, Sičák, Borer, Benák, Kolář II - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Nahodil, T. Zohorna - Radil, Kousal, Buchtele – Elkins, T. Nosek, Šagát.

Rozhodčí: Blecha, Trombík - Dřínovský, Čech