Německo – Kazachstán 37:14 (kon.) | Tunisko – Uruguay 34:17 (kon.) | J. Korea – Angola 29:30 (kon.)
Rusko – Island 30:19 (kon.) | Čína – Austrálie 45:11 (kon.) | Norsko – Nizozemsko 34:22 (kon.)
Č. Hora – Španělsko 19:23 (kon.) | Kuba – Argentina 25:20 (kon.)
Kuba
25:20 (12:11)
Argentina
Neděle 11.12.2011, 22:30Mistrovství světa žen

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:30.

1
    Argentinské hráčky otevírají přesnou trefou skóre. (0:1) (0:1)

3
    Na začátku třetí minuty jde Argentina do dvoubrankového vedení. Kubánky se zatím nedokázaly prosadit. (0:2) (0:2)

4
    Teď už ale ano. (1:2) (1:2)

5
    Argentina ale oplácí stejnou mincí. (1:3) (1:3)

6
    Kuba opět snižuje. Nutno podotknout, že Kubánky jsou v tomto utkání mírnými favoritkami. Uvidíme, zda svou roli naplní. (2:3) (2:3)

7
    Nepřesnosti ve hře obou celků znamenají gólovou odmlku. (2:3) (2:3)

8
    V polovině osmé minuty Kuba srovnává s Argentinou krok! (3:3) (3:3)

9
    O minutu později se ale misky vah opět přiklánějí na stranu Argentiny. (3:4) (3:4)

10
    Ale už je opět srovnáno. Průběh úvodní desetiminutovky slibuje velice vyrovnanou podívanou, což se de facto před zápasem očekávalo. (4:4) (4:4)

12
    Další přesný pokus na straně Argentiny. (4:5) (4:5)

12
    Nemýlila se ani kubánská hráčka. (5:5) (5:5)

13
    Kuba v tomto mači ještě nevedla. Jinak tomu není ani tentokrát, protože do vedení jdou opět Argentinky. (5:6) (5:6)

14
    Opět nepřesnosti v zakončení na obou stranách. (5:6) (5:6)

15
    Argentině se odskočit nepodařilo a Kubánky tak srovnávají na 6:6. (6:6) (6:6)

17
    Třináctý gól putuje na konto Argentiny. (6:7) (6:7)

18
    Je to jako na houpačce. Jednou se trefí Argentina, následně odpoví stejným metrem také Kuba. Uvidíme, kdy se jeden z týmů utrhne. (7:7) (7:7)

19
    Kuba jde v 19. minutě poprvé do vedení! (8:7) (8:7)

19
    Tak to vypadá, že teď budeme sledovat ten stejný obrázek v opačném gardu. Kuba se dostane do vedení a Argentina bude srovnávat. (8:8) (8:8)

20
    Zatím to tak opravdu vypadá. Kuba vede 9:8. (9:8) (9:8)

21
    Hráčky Argentiny teď selhaly v útoku a Kuba může konečně odskočit. (9:8) (9:8)

21
    Ale ani na druhé straně míč nekončí v síti. (9:8) (9:8)

22
    Máme proto opět srovnáno. (9:9) (9:9)

24
    Kubánky zaznamenávají svůj desátý gól. (10:9) (10:9)

25
    Dvacátý gól zápasu obstaraly házenkářky Argentiny, které zase srovnávají. (10:10) (10:10)

27
    Sledujeme delší pasáž bez vstřelené branky. (10:10) (10:10)

28
    Další nepřesné pokusy na obou stranách. (10:10) (10:10)

29
    Probíhají nám poslední dvě minuty první půle. (10:10) (10:10)

29
    Po delší době evidujeme úspěšný atak, který končí přesným zakončením. Zasloužily se o něj házenkářky Kuby. (11:10) (11:10)

30
    Na začátku třicáté minuty je skóre opět vyrovnané. Skončí nám první poločas smírným výsledkem? (11:11) (11:11)

30
    Vypadá to, že ne. Kubánky se opět nemýlí a krátce před sirénou jdou už po několikáté do vedení. (12:11) (12:11)

30
    První poločas skončil. (12:11) (0:0)

Duel, který je jako na houpačce. I tak by se dal popsat první poločas zápasu mezi Kubou a Argentinou. Velice vyrovnanou první půlhodinu hry zvládly lépe Kubánky, které dokázaly vsítit o jeden gól více a vedou tak 12:11. (12:11)

31
    Začal druhý poločas. (12:11) (0:0)

31
    Míče se jako první chopila Kuba a úspěšná trefa znamená dvoubrankové vedení. (13:11) (13:11)

32
    Také Argentina je v zakončení přesná a zaznamenává svůj první gól ve druhém poločase. (13:12) (13:12)

33
    Míč končí z ruky kubánské házenkářky až v síti. (14:12) (14:12)

34
    Kuba jde do tříbrankového brejku! (15:12) (15:12)

35
    Argentina vzápětí koriguje stav. (15:13) (15:13)

36
    Vedení favoritek ale opět narůstá. (16:13) (16:13)

39
    Opět taková mrtvější pasáž hry, kdy se házenkářkám nedaří překonat obě brankářky. (16:13) (16:13)

40
    Třicátý gól utkání putuje na konto Argentiny. (16:14) (16:14)

41
    Ten následující na účet vedoucích soupeřek. (17:14) (17:14)

42
    Kuba odskakuje na rozdíl čtyř branek. Favoritky jsou na tom v tuto chvíli herně lépe a navyšují své vedení! (18:14) (18:14)

44
    Do hry Argentiny se čím dál více vkrádají nepřesnosti. (18:14) (18:14)

47
    A Kuba toho po čase opět náležitě trestá. Pětibrankové vedení už je skutečně velice slibné. (19:14) (19:14)

48
    Argentina skóruje svou patnáctou branku. (19:15) (19:15)

49
    A Kuba pro změnu jubilejní dvacátou. (20:15) (20:15)

50
    Gól Argentiny. (20:16) (20:16)

51
    Kuba reaguje další neomylnou trefou. (21:16) (21:16)

52
    Co minuta, to jeden gól. A zase to máme pěkně na střídačku! Kdo že je tedy na řadě? No jasně, Argentina. (21:17) (21:17)

53
    Vypadá to, že Kubánky míří za vítězstvím. Favoritky se teď postaraly o další obohacení střelecké listiny. (22:17) (22:17)

54
    Argentina dává svou sedmou branku v druhém poločase. (22:18) (22:18)

55
    A další. Tak že by ještě pokus o závěrečné zdramatizování zápasu? (22:19) (22:19)

57
    Zřejmě ne. Kuba se už tentokrát totiž dokázala prosadit a času navíc zbývá opravdu málo. (23:19) (23:19)

59
    Běží nám poslední dvě minuty tohoto střetnutí. (23:19) (23:19)

59
    A je definitivně rozhodnuto. Kuba vede opět o pět. Hezká slovní hříčka na závěr utkání. (24:19) (24:19)

60
    Argentinky v poslední minutě duelu zaokrouhlují počet svých vstřelených branek na kulatou dvacítku. (24:20) (24:20)

60
    Poslední přesnou trefu ale obstarávají Kubánky. (25:20) (25:20)

60
    Konec zápasu. (25:20) (0:0)

Po vyrovnané první půli se dokázaly favoritky z Kuby ve druhé půlhodince gólově odtrhnout a své vedení se ve zbytku zápasu už i pohlídat. Kubánky tak zaslouženě porážejí Argentinu 25:20. (25:20)

Dobrou noc a úspěšný vstup do posledního předvánočního týdne! (25:20) (00:08:06)