Sivasspor – Manisaspor 2:2 (kon.) | Kayserispor – Karabükspor 2:0 (kon.) | Bursaspor – Fenerbahce 0:2 (kon.)
Sivasspor
2:2 (1:1)
Manisaspor
Pondělí 12.12.2011, 17:00 • Sivas 4 Eylül Stadyumu, Sivas (Turecko) • Turecká Superliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Info k zápasu:

Dnešní zápas proti sobě postavil v tabulce 12. Sivasspor a 7. Manisaspor. Poslední zápas venku Sivasspor vyhrál 2:1, když dokázal porazit Orduspor. Naopak Manisaspor doma poslední zápas podlehl Besiktasi 4:1. Poslední vzájemný duel dokázal doma vyhrát Sivasspor vyhrát 4:2. Doufejme, že dnes padne stejný počet gólu nebo dokonce i více.

Sivasspor: Borjan - Yerlikaya, Navratil, Akca, Kavuk - Bekmezci, Nas - Grosicki, Kilic, Cerny - Eneramo.

Manisaspor: Babacan - Cokmus, Dixon, Tok, Klukowski - Guven, Caliskan - Gokoglan, Erdogan, Ozek - Promise.

Rozhodčí: Cuneyt Cakir.

1

3
    Aktivněji začal domácí celek.

4
    Domácí celek bude mít výhodu rohového kopu.

4
    Z něj se sice dostal k hlavičce Navratil, ale s míčem si dokázal poradit hostující brankář Babacan.

6
    Domácí celek zatím nepůjčuje skoro míč hostujícímu týmu. Ačkoliv je Sivasspor aktivnější, nebyl si však zatím schopen vytvořit vážnější šanci.

9
    Hostující Gokoglan zkoušel útéct po levé straně, vše však včas stihl utnout Yerlikaya.

12
    Hostující celek bude mít výhodu standardní situace po faulu na Ozeka.

13
    Centr Erdogana pouze prodloužil hlavičkou do zámezí jeho spoluhráč Dixon a tudíž si ze standardky Manisaspor nic nevypracoval.

14
    Hostující Ozek prolítl po pravé straně a navedl si míč na střed vápna, ale jeho střele scházela razance a skončila mimo branku.

14
    Sivasspor právě vstřelil branku!
    Ale na druhé straně už to brankou končí! Střela z vápna, kterou vyslal Grosicki, skončila i díky teči pouze na tyči, ale míč do branky dokázal dorazit hlavou MILAN ČERNÝ!

17
    A rázem mohlo být vyrovnáno! S domácí obranou si pohrál hostující Promise a předložil míč do strany na Gokoglana, který sice mířil pod víko, ale branku netrefil!

19
    Domácí Cerny dostal krásnou přihrávku pod sebe a byl úplně sám ve vápně, ale špatně si zpracoval míč, který mu uskočil od nohy do zámezí.

20
    V ofsajdu byl nachytán domácí Eneramo.

22
    Domácí celek je zatím stále mírně lepším, ale zatím vede jenom o jeden gól.

24
    Dva hráče před vápnem obešel domácí Cerny, ale jeho zakončení bylo velmi slabé a ještě k tomu letělo úplně mimo bránu.

26
    Sivasspor nebyl ještě v této sezóně poražen, pokud se dostal do vedení 1:0.

26
    Manisaspor právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Po krásném centru od Klukowskeho zakončuje přesně hlavou do protipohybu brankáře ISAAC PROMISE!

28
    Výhodu přímého kopu bude mít Manisaspor.

29
    K exekuci se postavil Ozek a poslal velmi nepříjemnou střelu na domácího brankáře Borjana, který míč pouze vyboxoval ven z vápna.

32
    Domácí Cerny našel na vápně úplně osamoceného Kilice, který sice pálil k tyči, ale jeho střela byla sražena na rohový kop.

33
    Z rohového kopu si hráči Sivassporu nic nevypracovali.

34
    Po odehrané půl hodině je stav 1:1 a nutno říci, že hra se celkem vyrovnala. Míč létá ze strany na stranu a oba týmy mají minimálně náznaky šancí. Doufejme, že do konce poločasu ještě uvidíme nějaké branky.

36
    Domácí tým bude mít velmi zajímavou příležitost ke vstřelení branky po zahrání rukou hostujícího Dixona. Přímý kop z 20 metrů.

36
    Žlutou kartu viděl za ruku hostující Dixon.

37
    Přímý kop si vzal na starost domácí Kilic, který se pokoušel zatočit míč na zadní tyč, ale branku minul o pár centimetrů.

38
    Další střelu na bránu vyslal domácí Kilic a tentokrát už musel hostující brankář zasáhnout a vyrazit míč na rohový kop.

38
    Z rohového kopu si, ale domácí hráči nic nevypracovali.

39
    Velikou šanci měl k dispozici domácí Grosicki, který byl úplně sám ve vápně, ale svojí střelu poslal pouze do boční sítě Babacanovy brány.

41
    Další výhodu rohového kopu bude mít Sivasspor.

42
    ..zahrával ho Kilic, který našel přesně hlavu Akci. Ten trefil míč skvěle, překonal gólmana, ale na čáře vyrazil míč z brány hostující Dixon! Veliké štěstí teď měl Manisaspor a naopak neskutečnou smůlu měl domácí Sivasspor!

