Sivasspor – Manisaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Karabükspor 2:0 (kon.) | Bursaspor – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Sivasspor
2:2 (1:1)
Manisaspor
Pondělí 12.12.2011, 17:00 • Sivas 4 Eylül Stadyumu, Sivas (Turecko) • Turecká Superliga

Máme tu konec zápasu mezi Sivassporem a Manisasporem. Oba týmy vstřelili po dvou brankách a rozcházejí se proto výsledkem 2:2. Za domácí se trefil Černý a Pedriel. Za hosty dvakrát Promise. (18:50:11)

90+3
    Po něm se dostal k zakončení, sám ve vápně, Pedriel, ale míč mu sklouzl po kopačce a branku netrefil.

90+2
    Ještě rohový kop pro domácí celek.

90+1
    Na branku vystřelil hostující Kahe, ale brankáře Borjana neohrozil.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    na druhé straně se do vápna dostal Grosicki, ale branku trestuhodně přestřelil.

88
    Šanci na vstřelení třetí branky mohli mít hosté, ale to by musel hostující Promise přesněji přihrát, protože ve vápně měl osamocené dva spoluhráče, ale trefil pouze Navrátila.

86
    Hosté naposledy střídají. Odchází Ozek a místo něj se na poslední minuty na hřiště podívá Kahe.

85
    V ofsajdu se ocitl domácí Černý.

84
    Žlutou kartu uviděl hostující Gokoglan.

83
    Do konce zápasu už nám zbývá pouze pár minut, ale jak je zřejmě ze hry ani jeden z týmů se nechce smířit s remízou, proto také ještě oba pořád útočí.

81
    Kilic pouze nacentroval do vápna, kde míč vyrazil pryč hostující brankář.

80
    Přímý kop bude mít k dispozici domácí tým.

78
    Poslední střídání na domácí straně. Ze hřiště odkulhal zřejmě vinou zranění Yerlikaya a v obraně Sivassporu jej nahradí Erdal.

77
    Sivasspor právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Po krásném centru Kavuka se hlavičkou prosazuje střídající hráč RICARDO PEDRIEL!