44
    Domácí hráči posílají jednu střelu za druhou na branku Babacana. Tentokrát pálil vedle Kavuk.

První poločas je za námi a stav utkání je 1:1. Za domácí se trefil ex-slávista Milan Černý. Za hosty srovnával Isaac Promise. Doufejme, že v druhém poločase nám oba týmy nabídnou minimálně to samé, co předvedli v první půli. Druhý poločas začne přibližně v 18:01.

Utkání by mělo za pár minutek začít, ale hráči obou celků jsou ještě stále v kabině.

46

46
    O poločase proběhlo jedno střídání na hostující straně. ze hřiště odešel Cokmus a nahradil jej Simpson.

48
    Stejně jako v prvním poločase tak i ve druhém začal aktivněji domácí celek.

49
    Nebezpečnou střelu na domácí branku vyslal hostující Ozek. Míč jen těsně přeletěl břevno.

50
    Hosté si přihrávali před vápnem a snažili se prostrčit míč do vápna, ale vše ukončil skluzem a odkopem dopředu Nas.

52
    Domácí Milan Černý dělal v prvním poločase velké starosti hostující obraně. Zatím se však nedostal k míče. Doufejme, že to, co předvedl v první půli nebylo vše, co umí.

54
    Do zajímavé šance se dostat hostující Promise po přízemním centru Gokoglana, ale na míč naštěstí pro tým Sivassporu nedosáhl.

56
    Ve veliké šanci se ocitl domácí Kilic, poté co dostal krásný balón za obranu od Grosickiho, ale sám ve vápně zazmatkoval a trefil pouze boční sít Babacanovy branky.

59
    Domácí Černý zkusil vystřelit. Střelu však zblokovala pozorná obrana hostí.

60
    Poprvé střídají také domácí. ze hřiště je stažen útočník Eneramo a místo něj se dopředu postaví Pedriel.

63
    A z ničeho nic je to 1:2! Dlouhý nákop Ozeka dokázal doběhnout ISAAC PROMISE, který si v pohodě doběhl až ke gólmanovi domácích, nechal si ho položit, a bez problému zakončil do protipohybu!

65
    Domácí trenér ihned po inkasovaném gólu střídá. Ze hřiště stahuje dnes neviditelného Nase a místo něj na trávník posílá Karakase.

66
    Domácí mohli ihned vyrovnat po hlavičce Pedriela, ale skvělým zákrokem vytáhl míč hostující brankář Babacan.

69
    Domácí celek přestává pomalu kombinovat a začíná dlouhými nákopy a centry do vápna vyhledávat hráče. Naopak hosté se snaží kombinací držet, co nejdelší dobu držet míč.

71
    Hostující celek podruhé střídá. Ze hřiště je stažen kapitán Erdogan a nahrazuje ho Yilmaz.

73
    Domácí Kilic hledal centrem ve vápně spoluhráče, ale našel pouze náruč hostující gólmana.

74
    Výhodu přímého kopu bude mít hostující tým po faulu na Promiseho.

75
    S Promisem to vůbec nevypadá dobře. Sice už se zvedl, ale odkulhává za postranní čáru za doprovodu lékařů.

76
    Z přímého kopu střílí vysoko nad Klukowski.

77
    A je vyrovnáno! Po krásném centru Kavuka se hlavičkou prosazuje střídající hráč RICARDO PEDRIEL!

78
    Poslední střídání na domácí straně. Ze hřiště odkulhal zřejmě vinou zranění Yerlikaya a v obraně Sivassporu jej nahradí Erdal.

80
    Přímý kop bude mít k dispozici domácí tým.

81
    Kilic pouze nacentroval do vápna, kde míč vyrazil pryč hostující brankář.

83
    Do konce zápasu už nám zbývá pouze pár minut, ale jak je zřejmě ze hry ani jeden z týmů se nechce smířit s remízou, proto také ještě oba pořád útočí.

84
    Žlutou kartu uviděl hostující Gokoglan.

85
    V ofsajdu se ocitl domácí Černý.

86
    Hosté naposledy střídají. Odchází Ozek a místo něj se na poslední minuty na hřiště podívá Kahe.

88
    Šanci na vstřelení třetí branky mohli mít hosté, ale to by musel hostující Promise přesněji přihrát, protože ve vápně měl osamocené dva spoluhráče, ale trefil pouze Navrátila.

89
    na druhé straně se do vápna dostal Grosicki, ale branku trestuhodně přestřelil.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90+1
    Na branku vystřelil hostující Kahe, ale brankáře Borjana neohrozil.

90+2
    Ještě rohový kop pro domácí celek.

90+3
    Po něm se dostal k zakončení, sám ve vápně, Pedriel, ale míč mu sklouzl po kopačce a branku netrefil.

Máme tu konec zápasu mezi Sivassporem a Manisasporem. Oba týmy vstřelili po dvou brankách a rozcházejí se proto výsledkem 2:2. Za domácí se trefil Černý a Pedriel. Za hosty dvakrát Promise. (18:50:11)